Autosacrum w Podkowie Leśnej

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Autosacrum w Podkowie Leśnej

Post autor: 71Corvette454 »

Było ono wczoraj, byliśmy tam z Tauru5em (dzięki za podwózkę!), było super. Generalnie polegało to na święceniu samochodów. Przyjechać mógł każdy kto chciał i czym chciał, ale najciekawsze było to, że - jak co roku - było to połączone z Rajdem Świętego Krzysztofa, który był dla samochodów zabytkowych. Było też całkiem sporo amerykańców - ja akurat większość z nich widziałem już w poprzednich latach i/lub na drodze w okolicy, ale naprawdę trafiają tam się rzadkie okazy i teraz też były.

Niestety zdjęć nie mam jakoś strasznie dużo, bo trochę pomagałem Tauru5owi jako przedstawiciel handlowy specjalizujący się w kolportażu wizytówek :cool: i nie zdążyliśmy wszystkiego ogarnąć jak jeszcze stało. Filmy też nie są powalające, bo nie miałem karty pamięci w telefonie (i bo nagrywałem je telefonem ;) ), ale chyba można je określić jako przyzwoite :) Poza tym Tauru5 też nagrywał, a miał kartę 16GB, więc nie musiał tak strasznie ucinać i opuszczać bolidów, jak ja.

To może najpierw zdjęcia amerykańców:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Oczywiście poza nimi było jeszcze mnóstwo europejskich aut, ale nie wrzucam tu, bo wiem, że niektórym się one wybitnie nie podobają, więc żeby nikogo nie urazić, tu jest link do mojej galerii na Picasie. Jak mówiłem, nie zdążyłem obejrzeć wszystkich samochodów, ale wiele z nich było w poprzednich latach, więc gdyby kogoś interesowały, to tutaj zdjęcia z 2008, a tu z 2009 (w zeszłym roku mnie nie było, bo w swoim zaślepieniu tak się przejąłem pisaniem matury, że zupełnie zapomniałem :shock: )

No i na koniec najważniejsze, czyli film! :viva: Tylko znowu uwaga: robiłem jeden film z całości, co oznacza, że pojawią się w nim też Golfy i Citroeny i Ople i Fordy ;( No, ale mam nadzieję, że wszyscy przeżyjemy :hihi:
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

Tauru5
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2010, 20:39
Skąd: Warszawa, Podkowa Leśna, Brwinów, Pruszków

Re: Autosacrum w Podkowie Leśnej

Post autor: Tauru5 »

Na początku serdeczne podziękowania dla 71Corvette454 za pomoc ! :)

Trzeba dodać, że w Święceniu wzięła także udział cała MASA motocykli! począwszy od motorowerów poprzez skutery motorki, motory, krosy, kłady a skończywszy na olbrzymich motocyklach mających serce :)
Niestety ich zdjęć ani filmu nie mam, jednak jak tylko będę miał od razu umieszczę :)

Poniżej 3 filmy, czasami też robione urywkami, jednak trochę tego widać :) głównie staruszki...

Miłego oglądania :)

Ostatnio zmieniony 04 maja 2011, 20:41 przez Tauru5, łącznie zmieniany 1 raz.
-------------------------------------------------------------
Pozdrawiam Serdecznie
Tauru5

Ford Taurus SE 1999

Awatar użytkownika

Tauru5
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2010, 20:39
Skąd: Warszawa, Podkowa Leśna, Brwinów, Pruszków

Re: Autosacrum w Podkowie Leśnej

Post autor: Tauru5 »

2 kolejne filmy dodam późno wieczorem :)
-------------------------------------------------------------
Pozdrawiam Serdecznie
Tauru5

Ford Taurus SE 1999

Awatar użytkownika

Topic author
71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Autosacrum w Podkowie Leśnej

Post autor: 71Corvette454 »

Nie ma sprawy, nie ma sprawy :pada:
Rzeczywiście o motocyklach trochę zapomniałem - szczególnie mi przypadły do gustu te V6 z jakąś epicko brzmiącą nazwą - nie znam się wcale na motocyklach, ale dotychczas słyszałem tylko o słabych 1 cylindrowych, mocnych V2 i ekstremalnych V8. A tu - proszę, zdecydowanie najlepiej brzmiące V6 jakie słyszałem :D

EDIT1 Aha! Znalazłem ten motocykl - Honda Valkyrie. Tylko wygląda na to, że to jest w ogóle boxer, a nie V6 :o W każdym razie oprócz najlepiej brzmiącego sześciocylindrowca jest też na pewno najlepiej brzmiącą Hondą jaką słyszałem! :D Naprawdę fajna!

EDIT2 O, nie zauważyłem, że przez ten czas już napisałeś :P
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011, 21:01 przez 71Corvette454, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

Tauru5
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2010, 20:39
Skąd: Warszawa, Podkowa Leśna, Brwinów, Pruszków

Re: Autosacrum w Podkowie Leśnej

Post autor: Tauru5 »

Zrobione :D a ta nazwa to Valkyrie :)
-------------------------------------------------------------
Pozdrawiam Serdecznie
Tauru5

Ford Taurus SE 1999

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Autosacrum w Podkowie Leśnej

Post autor: RadAg! »

Swietne spotkania ale nazwa przerazajaca :D

Kurde ta seria z Mustangiem, potem Continentalem, na to idzie Toronado jedynka, potem GTO....a na deser zolta Corvette (moze pomylilem kolejnosc) i te komentarze 'widzisz jak plywa zawieszenie' :D Kurde nawet najlepsze europejskie auto wypada blado przy tych fantazyjnym przepysznych liniach aut z USA :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Tauru5
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2010, 20:39
Skąd: Warszawa, Podkowa Leśna, Brwinów, Pruszków

Re: Autosacrum w Podkowie Leśnej

Post autor: Tauru5 »

no baaaa :D bo ja nie uznaję europejskich zawieszeń :D nawet w tym małym gówienku buja jak w kanapie :D
-------------------------------------------------------------
Pozdrawiam Serdecznie
Tauru5

Ford Taurus SE 1999

Awatar użytkownika

Topic author
71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Autosacrum w Podkowie Leśnej

Post autor: 71Corvette454 »

Ta cała seria oprócz Mustanga jest tych gości. Z tego, co z nimi rozmawiałem w zeszłym roku, pojawiają się tam co roku (ale chyba od 2009, bo wcześniej ich nie widziałem). Naprawdę te bolidy mają niesamowite :roll:
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

ODPOWIEDZ