Sprzedam Cadillac Escalade 2004

Giełda ogłoszeń, pchli targ

Topic author
misiu8126
Samochód: Cadillac Escalede 2004 6.0 v8

Sprzedam Cadillac Escalade 2004

Post autor: misiu8126 » 21 kwie 2018, 15:38

Jak w temacie sprzedam Cadillac Escalade 2004.
V8 6.0 Vortec, przebieg ok 205000.
Cena do uzgodnienia
85000 koron szwedzkich co po dzisiejszym kursie jest to około 32 - 34 tyś złotych.
Znawcy tematu wiedzą co on ma na wyposażeniu.
Dodatkowo zamontowane radio GMS 7731 z wzmacniaczem 5 kanalowym oraz subem Hertz. Instalacja poprowadzona tak że istnieje możliwość powrotu do oryginalnego radia.
Auto stoi teraz na 22" felgach chromowych z nowymi oponami ( około 3 tygodni temu wymienione). Dodatkowo komplet 17" felg z oponami zimowymi z kolcami.
W zeszłym roku w listopadzie w serwisie specjalizującym się autami amerykańskimi GM wymienione zostały wszystkie przewody hamulcowe aluminiowe na miedziane.
Auto posiada wymienione wszystkie tarcze na wentylowane i klocki dobrane do tarcz co zwiększyło znacznie efektywność hamowania. Po wymianie wszystkich olei na oryginalne i dedykowane przez producenta. Na wszystkie wymiany posiadam faktury. Auto w dalszym użytkowaniu w Szwecji gdzie jestem jego właścicielem. Możliwość sprowadzenia do Polski.
W razie pytań napisz smsa na mój numer 0046735935624 oddzwonię i odpowiem na każde pytania. Dla zainteresowanych posiadam również raport historii auta Carfax .

Obrazek[/URL]

Obrazek[/URL]

Obrazek[/URL]

Więcej zdjęć mogę wysłać na email, mmsa lub Messenger.

Pozdrawiam

Odpowiedz