Wrocław-okolice spotkanie

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: hodik »

Mustangiem ma wpaść !:D
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

walker2
Posty: 103
Rejestracja: 05 sty 2011, 21:21
Samochód: Chevrolet caprice79,camaro79 +NOS
Skąd: kolo wroclawia

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: walker2 »

Sorry , nie dojechałem wczoraj bo mi się goście przed wyjazdem do chaty zwalili :(
Chevrolet caprice79 +NOS
The american way of life
Obrazek

Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: hodik »

Dużo osób nie dojechało.... ;/ Kurczak też nie wpadł :(
Ogólnie spotkanie było mega spontaniczne i zupełnie inne od wcześniejszych, ale było fajnie :D MI SIĘ TAM PODOBAŁO :D:D:D

Nie wszyscy mogli zobaczyć kwintesencję amerykańskiej motoryzacji, którą przykulałem się na SPOT :) - Nawet nie wiedziałem, że tyle technologi w niej zastosowano :hah: :hah:
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

bomber
Posty: 183
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:54
Samochód: El Camino
Skąd: Wrocław

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: bomber »

widzisz Hodik, człowiek się uczy całe życie :D ale masz racje, autem spotu została Malina :D
Classic Rental. Wszystko o zabytkowej motoryzacji. Fotorelacje ze zlotów, Kalendarz imprez, oferty wynajmu. Znajdź nas na Facebooku.

Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: hodik »

Kładący się Michał sprawdzający czy da się wyspać, zamontowany na dachu docisk tyłu i wiele wiele innych :D :hah: :hah: Malina daje radę !! :)

Pamiętacie gościa ? : http://www.youtube.com/watch?v=HqlNGSxz ... ideo_title
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

bomber
Posty: 183
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:54
Samochód: El Camino
Skąd: Wrocław

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: bomber »

gość z M5 dobry był :) gdzie można zobaczyć zdjęcia ze spotu ?
Classic Rental. Wszystko o zabytkowej motoryzacji. Fotorelacje ze zlotów, Kalendarz imprez, oferty wynajmu. Znajdź nas na Facebooku.


scrim
Posty: 34
Rejestracja: 21 mar 2011, 18:16
Skąd:

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: scrim »

Liczyłem na trochę więcej amerykańskich samochodów ale i tak było fajnie, dobrze ze wpadliśmy potem pod most milenijny gdzie była fascynująca corvetta C4. Podziękowania dla kolegi z 300C za podwiezienie:)
Mam nadzieje ze jak następnym razem wpadnę będzie jeszcze jakieś camaro czy Transam :D
Gosciu z m5 ładnie ''lata'' a sam samochód bardzo dobrze zachowany, razi tylko tymczasowy brak końcówek wydechu przez co wiele osób myśli ze to zwykłe 5 w pakiecie:D
Pozdrawiam
Link do fotek https://picasaweb.google.com/1009279363 ... directlink

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: RadAg! »

Piekne fotki :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: hodik »

SCRIM - Ale żeś fotki odwalił ! Gratulacje !!! Szkoda, że wcześniej nie wpadałeś, bo spoty wyglądały zawsze troszkę inaczej i więcej było amerykanckich fur :) Nawet, żeśmy dobrze nie pogadali, wszystko było jakoś inaczej :D :D Może po zlocie uda mi się Ciebie namówić na małą sesje z Lincolnem, dobrą flaszeczkę postawię i poturlamy się w jakieś ciekawe miejsca :D


Jedynie co mi się bardzo nie spodobało w tych zdjęciach to, to - że nie uwieczniłeś najbardziej amerykańskiego samochodu na ostatnim spocie czyli Malinowozu ! :hah:
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'


Julas
Posty: 12
Rejestracja: 02 cze 2011, 08:17
Samochód: Mercedes W126 SEC
Skąd:

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: Julas »

Spocik był dobry, zdjęcia super, niedoskonałości mojego auta świetnie zamaskowane :D no i wydaje mi się ze parking pod mostem milenijnym jak już wcześniej wspomniałem to świetna miejscówka, również dlatego bo można spotkać całkiem przypadkowo gości z Ameryką, którzy chętnie podyskutują o swoim sprzęcie.

Awatar użytkownika

bomber
Posty: 183
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:54
Samochód: El Camino
Skąd: Wrocław

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: bomber »

jak zawsze, spot udany, zdjęcia super i tak samo jak Julkowi wydaje mi się, że parking pod mostem milenijnym to bardzo fajna miejscówka i spotyka się tam wielu maniaków samochodów, również ameryki.
a teraz zupełnie z innej beczki, panowie koledze w Trans Amie GTA rozsypała się skrzynia (automat) znacie jakichś magików od skrzyń na terenie Wrocławia i okolic godnych polecenia ? Chłopak chce zrobić skrzynie jak najszybciej, bo chce przyjeżdżać na spoty :)
Classic Rental. Wszystko o zabytkowej motoryzacji. Fotorelacje ze zlotów, Kalendarz imprez, oferty wynajmu. Znajdź nas na Facebooku.


kurczak
Posty: 404
Rejestracja: 18 sie 2010, 19:02
Skąd:

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: kurczak »

Sam zrobi bo dzisiaj dostanie dokumentacje do tej skrzyni. Ta skrzynka jest prosta jak budowa cepa.

Awatar użytkownika

rico_wr
Posty: 16
Rejestracja: 19 cze 2011, 16:04
Samochód: Ford Mustang GT 4,6
Skąd:

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: rico_wr »

Rzeczywiście mało nas było :sad: Ale na przyszłość myślę że Magnolię można sobie odpuścić na rzecz miejscówki pod Milenijnym. Tam koło Orbity w niedzielę wieczorem robi się mekka maniaków motoryzacji. Mercedesiarze też się tam przenieśli. Można rozpropagować porządne samochody wśród innych fanów 4 kółek. Gostki z klubu Civica oglądali nasze wynalazki z lekkim onieśmieleniem . To co z reguły u nich drzemie pod maską u nas napędza wycieraczki ;D :D
Ford Mustang 4,6 Chrysler Vision 3,5 Chrysler Pacifica 3,5 Hummer H3


MichaŁ
Posty: 3056
Rejestracja: 28 lip 2010, 19:04
Samochód: brak amcara
Skąd: Bierutów, dolnośląskie/opolskie

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: MichaŁ »

Może i tak, ale generalnie to całe ryczenie rzędowych czwórek, i beat jakiejś techniawki, które tam słyszałem - zalatuje mi wiochą. Wiem i widziałem, że spotyka się tam sporo fajnie zrobionych furek, ale mimo wszystko jak dla mnie atmosfera trąci trochę spotkankiem Calibr w wersji agrotuning. Niemniej jednak, jeśli spotkania będą się tam odbywać to oczywiście będę się pojawiał, bo ważni są dla mnie spotowicze :)


Moim osobistym ideałem na spoty jest dobra i relatywnie tania knajpa z dużym parkingiem. Można pooglądać, usiąść przy kawie/coli/piwku, przy okazji jest gdzie schować się przed deszczem i załatwić ew. potrzeby fizjologiczne :D
Ale chyba nie znam takiej miejscówy we Wrocku :)
Były:
2015 Chrysler Town&Country 3.6 V6
1991 Chevrolet Caprice Classic 5.0 V8
2007 Chevrolet Express CargoVan 4.8 V8
1993 Cadillac Fleetwood 5.7 V8
2005 Chrysler Town&Country Limited 3.8 V6
1997 Chrysler Voyager LE 3.3 V6
1990 Chrysler Voyager LE 3.0V6
2000 Chevy Tahoe LT 5.3 V8 Vortec
1986 Mercury Grand Marquis 5.0 V8
1993 Chrysler Le Baron Cabrio 3.0 V6
1996 Chrysler Voyager LE 3.3 V6
1990 GMC Vandura 5.7 V8 Explorer
2000 Chevrolet Impala 3.4 V6
1998 Chevrolet Blazer LT 4.3 V6
1989 Plymouth Grand Voyager SE 3.0 V6
2000 Chrysler 300M 3.5 V6
1999 Chrysler Town&Country Limited 3.8 V6
1999 Chrysler Grand Voyager LX 3.3 V6

Awatar użytkownika

bomber
Posty: 183
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:54
Samochód: El Camino
Skąd: Wrocław

Re: Wrocław-okolice spotkanie

Post autor: bomber »

Panie i Panowie, życzę wam przyjemnego, udanego i licznego zlotu :) ja niestety nie mogę się pojawić ze względów zawodowych, ale mam nadzieje, że obejrzę fajne fotki ze zlotu. pozdrawiam.
Classic Rental. Wszystko o zabytkowej motoryzacji. Fotorelacje ze zlotów, Kalendarz imprez, oferty wynajmu. Znajdź nas na Facebooku.

ODPOWIEDZ