Magnetyzery - oferta handlowa

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje związane z forum i stroną piszcie tutaj. Miejsce zgłaszania problemów z funkcjonowaniem forum i strony www.
ODPOWIEDZ

Czy jestes za przyjeciem oferty od firmy magtec?

Czas głosowania minął 08 lut 2010, 16:36

TAK
0
Brak głosów
NIE
2
50%
NIE WIEM
2
50%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Magnetyzery - oferta handlowa

Post autor: RadAg! »

Dostalem takiego oto maila od firmy magtec. Wyrazcie swoja opinie. Ja, niczego nie sugerujac jestem pol na pol powiedzmy.
  • Witam serdecznie,
    Jestem właścicielem sklepu sklep.magtec.pl. Zajmujemy się sprzedażą najwyższej klasy opatentowanych i skutecznych magnetyzerów samochodowych. Najważniejsze korzyści wynikające z zamontowania tego produktu w samochodzie to: zmniejszenie zużycia paliwa, przedłużenie żywotności silnika, zmniejszenie emisji szkodliwych gazów do atmosfery oraz wiele innych opisanych na stronie magtec.pl.

    Proponuję Państwu współpracę na zasadzie programu partnerskiego, na podobnej zasadzie jak robimy to z serwisem autocentrum.pl (magtec.autocentrum.pl). Wypłacamy wysoką prowizję (10%) za każdy produkt kupiony przez klienta który zostanie skierowany do naszego sklepu z Państwa serwisu. Oczywiście nie musi to nastąpić natychmiast. Po wejściu do naszego sklepu klient może dokonać zakupu nawet po 14 dniach, bo przez tyle czasu „cookie” pamięta kliknięcie i nalicza prowizje. Każdy partner ma dostęp do swojego panelu, gdzie może śledzić zamówienia, w których pośredniczy, oraz naliczane prowizje.

    Jak działa program partnerski?

    Każdy partner otrzymuje swój unikalny link prowadzący do naszego serwisu. Kliknięcie przez klienta w link jest zapamiętywane przez system. Za każdy zakup dokonany przez klienta, który kliknął w link partnerski jest automatycznie naliczana prowizja na konto partnera. Link może być umieszczony na stornie partnera, można go również ukryć pod banerem, lub zrobić okno pop-up lub pop-under (wyskakujące okienka po wejściu na stronę partnera).

    Zachęcam do współpracy. Nasze magnetyzery sprzedają się łatwo, dzięki programowi „Gwarancja Satysfakcji”. Dzięki niemu każdy klient, który stwierdzi, że zamontowanie magnetyzera nie przyniosło oczekiwanych efektów, może go do nas zwrócić i otrzymać zwrot poniesionych kosztów. Oczywiście w takim przypadku nie odbieramy prowizji partnerowi.

    Pozdrawiam
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Jacekn8
Posty: 176
Rejestracja: 12 paź 2006, 14:50
Skąd: Brzostek

Re: Magnetyzery - oferta handlowa

Post autor: Jacekn8 »

Też jestem pół na pół. Z jednej strony coś zwróciłoby ci się za opłacanie serweru. Natomiast z drugiej strony iluż to z nas kupi ten magnetyzer, a strona zrobi się reklamą wkurzającą każdego z nas... ale znowu z tej pierwszej strony to jest to taka maszynka do pieniędzy... :P niby nic ale jednak...

Naprawde 50/50
1998 Ford Taurus Wagon SE 3.0 Vulcan
2009 Ford Mondeo 2.0 Klekot

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Magnetyzery - oferta handlowa

Post autor: RadAg! »

Nawet nie o to chodzi zeby utrzymac strone. Dopuki pracuje znajde te pareset zlotych rocznie. Kasa moglaby isc na jakis fundusz albo nagrody w konkursie.Mysle o jakims konkursie ale nie mam pomyslu. niewazne. Najwazniejsze jest to czy warto reklamowac-promowac taki towar. Ja o magnetyzerach nic nie wiem ale o nich slyszalem ze sciema. Jezeli chodzi o mnie to niechcialbym zeby nasz serwis rozpowszechnial jakis shit.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Jacekn8
Posty: 176
Rejestracja: 12 paź 2006, 14:50
Skąd: Brzostek

Re: Magnetyzery - oferta handlowa

Post autor: Jacekn8 »

Oczywiście jestem tego samego zdania. Magnetyzery działają podobno tylko na reklamach :P. Zaznaczyłem nie wiem, ale bardziej jestem na nie niż na tak. Jeżeli byłyby to części do amerykańców to nie ma sprawy ale magnetyzer...
1998 Ford Taurus Wagon SE 3.0 Vulcan
2009 Ford Mondeo 2.0 Klekot

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Magnetyzery - oferta handlowa

Post autor: RadAg! »

Tez zaglosowalem za NIE WIEM...ale chyba nie, zobaczymy co na to inni.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

cezar62
Posty: 3273
Rejestracja: 19 lut 2008, 15:03
Samochód: 2008 Jeep Compass Sport 2,4L
Skąd: Opole
Kontakt:

Re: Magnetyzery - oferta handlowa

Post autor: cezar62 »

Przeczytałem ofertę i od razu pomyślałem, że jestem przeciw.
Później poczytałem co piszecie i z czystym sumieniem zagłosowałem na NIE.

Skoro niekoniecznie porzebna kasa na utrzymanie strony, to reklamować u nas taki szit, to masakra.

Uważam, że jeśli reklama, to tylko raczej związana ściśle z amcarami :)
Jest:
2008 Jeep Compass Sport 2,4L

Były:
1996 Ford Taurus GL 3.0 V6
1995 Dodge Stratus SE 2.0 R4
2000 Chrysler PT Cruiser Touring Edition 2.0 R4
1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8
2006 Jeep Grand Cherokee Limited WK Series 4.7 V8
2004 Ford Taurus SES 3.0 V6

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Magnetyzery - oferta handlowa

Post autor: KARLone »

Słyszał ktoś z Was żeby stosowano magnetyzery w sporcie? Bo ja nie. I to jest odpowiedź ile jest wart ten gadżet. Czasami trzeba być cierpliwym, przyszedł jeden, będą inni, wiadomo, początki zawsze są trudne.


piotrekzet

Re: Magnetyzery - oferta handlowa

Post autor: piotrekzet »

Na tę ankietę tez sie nie załapałem, ale głosowałbym NIE, nie i jeszcze raz nie. Nie ma czegoś takiego jak redukcja zużycia paliwa i przedłużenie żywotności silnika przy pomocy magnetyzera. Chyba, że wsadzę taki magnetyzer do miski olejowej i będzie ściągała opiłki metalu z oleju, tak jak mamy w skrzyniach :) Wtedy można mówić o przedłużeniu żywotnmości, ale wystarczy zwykły magnes :P

ODPOWIEDZ