Graty do Pontiaca Trans Sport 1990

Giełda ogłoszeń, pchli targ
Awatar użytkownika

Topic author
siwrelax
Samochód: PTS '90

Graty do Pontiaca Trans Sport 1990

Post autor: siwrelax » 23 wrz 2018, 18:22

Siema! Zostało mi parę gratów z Pontona:
1. Komplet kół stalowych 15" 5x115 otwór 70mm z prawie nowymi oponami zimowymi 195/65 R15 - Przebieg opon to jakieś 5-6 tyś km na aucie z dobrą geometrią. Felgi ładnie odmalowane na czarno.
2. Przednie lampy jakiś rok po kompleksowej regeneracji. Świecą dobrze, wyglądają znakomicie. Oczywiście komplet z żarówkami.
3. Tylne lampy. Mam 2 komplety. Jedne oryginalne USA, drugie takie same, tylko mocno przyciemnione. Wiązki i żarówki są (kierunek pomarańczowy - dwukolorowy LED. Czarne wyglądają znakomicie z ciemnymi szybami i czarnym dachem.
4. Alternator regenerowany 100A, czyli nówka na gwarancji. Nie był zamontowany w samochodzie. Nowy w pudełku z fakturą i gwarancją. Koło pasowe i ustawienie obudowy nie pasują do Pontona 3.1, ale można to zmienić bez problemu żadnego. W tej konfiguracji pewnie pasuje do jakiegoś innego modelu GM z lat 80-90-tych, nie wiem.
5. Rzeczy eksploatacyjne: 3 komplety świec zapłonowych Autolite 24 i Championy, filtr oleju i paliwa, gumy i śruby wahaczy. Książka Repair Manual Haynes
6. Kilka śmieci z wnętrza pojazdu: Tylne kieszenie, mocowanie akumulatora, licznik, oryginalny kierunkowskaz prawy przedni.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Odpowiedz