Lincoln Town Car 4.6. 1998.

Giełda ogłoszeń, pchli targ
Awatar użytkownika

Topic author
dominiko19
Samochód: Lincoln Town car ,Jaguar xj, Continental Givenchy

Lincoln Town Car 4.6. 1998.

Post autor: dominiko19 » 15 sie 2018, 22:11

Auto od 2012 roku u mnie cały czas garażowane. W ciągłej eksploatacji a sprzedaje, tylko z powodu przeprowadzki która się zbliża i braku miejsc garażowych. Kolejne auto pod młotek z mojej kolekcji. Cena ta sama co przy zakupie. Auto bardzo zadbane jak na swoje lata, 1995r. Podwozie i reszta piękne bez rdzy wszystko odkręca się bez problemów przy każdej naprawie. Amortyzatory sprawne, nowe wymieniane w 2017 na jesieni przód i tył, zawieszenie bez luzów. Pneumatyczne zawieszenie działa bez problemów. Olej nowy, paski, filtry świece wymieniane niedawno. Silnik pięknie pracuje. Wnętrze czyste, pachnące skóra w b. ładnym stanie oryginalna . Auto spala 12-14 litrów na 100km potwierdzone komputerem pokładowym, mam zdjęcia. Lincoln Town Car V8 ma w swoim wyposażeniu i to działającym : Klimatyzacja bardzo ładnie chodzącą, wspomaganie kierownicy 3 stopniowe, skrzynie automatyczną, ładnie przerzuca biegi, olej zmieniany, pełna elektryka szyb, lusterka, centralny, foteli, - góra, dół, bok, przód,…Bardzo dobry stan i oryginalny . Auto ma swoje lata ale od 1998r do 2009 w USA w firmie wynajmującej limuzyny. Ja w Polsce jestem 2 właścicielem w tym 1 miał ją 2 lata.

Odpowiedz