Strona roadrunners.pl

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje związane z forum i stroną piszcie tutaj. Miejsce zgłaszania problemów z funkcjonowaniem forum i strony www.
Awatar użytkownika

cezar62
Posty: 3285
Rejestracja: 19 lut 2008, 15:03
Samochód: 2008 Jeep Compass Sport 2,4L
Skąd: Opole
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: cezar62 »

ok, ok rozumiem :)
Dlatego napisałem - wrota, brama.
W tym sensie "portal do" może być, jasne :)
Jest:
2008 Jeep Compass Sport 2,4L

Były:
1996 Ford Taurus GL 3.0 V6
1995 Dodge Stratus SE 2.0 R4
2000 Chrysler PT Cruiser Touring Edition 2.0 R4
1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8
2006 Jeep Grand Cherokee Limited WK Series 4.7 V8
2004 Ford Taurus SES 3.0 V6

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: RadAg! »

Hmmmm. Moze 'portal do swiata amerykanskiej motoryzacji', troche dluzsze ale tez jasniejsze a nadal zachowuje swoj sens i urok...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: RadAg! »

Potrzebuje kogos kto pomogl by mi przy stronie, chodzi o jej zawartosc. Nie jestem pewien czy moje artykuly sa cokolwiek warte. Czytam je i sam nie wierze ze ja to pisalem... Czy ktos z was mialby ochote byc recenzentem artykulow zanim pojawia sie one na portalu? Frajda z tego zadna ale mi by to ogromnie pomoglo bo czasami trudno z dystansu ocenic wartosc wlasnej pracy.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

cezar62
Posty: 3285
Rejestracja: 19 lut 2008, 15:03
Samochód: 2008 Jeep Compass Sport 2,4L
Skąd: Opole
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: cezar62 »

Na początek możesz mnie sprawdzić :)
(Pracowałem swego czasu, przez klka lat jako administrator i moderator forum pewnej gry internetowej)
Jest:
2008 Jeep Compass Sport 2,4L

Były:
1996 Ford Taurus GL 3.0 V6
1995 Dodge Stratus SE 2.0 R4
2000 Chrysler PT Cruiser Touring Edition 2.0 R4
1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8
2006 Jeep Grand Cherokee Limited WK Series 4.7 V8
2004 Ford Taurus SES 3.0 V6

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: RadAg! »

Dzieki Cezar. Bede pisal kolejny artykul to po napisaniu bym byl ogromnie rad ;) jakbys rzucil na niego okiem i najwyzej poprawil co nieco lub zasugerowal co dodac, co usunac...zmienic wprowadzenie.
A tak apropo pochwale sie, jeszcze sprawa nie jest dograna ale ogromnie sie z tego ciesze...Nasza strona bedzie wspolpracowac z miesiecznikiem Classic Auto. Na jakich zasadach itd. Narazie nie bede zdradzal ale jest to niewatpliwie duza szansa aby nasz portal stal sie popularniejszy i wypelnil sie bardziej profesjonalna trescia. Dla mnie osobiscie jest to znak ze moj czas i pieniadze poswiecone na strone nie ida w bloto i ze moje marzenie o stronie popularyzujaca amerykanskie auta powoli nabiera kolorow.
Ciesze sie Cezar ze chcesz miec troszke swojego wkladu to i zaproponowales pomoc. Kurde Panowie i Panie mysle ze tworzymy cos wartosciowego.
Pozdro!
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

cezar62
Posty: 3285
Rejestracja: 19 lut 2008, 15:03
Samochód: 2008 Jeep Compass Sport 2,4L
Skąd: Opole
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: cezar62 »

RadAg! pisze:Nasza strona bedzie wspolpracowac z miesiecznikiem Classic Auto
No, no :) "jedyny polski miesięcznik o prawdziwych samochodach" :)
Jest:
2008 Jeep Compass Sport 2,4L

Były:
1996 Ford Taurus GL 3.0 V6
1995 Dodge Stratus SE 2.0 R4
2000 Chrysler PT Cruiser Touring Edition 2.0 R4
1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8
2006 Jeep Grand Cherokee Limited WK Series 4.7 V8
2004 Ford Taurus SES 3.0 V6

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: RadAg! »

Ruszyl na forum nowy dzial - Download. dzieki temu ze strona i forum stoja na komercyjnym serwerze mamy mozliwosc wrzucania tam wszelkich instrukcji, schematow itp, itd. juz nie trzeba ich szukac po starych tematach. Narazie powstal tylko watek o istrukcji do Taurusa ale sekwencyjnie bede dodawal to co mam zgromadzone w komputerze, oczywiscie jezeli macie swoje pliki ktore moga okazac sie pomocne dla innych do zakladajcie tematy i wrzucajcie korzystajac z opcji zalacznik, tak samo jak wrzuca sie obrazki. Dostepne rozszerzenia to zip,rar i pdf oraz pliki graficzne. Gdyby byl jakis problem z uploadem to prosze dac mi znac.
Pozdro
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: RadAg! »

W dziale mopara, utworzylem dzisiaj rozdzial pod nazwa Jeep. Kompletnie zapomnialem o tej marce a sporo ludzi tym jezdzi na swiecie...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: KARLone »

Radek, przeglądając starsze teksty, zauważyłem że nie możliwości dyskusji o nich. Może warto było by założyć nowy dział na forum, gdzie będą tylko dyskusje do tekstów, nie będzie to zaśmiecać forum, a nowi użytkownicy będą mogli się ewentualnie wypowiedzieć, artykuły w końcu nie tracą ważności ;)

Awatar użytkownika

Nedzwiedz
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 22:18
Skąd:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: Nedzwiedz »

O ile koszukli to jest jakis wydatek i przesiewziecie
Co prawda jestem na forum od niedawna i nie mam zbyt dużo postów ( zgodnie z zasadą, że jak się ma nie za wiele do powiedzenia, to lepiej milczeć ), ale tutaj muszę dodać swoje trzy grosze. Myślę, że koszulki to super pomysł, a jeszcze jak na jakiejś imprezie typu Olesno, czy Ride & roll pojawi się ekipa tak odziana to jest to początek słusznej drogi PR'owej :D

Jeśli idzie o koszt, to dwa miesiące temu załatwiałem firmowe koszulki i koszt z porządnym nadrukiem wyniósł 28 PLN/szt i to przy zamówieniu kilkunastu sztuk. Jedyny wymóg to projekt w Corel'u. Może więc warto wrócić do pomysłu koszulek?
Lancia Thema; SEBRING COUPE 3,0 V6 '04 - DO SPRZEDANIA :( ; Lincoln Town Car 4.6- DO SPRZEDANIA :( były:
300C 3.0 CRD '08; 300c 3,5 kombi '05;Vision 3.3 1996;Intrepid 2,7 '98;Camaro 5,0 '88;Trans'Am 5,7 '87;Firebird Formula 5,0 '88;Firebird 2,8 '86
zaprzedałem duszę diabłu

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: RadAg! »

Pomysl koszulek i naklejek na auta i co sie tylko da nadal zywy. Na razie nic nie robilem bo nie ma mnie w Polsce tzn. naklejki byly zlecone jednej drukarni ktora ich nie zrobila niestety a mi z UK ciezko pilnowac wykonawcow tam daleko na wschodzie ;)
Jak bede juz wiedzial kiedy jade do PL i jakim budzetem dysponuje zamowie koszulki i naklejki tu w UK i po prostu je przywioze, tak chyba bedzie najlatwiej. Oczywiscie jak sie wszystko fajnie rozkreci beda i dlugopisy, breloczki, kalendarze,itp,itd choc tak powaznie mowiac mysle ze pluszowe kostki na lusterko z logo roadrunners bylyby zajebiste (sam to wlasnie wymyslilem - patented)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: RadAg! »

karlone pisze:Radek, przeglądając starsze teksty, zauważyłem że nie możliwości dyskusji o nich. Może warto było by założyć nowy dział na forum, gdzie będą tylko dyskusje do tekstów, nie będzie to zaśmiecać forum, a nowi użytkownicy będą mogli się ewentualnie wypowiedzieć, artykuły w końcu nie tracą ważności ;)
Od tej pory beda do artykulow dolaczane linki do odpowiednich tematow na forum. Wymyslilem sobie jednak ze zamiast specjalny dzial dla dyskusji o artach zakladac watki odpowiednie bede akurat zakladal w dziale do ktorego pasuja. Tzn: watek do arta o Checkerze trafil do ogolnego akurat bo nie podchodzi pod zadna marke ale art o Mustangu polecial na forum Forda. Mysle ze to bedzie w miare przejrzyste. Nie wiem, jestem nauczony zlym doswiadczeniem kolegi z tuning-pc ktory zreszta robil nasz serwis www, ze takie watki sa zazwyczaj puste. On ma specjalny dzial na forum www.tuning-pc.pl gdzie zaklada watek do kazdego niusa i arta ktore ukazuja sie na stronie i to wszystko jest puste, baza danych forum rosnie a niusy sa powielane bez sensu te ktore juz sa na stronie. Dlatego na poczatku wogle nie zakladalem opcji z dyskusja. Mysle ze to jest jednak dobry pomysl i dzieki za odswiezenie go. Wydaje mi sie jednak ze do niusow nie ma co robic dyskusji, zreszta zawsze jak ktos bedzie chcial pogadac o czyms ze strony glownej moze odpowiedni watek zalozyc to go podlinkuje pod dany wpis na stronie. Do artykulow bede robil automatycznie tematy na forum - tutaj faktycznie warto, czasami mozna pogadac, wymienic uwagi, spostrzezenia i opinie.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: KARLone »

Słuszna argumentacja :) Tak sobie myślę jeszcze, co byś Radek powiedział, żeby górny baner z trochę odchudzić (w sensie żeby był niższy) Teraz nowe laptopy mają standard obrazu 16:9 co skutkuje tym, że widzę tylko baner i nic innego. Jeśli chodzi o mnie to ja bym przeniósł pole logowania gdzieś na panel boczny, zrobiło by się miejsce na tą kosmiczną furę oczywiście przeskalowaną. Linki z topbanera przeniósłbym na te czerwone przyciski. Teraz może wybiegam w przyszłość ale obok popularnych można by umieścić polecane, wiadomo, jak w naszym dorobku będzie więcej artykułów to można by co jakis czas prezentować starsze a wciąż ciekawe teksty, wzbogaciło by to treść strony głównej i zwiększyło zainteresowanie przypadkowo lub okazyjnie tu zaglądających.

Edit: jeszcze sprawdziełem jak się sprawa ma w wyszukiwarkach, niestety nawet hasło "roadrunners" nie wyświetla linka do strony którą wspólnie staramy się rozwijać. Może trzebaby popytać co znawców co by tu zrobić, żeby na hasło "roadrunners" był link przynajmniej na pierwszej stronie wyszukiwania, ja tam nie wiem co dokładnie się robi ale chyba podaje się słowa kluczowe np "amerykańska motoryzacja" i może jakiś opis strony po polsku tak żeby zachęcało to do wejścia. Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika

cezar62
Posty: 3285
Rejestracja: 19 lut 2008, 15:03
Samochód: 2008 Jeep Compass Sport 2,4L
Skąd: Opole
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: cezar62 »

roadrunners.pl wpisane w Google wystawia nas na pierwszym miejscu :)

Ale kto szuka właśnie "roadrunners" ?...
Myślę, że ważne są słowa kluczowe - marki konkretnych pojazdów, czy ogólnie amerykańskie pojazdy, itp.
Jest:
2008 Jeep Compass Sport 2,4L

Były:
1996 Ford Taurus GL 3.0 V6
1995 Dodge Stratus SE 2.0 R4
2000 Chrysler PT Cruiser Touring Edition 2.0 R4
1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8
2006 Jeep Grand Cherokee Limited WK Series 4.7 V8
2004 Ford Taurus SES 3.0 V6

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Strona roadrunners.pl

Post autor: RadAg! »

Slowa kluczowe sa ustawione, widac je w google po wyszukaniu:
http://www.google.com/search?q=roardunn ... nt=mozilla
Strone zglosilem do DMOZ ale juz czekam ponad 3 miesiace na akceptacje i nic. Jestesmy za to w katalogu onetu. Mialem tez kampanie na google - adwords ale niestety za drogo mnie wychodzila i zniej zrezygnowalem narazie.
Dodatkowo mamy inteligentne linki na stronie. Np link do artykulu o mustangu to:
http://www.roadrunners.pl/artykuly/112- ... pujacy-kon[/b].html
Moze akurat prakuje tutaj odniesienia do Mustanga - warto zmienic, ale generalnie takie wpisy sa lepsze niz ciagi niezrozumialych cyfr. google bowiem to indeksuje. Takze forum moze byc czytane bez rejestracji co pozwala google bootom na indeksacje tresci, nie ma tego na FW czy amcar. Generalnie strona i forum sa zrobione przyjaznie dla google i innych wyszukiwarek wiec tylko kwestia czasu zeby ilosc odwiedzajacych nas dobrze wypozycjonowala. Mozna oczywiscie zlecic pozycjonowanie ale to sa duze pieniadze. Po znajomosci kolega ode mnie chcial 500 zl miesiecznie.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ