Nawigacje samochodowe

kamerki, nawigacja itp. - wszystko co potrzebne do jazdy
Awatar użytkownika

Pan Arek
Posty: 1079
Rejestracja: 09 lut 2015, 14:07
Samochód: nope
Skąd: Kiełczów k. Oleśnicy

Re: Nawigacje samochodowe

Post autor: Pan Arek »

Ja sporo śmigam po Polsce i generalnie lecę tylko na GoogleMaps z telefonu (telefon w cupholder i tylko rzucam okiem w razie wątpliwości). Warto jednak zostawić sobie przy nim odrobinę zdrowego rozsądku, bo już parę razy trafiłem na taki skrót, że głowa mała- polne, nieutwardzone drogi, leśne jakkolwiek ubite ścieżki itp. :D W sumie, zawsze to jakaś przygoda, ale w momentach jak ląduje w szczerym polu to nie jest mi do śmiechu. W 99 % się jednak sprawdza z dowiezieniem mnie pod konkretny adres, poprowadzi przez duże miasto, wskaże pas jazdy itp. Jedna z najczęściej używanych przeze mnie aplikacji w telefonie.

Wcześniej sporo jeździłem z Yanosikiem- duży plus za informację odnośnie policji, ale uznałem, że za bardzo obciążał mi telefon, nawet będąc niby wyłączonym (później bawiłem się w zamykanie go kompletnie przez ustawienia->aplikacje itp. za dużo zachodu).
był Chevrolet Caprice 1990 r. 5.0 V8
był Lincoln Mark VIII 1993 r. 4.6 V8
był Buick Park Avenue 1992 3.8 V6

Awatar użytkownika

LimuzynaTrojmiasto
Posty: 122
Rejestracja: 06 gru 2016, 11:38
Samochód: Limuzyny
Skąd:
Kontakt:

Re: Nawigacje samochodowe

Post autor: LimuzynaTrojmiasto »

Navi w telefonie - google maps jest ok... w miastach, ostatnio jechałem na wioske pod wejherowo i navi zgubiła mi się w lesie... musiałem nadrobić 20km z telefonem w ręku - prowadzenie przez klienta. :)
Jednak nic nie zastąpi wcześniejszego rozeznania trasy (zapisuje na kartce ważniejsze skręty) i korekcja wg tego navi z telefonu :)
pozdrawiam Limuzyna Trojmiasto
'79 7.0 V8 Cadillac Fleetwood Ultra Limousine
'94 4.6 V8 Lincoln Town Car 9m
...

ODPOWIEDZ