Poznanskie spotkania samochodowe

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
Awatar użytkownika

LopezWLKP
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:44
Samochód: Cadillac Deville 94 rok.
Skąd: Oborniki

Re: Poznanskie spotkania samochodowe

Post autor: LopezWLKP »

Dzięki panowie za info, tak to ja rozumiem :)
"And you can tell them all, that I'm a m**********n' cowboy baby!"

"I don't wanna be your friend
I wanna f**k you like I'm never gonna see you again
Yeah..."


Sibi
Posty: 203
Rejestracja: 08 maja 2011, 22:03
Skąd:

Re: Poznanskie spotkania samochodowe

Post autor: Sibi »

już zdążyłem tomka poznać osobiście podczas ostatniego Cruzu Poznańskiego https://plus.google.com/photos/10522909 ... wPHLsIHxWQ w razie co jak masz profil na FB to odezwij się do mnie(sibi moparcars) i jak coś się będzie dziać to dam znać na pewno

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Poznanskie spotkania samochodowe

Post autor: RadAg! »

Kolejny spot w Poznaniu bedzie 17 czerwca. Wklejam z FW:
Czołem wszystkim !!

Chciałbym obwieścic wszem i wobec, że kolejny zlot odbędzie się 17.06.2012 (tj. niedziela) o godzinie 13.00 !!. Po godzinie (tj. o 14.00), gdy się wszyscy już zjedziemy, pogadamy itp. wyruszamy w trasę: troszkę przez miasto się poprzeciskamy a następnie przez Psarskie, Kiekrz, Pamiątkowo i Baborówko do Szamotuł  Tam ładnie ustawimy samochody, pójdziemy na kawę pogadamy i wracamy… do Dzikich Wieprzy (Poznań – Golęcin) na jedzonko !! – mamy już zarezerowaną tam miejscówkę, więc myślę iż każdy wyjdzie zadowolony i najedzony !! 

W razie konieczności, zostanie ustalone grupowanie aut w szyku podczas cruzu:
„Na podstawie poprzednich doświadczeń, postanowiliśmy wprowadzić kilka ulepszeń, aby uniknąć jakichkolwiek błądzeń, rozszczepienia szyku itp.
Będzie podział na kolumnę aut na mniejsze grupy (do kilku aut na grupę). Każda z grup ma posiadać lidera. Liderzy mają kontaktować się między sobą za pośrednictwem CB-Radia lub telefonów komókowych. Przynależność do danej grupy jest nie zmienna do końca trwania kruzu. Nie będzie można wyprzedzać innych aut w swojej grupie.”

Bardzo Was proszę o potwierdzenie przybycia (lub nie przybycia).

Ponadto, chciałbym poinformować o jeszcze jednej sprawie 
Chodzi o pilnik, 2 - 3 dniowy, poza Poznaniem – albo 6-8 lipca lub 24-26 sierpnia.
Zaklepiemy sobie domki, noclegi i się pobawimy  Co o tym sądzicie?
Propozycje miejscówek przesłane do mnie przez Aleksandrę Załustowicz (naszą koleżankę ze zlotów co jeździ czarnym Camaro SS z 2010 hehe )
http://www.e-nocleg.com/michasiowka.html oraz http://www.michasiowka.com/

Macie jeszcze jakieś swoje pomysły? Proszę o info !!!!


Pozdrawiam i do zobaczenia,
Tomek
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ