Grupa wroclawska vs kurczak

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje związane z forum i stroną piszcie tutaj. Miejsce zgłaszania problemów z funkcjonowaniem forum i strony www.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Grupa wroclawska vs kurczak

Post autor: RadAg! »

W zwiazku z rozpowszechnianiem bzur przez kolege kurczaka na temat moj i roadrunners.pl chcialbym oswiadczyc ze:

Ani administracja RoadRunners.pl ani ja osobiscie nie mamy nic a nic przeciwko tzw. grupie wroclawskiej, czyli bardzo preznie dzialajacej grupie milosnikow aut amerykanskich z Wroclawia i okolic.
Bardzo sie cieszymy, ze w/w grupa dobrze sie czuje na naszym forum, umawia spoty i dzieli sie wrazeniami z nich. Forum RR zawsze bylo, jest i bedzie otware na wszystkich wielbicieli aut zza oceanu, bez wzgledu na zamoznosc, pochodzenie i kolor skory ;).
Wszelkie dzialania administratorow, w tym moje, skierowane w kurczaka sa podytkowane, tylko i wylacznie niekulturalnym i czasami wulgarnym zachowaniem tego forumowicza m.in.: upubliczniania i pranie rodzinnych brudow na forum, klotnie, wulgaryzmy, pisanie nie na temat a ostatecznie bezposrednie czapianie sie mojej osoby. Wszystko to zostalo podsumowane miesiecznym banem dostepu do forum. Nasze forum jest otwarte i luzne ale sa pewne granice kulturalnego i rzeczowego udzialu w zyciu forum, ktore przez kurczaka zostaly przekroczone. Licze na to, ze dzialania kurczaka przeciwko RoadRunners.pl ostana przez was zignorowane, tym bardziej, ze nasze srodowisko (sympatykow aut amerykanskich) jest juz wystarczajaco podzielone i nie potrzebuje kolejnej awantury i podzialow.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ