Galeria? Może nowy pomysł...

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje związane z forum i stroną piszcie tutaj. Miejsce zgłaszania problemów z funkcjonowaniem forum i strony www.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
Tauru5
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2010, 20:39
Skąd: Warszawa, Podkowa Leśna, Brwinów, Pruszków

Galeria? Może nowy pomysł...

Post autor: Tauru5 »

Witajcie,

Chciał bym podsunąć pewien pomysł...
Swojego czasu, jak posiadałem Toyote Corolle byłem w klubie Corolli i na ich forum..
Na forum tego klubu było bardzo fajne rozwiązanie odnośnie przedstawiania i prezentowania swoich pojazdów..
Była galeria, w której każdy członek klubu mógłdodawać zdjęcia swojego auta, mógł dodawac modyfikacje z podziałem na dziedziny , podawac miejsca i namiary na warsztaty w których ich dokonał i koszt takich modyfikacji. Do każdej modyfikacji mozna było załączać zdjęcia itd..

Wydaje mi się.. ze byłoby to fajnym rozwiązaniem i na Naszym forum.. Mamy nietypowe auta i myślę fajnie by było móc opisac i przedstawic całą ich historię w takich własnie indywidualnych galeriach...bo jednak wrzucanie fotek w postach itd.. to nie to samo...

Co o tym sądzicie?

Pozdr.
ł.
-------------------------------------------------------------
Pozdrawiam Serdecznie
Tauru5

Ford Taurus SE 1999

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Galeria? Może nowy pomysł...

Post autor: RadAg! »

Pisalem o tym wielokrotnie ale nie pierwszy raz moje pomysly pozostaja bez echa dopuki sie nie zobaczy czegos u kogos :roll:
Jest swietna strona z mnostwem mozliwosci. Zacznijmy tez o nia dbac a nie tylko gadac na forum. Forum ma albo moze miec kazdy ale to strona jest nasza wizytowka. Oczywiscie galeria jest, pomysl byl. Jedynie ja, Hodik i Kurczak poza gadaniem znalezlismy troche czasu zeby skompetowac fotki i zrobic opisy...

http://www.roadrunners.pl/galeria/categ ... nikow.html
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
Tauru5
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2010, 20:39
Skąd: Warszawa, Podkowa Leśna, Brwinów, Pruszków

Re: Galeria? Może nowy pomysł...

Post autor: Tauru5 »

wiem, widziałem i mam zamiar dołączyć do Was.. :) napisałem tutaj poniewaz mam nadzieję , że moze przedstawienie łopatologicznie przyjemnosci z tego płynących zachęci niektórych z nas do poświęcenia odrobiny czasu :)
-------------------------------------------------------------
Pozdrawiam Serdecznie
Tauru5

Ford Taurus SE 1999

Awatar użytkownika

cezar62
Posty: 3273
Rejestracja: 19 lut 2008, 15:03
Samochód: 2008 Jeep Compass Sport 2,4L
Skąd: Opole
Kontakt:

Re: Galeria? Może nowy pomysł...

Post autor: cezar62 »

Radek, problemem jest to, że nie można samodzielnie utworzyć swojej galerii na stronie.
Nie ma takiej opcji.
A wysyłanie zdjęć i opisów do ciebie, to może być kłopot, który troszkę zniechęca.

:)
Jest:
2008 Jeep Compass Sport 2,4L

Były:
1996 Ford Taurus GL 3.0 V6
1995 Dodge Stratus SE 2.0 R4
2000 Chrysler PT Cruiser Touring Edition 2.0 R4
1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8
2006 Jeep Grand Cherokee Limited WK Series 4.7 V8
2004 Ford Taurus SES 3.0 V6

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Galeria? Może nowy pomysł...

Post autor: RadAg! »

Co zniecheca? Wyslanie maila z fotkami i opisem?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Alexander25

Re: Galeria? Może nowy pomysł...

Post autor: Alexander25 »

Ja tez uwazam ze to troche problemayczne. Po kiego wysylac maile do Ciebie ja mozna wrzucic linka do galerii na imageshack. Trzeba to troche usprawnic wtedy przybedzie zdjec. Ja mam pelno zdjec trzymam je na imageshack bo sporo zajmuja czy do Ciebie przechodza wieksze maile?

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Galeria? Może nowy pomysł...

Post autor: RadAg! »

Aktualnie, galeria na stronie to jedyna opcja. Moglbym prawdopodobnie pozwolic sie logowac tam kazdemu userowi ale nie chce poniewaz zalezy mi na jakosci strony, ladzie i porzadku i zachowaniu pewnego schematu. Wyobrazcie sobie gdyby kazdy mogl tam wrzucac sobie jakie chce foty i z opisami jakie chce. chocby w twoim przypadku Alexander musialbym tam poprawiac bledy i dodawac ogonki w kazdym wyrazie. Dla mnie o wiele mniej pracy wiaze sie z wrzuceniem zdjec osobiscie i czuje sie lepiej kiedy mam nad tym pelna kontrole co sie tam znajduje.
Jak do tej pory Hodik i Kurczak zrobili swoje galerie i nie bylo wcale tak trudno. Wszyscy oczywiscie chca wszystko na tacy a ja poza pisaniem newsow, artykulow, opieka na strona i forum mam jeszcze tworzyc osobna galerie? Moze gdybym umial nie bylby to problem ale nie umiem. To Bartas zajmuje sie strona i forum od strony czysto informatycznej. Ma jeszcze kupe roboty ze swoim serwisem i z innymi klientami i na nas ma naprawde niewiele czasu. Jest "Kacik zyczen do admina", tam mozecie skladac prosby bezposrednio do niego.
Ja ze swojej strony staram sie wyjsc waszym oczekiwaniom na przeciw i proponuje to co jest zgodne z moimi mozliwosciami.
Foty mozna do mnie slac na maila, jezeli jest ich duzo zakladam wtedy konto na FTP-ie i mozna wrzucic zdjecia bezposrednio na serwer. Tyle w tej kwestii z mojej strony. Jak sie komus nie chce to trudno...Moze mi sie tez wtedy odechce...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Alexander25

Re: Galeria? Może nowy pomysł...

Post autor: Alexander25 »

no i kto tu nie dopisuje ogonkow :D
napisz jakas istrukcje chociaz dot. rozmiaru zdjec i jak ci to wysylac zeby sie dalo zrobic galerie:) Niestety nie mam polskich liter w ps3 i na palmtopie dlatego tez nie zawsze da sie zrobic literki z pl:)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Galeria? Może nowy pomysł...

Post autor: RadAg! »

Alexander25 pisze:no i kto tu nie dopisuje ogonkow :D
napisz jakas istrukcje chociaz dot. rozmiaru zdjec i jak ci to wysylac zeby sie dalo zrobic galerie:) Niestety nie mam polskich liter w ps3 i na palmtopie dlatego tez nie zawsze da sie zrobic literki z pl:)
Zdjecia minimum 600 px szerokosci, max nieistotne, sobie dostosuje. Bez polskich znakow nie przyjmuje :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Alexander25

Re: Galeria? Może nowy pomysł...

Post autor: Alexander25 »

oki

ODPOWIEDZ