Forum - zmiany/porządki

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje związane z forum i stroną piszcie tutaj. Miejsce zgłaszania problemów z funkcjonowaniem forum i strony www.
ODPOWIEDZ

piotrekzet

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: piotrekzet »

U mnie na kompie w chrome jest.


seba4x4

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: seba4x4 »

.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2018, 16:35 przez seba4x4, łącznie zmieniany 1 raz.


piotrekzet

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: piotrekzet »

Szybko odpowiadam - Radek, trzeba było nie wchodzić na TE strony ;)

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: RadAg! »

piotrekzet pisze:Szybko odpowiadam - Radek, trzeba było nie wchodzić na TE strony ;)
Na Detroit Iron? :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


piotrekzet

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: piotrekzet »

RadAg! pisze:
piotrekzet pisze:Szybko odpowiadam - Radek, trzeba było nie wchodzić na TE strony ;)
Na Detroit Iron? :D

Nie, na forum vwgolf :D

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: RadAg! »

Patrz skasowałem cache, cookies itd i już mam szybką odpowiedź. Dzięki za podpowiedź :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

pecha
Posty: 1423
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:06
Samochód: Azul grande, El Bandito
Skąd: Łódź

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: pecha »

RadAg! pisze:
pecha pisze:
RadAg! pisze:To jest za małe tak?
Tak, to. A obok jest dużo większa idealna do tego celu animowana okrągła ikona, którą można by zlinkować do wyświetlania pierwszego nieczytanego postu.
A tapatalk to program do czytania forum na telefonie/tablecie, łatwiejszy w obsłudze niż przeglądarka, umożliwiający m.in. zamieszczanie zdjęć
Pecha spróbuję ogarnąć ten temat jeśli to ci naprawdę przeszkadza choć nie mam pojęcia jak się do tego zabrać :)
taaaaa, 8 miesięcy później

a więc, zieloną strzałką zaznaczyłem to, co jest za małe, czerwoną strzałką to, co mogłoby powielać tą samą funkcję będąc jednocześnie łatwiejszym elementem do trafienia na telefonach czy tabletach
RR.jpg
poprawisz nawigację forum przenosząc dostęp do Nowych postów z poziomu każdej strony, a nie tylko z poziomu strony głównej forum, można to zrobić przenosząc Nowe posty do ramki gdzie są Wiadomości i Własne posty
RR2.jpg
dasz radę wytłumaczyć dlaczego tak się bronisz przed tapatalkiem? czy związane to jest z jakimiś opłatami na ich rzecz? pytam bo jestem tylko użytkownikiem więc o takich sprawach nie mam pojęcia, wiem tylko, że łatwiej się przegląda fora w taki sposób
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: RadAg! »

pecha pisze:
RadAg! pisze:
pecha pisze:
RadAg! pisze:To jest za małe tak?
Tak, to. A obok jest dużo większa idealna do tego celu animowana okrągła ikona, którą można by zlinkować do wyświetlania pierwszego nieczytanego postu.
A tapatalk to program do czytania forum na telefonie/tablecie, łatwiejszy w obsłudze niż przeglądarka, umożliwiający m.in. zamieszczanie zdjęć
Pecha spróbuję ogarnąć ten temat jeśli to ci naprawdę przeszkadza choć nie mam pojęcia jak się do tego zabrać :)
taaaaa, 8 miesięcy później

a więc, zieloną strzałką zaznaczyłem to, co jest za małe, czerwoną strzałką to, co mogłoby powielać tą samą funkcję będąc jednocześnie łatwiejszym elementem do trafienia na telefonach czy tabletach
RR.jpg
poprawisz nawigację forum przenosząc dostęp do Nowych postów z poziomu każdej strony, a nie tylko z poziomu strony głównej forum, można to zrobić przenosząc Nowe posty do ramki gdzie są Wiadomości i Własne posty
RR2.jpg
dasz radę wytłumaczyć dlaczego tak się bronisz przed tapatalkiem? czy związane to jest z jakimiś opłatami na ich rzecz? pytam bo jestem tylko użytkownikiem więc o takich sprawach nie mam pojęcia, wiem tylko, że łatwiej się przegląda fora w taki sposób
Połóż kasę na stół. Zatrudnimy webmastera i zrobimy jak sobie jaśnie pan życzy.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

pecha
Posty: 1423
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:06
Samochód: Azul grande, El Bandito
Skąd: Łódź

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: pecha »

Jakbym wiedział jak to bym to ogarnął w czynie społecznym. Może wśród użytkowników forum są jacyś kumaci ludzie, którzy mogliby to zrobić.
Czytając Twój wpis:
Jeśli macie uwagi piszcie. To forum jest dla was więc musi wam odpowiadać
zacząłem się tu udzielać.
Nevermind.

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: RadAg! »

Zmiany o które prosisz pecha nie są częścią opcji dostępnych w panelu administracyjnym, tylko polegają na ingerencji w kod źródłowy szablonu strony w tym w templatkę, która i tak już zostałą mocno zmodyfikowana pod nasze potrzeby. Zrobił to odpłatnie webmaster, z którym kiedyś współpracowałem, a który obecnie się już tym nie zajmuje. Znalezienie kogoś nowego wąże się z odpłatnością za taką usługę, poza tym grzebanie w kodzie przez osobę która go nie modyfikowała i nie wie jakie zmiany zostały zastosowane i gdzie wiąże się z długotrwałym dociekaniem co i gdzie zostało zmienione w stosunku do oryginału. W innym wypadku wszystko poleci w piz... i będziemy nie dość, że mieli kilkudniowy brak forum to jeszcze większe wydatki, żeby to wszystko postawić z powrotem. Ja na to obecnie nie mam kasy i czasu.

Taptalk jest potrzebny tylko tobie jak do tej pory, będą wieksze naciski to zrezygnuję ze swojego cennego czasu na rzecz rozkminiana tematu samodzielnie, na razie nie widzę potrzeby chyba że masz ochotę się tym zająć to udostępnie tobie wszelkie możliwe narzędzia.

A co do cytatu który przytoczyłeś, szkoda, że nie zachowałeś mojej wypowiedzi w całości, wtedy jasne by było że chodziło mi o układ działów, podział wątków itp itd. a nie o tak daleko idące modyfikacje o które prosisz.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: RadAg! »

Obecnie prowadzę rozmowy w sprawie sponsoringu strony z jednym ze sklepów z częściami samochodowymi. Być może uda się spełnić ich warunki, wtedy będzie jakaś kasa. Jako że serwer i domena są opłacone na kolejny rok, można tę kasę przeznaczyć na jakieś modyfikacje i update'y na forum :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: KARLone »

:)

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: GAZDA »

RadAg! pisze:Być może uda się spełnić ich warunki
jakie to warunki, że ino, być może da sie spełnić?

Awatar użytkownika

pecha
Posty: 1423
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:06
Samochód: Azul grande, El Bandito
Skąd: Łódź

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: pecha »

Dzięki Radek za wytłumaczenie.
Z dwojga złego lepiej mieć niedogodności aktualne forum niż pełno reklam.


sliwma
Posty: 212
Rejestracja: 02 maja 2015, 19:06
Samochód: brak
Skąd: Poznań/Wrocław

Re: Forum - zmiany/porządki

Post autor: sliwma »

Zapytam kolegę który się bawi w strony internetowe czy ogarnia ten skrypt i czy by nie był chętny żeby to ogarnąć... Jeśli sam skrypt zna, bo on raczej na autorskim robi. ;)

Nawiasem, ja też używam Tapatalka i polecam, wygodnie jest.
Jak mnie będzie stać to sprowadzę sobie zza oceanu:
- Ford Crown Victoria P7B (bo tak)
- Lincoln Town Car Cartier Series, '97 (bo mój rocznik)

ODPOWIEDZ