windstar

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje związane z forum i stroną piszcie tutaj. Miejsce zgłaszania problemów z funkcjonowaniem forum i strony www.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
bogdan967
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2009, 20:46
Skąd: Wołomin

windstar

Post autor: bogdan967 »

witam na nowej stronie.przeglądałem tematy i jednego mi brak.nigdzie nie widzę Windstara,a przecież to czysty amerykaniec.sam posiadam oprócz taurusa jeszcze Winstara 95.przydałaby się też strona o nim.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: windstar

Post autor: RadAg! »

Oj bogdan, bo sie zle przygladasz. A widziales Mustanga? do dopiero amerykaniec z calym szacunkiem do windstara :D
W dziale Forum Forda sa podrozdzialy: Ford, Lincoln, Mercury i nasze stare forum Taurus/Sable. O wszystkich Fordach jakich tylko chcesz pisz w rozdziale Ford chyba ze chcesz pisac o Taurusie. Do Taurusa mamy specjalny rozdzial. Moznabyloby wrzucic wszystkie tematy ze starego forum w ogolne forum forda ale stralilibysmy wtedy przejrzysty podzial na generacje itp. dlatego poustawialem to tak jak teraz.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
bogdan967
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2009, 20:46
Skąd: Wołomin

Re: windstar

Post autor: bogdan967 »

ja nie wiem jak założyć stronę Windstara,może byś pomógł.co do mustanga jest cool.chyba następny us.to chyba będzie coguar.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: windstar

Post autor: RadAg! »

Nie chodzi o strone, wystarczy temat. Jezeli masz jakas kwestie do poruszenia na temat Forda Windstara to pisz w dziale FORD. to jest dzial dla wszystkich Forduw a jesli chodzi o Couguara to raczej Mercury :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ