Propozycja integracji i zwarcia szeregów

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje związane z forum i stroną piszcie tutaj. Miejsce zgłaszania problemów z funkcjonowaniem forum i strony www.
ODPOWIEDZ

Czy w temacie zlotów chciałbyś:

1. wjeżdżać, stać i funkcjonować na zlocie całkiem indywidualnie?
0
Brak głosów
2. spotkać się w czasie dojazdu na zlot, a dalej indywidualnie?
0
Brak głosów
3. dojechać indywidualnie, a w czasie zlotu stać pod wspólnym szyldem?
3
23%
4. full service ( dojeżdżać, wjeżdżać i parkować pod szyldem Road Runners, manifestując przynależność barwami klubowymi :)
10
77%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika

Topic author
Nedzwiedz
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 22:18
Skąd:

Propozycja integracji i zwarcia szeregów

Post autor: Nedzwiedz »

Witajcie.

Ktoś mnie dzisiaj zapytał "...po kiego grzyba jeżdżę na zloty daleko od Wrocka..." ( koleś podróżuje Astrą więc nie podpał mi za pytanie - ma prawo nie rozumieć :D ) No i zadałem sobie to pytanie sam. Odpowiedź była dość prosta :viva:: żeby pooglądać samochody, przy których serce bije szybciej, posłuchać V8, przy których serce bije szybciej, powąchać palona gumę przy rasowym paleniu kapcia, od czego serce bije szybciej. Mógłbym tak jeszcze długo :)

Ale jest jeszcze kilka ważnych rzeczy, które ciągną mnie z chałupy na zloty: uczucie, kiedy mogę jechać w paradzie ( jeżeli jest ;D ); uczucie jakie towarzyszy spotkaniu ludzi, z którymi mniej lub bardziej, ale zawsze można się dogadać, bo sposób patrzenia na wiele spraw w życiu bywa podobny.

A może tak dołożyć jeszcze kolejny etap zajeb...ego samopoczucia. Może wjeżdżajmy na takie zloty "kupą" pod jednym wspólnym szyldem ??? Może przed każdym wyjazdem umawiajmy się trochę wcześniej i jedźmy na miejsce ekipą? Może na miejscu pokazujmy społeczność, czyli np.: Road Runners w jednym miejscu - niech będzie inaczej niż często bywa - czyli jak na giełdzie samochodowej - FBody koło FBody, Mopary koło Moparów. Może spotkajmy się wcześniej, dojedźmy ekipą, wjedźmy ekipą, zaparkujmy koło siebie i wyleźmy z furek w koszulkach RoadRunners.

Jeżeli komukolwiek pomysł się spodobał to od razu zróbmy listę chętnych na 7-8 maja na Ride&Roll Wrocław i zróbmy jak wyżej :hah: :papa:
Lancia Thema; SEBRING COUPE 3,0 V6 '04 - DO SPRZEDANIA :( ; Lincoln Town Car 4.6- DO SPRZEDANIA :( były:
300C 3.0 CRD '08; 300c 3,5 kombi '05;Vision 3.3 1996;Intrepid 2,7 '98;Camaro 5,0 '88;Trans'Am 5,7 '87;Firebird Formula 5,0 '88;Firebird 2,8 '86
zaprzedałem duszę diabłu


Alexander25

Re: Propozycja integracji i zwarcia szeregów

Post autor: Alexander25 »

Ja watpie raczej sie nie wyrobie:) Chce byc na zlocie stangow i roadrunners a do Wrocka kurcze daleko:) ale kto wie moze da rade Fajnie tak wjechac bylem na spocie w mustanga to pare stangow robilo zamieszanie a co dopiero wiecej roznych aut made in USA:D

Awatar użytkownika

cezar62
Posty: 3284
Rejestracja: 19 lut 2008, 15:03
Samochód: 2008 Jeep Compass Sport 2,4L
Skąd: Opole
Kontakt:

Re: Propozycja integracji i zwarcia szeregów

Post autor: cezar62 »

Kliknąłem opcję w ankiecie, rzecz jasna w jedynym możliwym dla mnie do przyjęcia punkcie :)

Pomysł zwarcia szeregów wałkuje się tu już od dawna, z większą lub mniejszą desperacją.
Może nasz zlot w Białej przyczyni się do lepszej integracji chętnych uczestników forum...
Nedzwiedz pisze: Może na miejscu pokazujmy społeczność, czyli np.: RoadRunners w jednym miejscu
Pomysł ogólnie sympatyczny i sądzę, że Radom był już jego niezłym zalążkiem.
Ja chętnie "wjechałbym kupą pod jednym wspólnym szyldem", i ten szyld chętnie będę obnosił razem z innymi :)
Jest:
2008 Jeep Compass Sport 2,4L

Były:
1996 Ford Taurus GL 3.0 V6
1995 Dodge Stratus SE 2.0 R4
2000 Chrysler PT Cruiser Touring Edition 2.0 R4
1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8
2006 Jeep Grand Cherokee Limited WK Series 4.7 V8
2004 Ford Taurus SES 3.0 V6

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Propozycja integracji i zwarcia szeregów

Post autor: RadAg! »

Ja jako szef i zalozyciel klubu jestej wszystkimi konczynami na tak tylko ze niestety mam je zwiazane. Siedze w UK/IOM wiec w PL moge pojawic sie zazwyczaj tylko na jednej imprezie w roku. Rok temu byl to zlot amcar na ktorym popularyzowalismy klub banerem, koszulkami, i innymi gadzetami i siedzielismy sobie razem w kupie i bardzo bylo fajnie. Zostalismy tez milo przyjeci przez Duke'a ktory ladnie nas powital. W tym roku bede na naszym pierwszym zlocie i to prawdopodobnie wszystko. Beda koszulki, czapeczki i inne pierdoly do kupienia. Jest flaga, sa plakaty, mamy super baner wiec od klubowych kolorow sie zaroi :)

P.S.
Nie wiedzialem ze u nas mozna takie ankiety robic ze mozna wybrac wiecej niz jedna odpowiedz ;)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Alexander25

Re: Propozycja integracji i zwarcia szeregów

Post autor: Alexander25 »

Ja dzis zarejestowalem mercurego. Jutro kupie polise i bedzie smigal:) naklejka na tylec juz czeka:) Ludzie kupujcie naklejki i naklejajcie je na tyl to sie na trasie poznamy jak nie na zlocie:) ja chcialbym zrobic zlot taurusow taki maly kameralny gdzies na parkingu w Warszawie:) ale malo chetnych jest narazie.Kazdy ma swoje zycie zony dzieci prace obowiazki i ciezko sie zgrac:)

Awatar użytkownika

Topic author
Nedzwiedz
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 22:18
Skąd:

Re: Propozycja integracji i zwarcia szeregów

Post autor: Nedzwiedz »

RadAg! pisze: P.S.
Nie wiedziałem ze u nas można takie ankiety robić ze można wybrać więcej niż jedna odpowiedz ;)
jakbyś jeszcze czegoś nie wiedział to pytaj ;)




z duża dozą prawdopodobieństwa nie będę wiedział o co chodzi ;) ale chętnie poczytam pytania :D ;D
Lancia Thema; SEBRING COUPE 3,0 V6 '04 - DO SPRZEDANIA :( ; Lincoln Town Car 4.6- DO SPRZEDANIA :( były:
300C 3.0 CRD '08; 300c 3,5 kombi '05;Vision 3.3 1996;Intrepid 2,7 '98;Camaro 5,0 '88;Trans'Am 5,7 '87;Firebird Formula 5,0 '88;Firebird 2,8 '86
zaprzedałem duszę diabłu

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Propozycja integracji i zwarcia szeregów

Post autor: RadAg! »

Tak sobie odgrzebalem ten watek, mysle ze udalo nam sie jakos zewrzec szeregi na zlocie RR, byla tez reprezentacja RR na Power Big Meet 2011. Mozna organizowac kolejne akcje mysle, z moim lub bez mojego udzialu ale na pewno z pelnym moim poparciem. Jak cos trzeba dawajcie znac :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Propozycja integracji i zwarcia szeregów

Post autor: hodik »

Jako największy Gówniarz tego forum ;) Wychodzę z inicjatywą zrobienia sobie tatuażu na plecach z reklamą naszego forum, obiecuję, że będę go dumnie reprezentował na zlotach i nie tylko, oraz wyrażam zgodę na powieszenie mnie koło Baneru, Banera gdzie będę idealnie komponował się z drzewem i do tego dużo gadał - Bo podobno ciągle mówię.


Żartowałem - Jednak chętnych się znajdzie.
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Propozycja integracji i zwarcia szeregów

Post autor: RadAg! »

hodik pisze: o podobno ciągle mówię.
Serio? Kto ci to powiedzial? Generalnie jestem ZA :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Propozycja integracji i zwarcia szeregów

Post autor: hodik »

Nikt mi nie powiedział, ale słyszałem takie plotki na zlocie :D
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

ODPOWIEDZ