Slowa kluczowe - jak szukacie stron o amerykancach?

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje związane z forum i stroną piszcie tutaj. Miejsce zgłaszania problemów z funkcjonowaniem forum i strony www.

piotrekzet

Re: Slowa kluczowe - jak szukacie stron o amerykancach?

Post autor: piotrekzet »

O tak mi wyszło :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Slowa kluczowe - jak szukacie stron o amerykancach?

Post autor: RadAg! »

Nasza strona jest wyswietlana we wszystkich lokalizacjach swiata wiec czy to google.pl czy google.co.uk lub google.com nie ma znaczenia. Nasza reklama nie jest wyswietlana za kazdym razem, odsiwez kilkakrotnie powinna wskoczyc o ile sie juz nie wyczerpal limit na dzisiejszy dzien. Niestety mam ustawiony maly budzet na link sponsorowany ale miesiecznie to dla mnie i tak duzy koszt. Ja bardzo czesto korzystam z linkow sponsorowanych szczegolnie jak szukam sklepow internetowych :) Tak czy siak uwazam ze warto to trzymac, dziennie z tych linkow wchodzi na nasza strone 15-16 osob bo na wiecej nie pozwala budzet kampanii.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Slowa kluczowe - jak szukacie stron o amerykancach?

Post autor: KARLone »

RadAg! pisze:[...]
Niestety nie wiem ktory plik strony musialbym edytowac aby zmienic opis strony w google. W wielu przypadkach google wyzej indeksuje nasze forum niz strone glowna. Pozycjonowanie strony to moim zdaniem najwazniejsze zadanie z ktorym musimy sie uporac.
tu podkreśliłem w rzutach z ekranu co trzeba zmienić w kodzie źródłowym, tylko nie wiem czy możesz w tym kopać
http://forum.roadrunners.pl/pytania-pro ... 16-45.html

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Slowa kluczowe - jak szukacie stron o amerykancach?

Post autor: KARLone »

RadAg! pisze:Nasza strona jest wyswietlana we wszystkich lokalizacjach swiata wiec czy to google.pl czy google.co.uk lub google.com nie ma znaczenia. Nasza reklama nie jest wyswietlana za kazdym razem, odsiwez kilkakrotnie powinna wskoczyc o ile sie juz nie wyczerpal limit na dzisiejszy dzien. Niestety mam ustawiony maly budzet na link sponsorowany ale miesiecznie to dla mnie i tak duzy koszt. Ja bardzo czesto korzystam z linkow sponsorowanych szczegolnie jak szukam sklepow internetowych :) Tak czy siak uwazam ze warto to trzymac, dziennie z tych linkow wchodzi na nasza strone 15-16 osob bo na wiecej nie pozwala budzet kampanii.
Będziesz widział czy taka kampania przyniesie skutek i czy warto płacić kasę. Ja raczej bym nie płacił kasy i próbował bym poprawić opis i tytuł. Kampania u googla jest dobra, gdy w jakiejś dziedzinie jest duża konkurencja i praktycznie wszystkie wyniki na pierwszej stronie trafiają w oczekiwania poszukiwaczy. Z tego co widzę to właśnie zgodność tytułu z opisem ma największe znaczenie w wynikach wyszukiwania. Czyli moim zdaniem słowa kluczowe muszą się znaleźć w tytule i takie same słowa powinny być w opisie.

ODPOWIEDZ