I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: hodik »

Strasznie mi się podobają wasze zdjęcia z Czesią :) :)
Maniek, Ty mi nie dziękuj, bo przecież trzeba sobie pomagać :hah: :hah:
Trochę fotek od Hodika:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: hodik »

Kolejna porcja :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: RadAg! »

Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Jaca
Posty: 12
Rejestracja: 11 sty 2011, 16:47
Samochód: 99'Camaro SS, 89'Camaro IROC-Z, 01'Tahoe.
Skąd: Opole

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: Jaca »

Hej. Ja również bardzo miło wspominam zlocik wraz z naszą ekipą klubową która zagościła na zlocie RR. Atmosfera bardzo fajna, towarzystwo (jak to bywa w klimacie u.s.car) bardzo rozrywkowe i przyjazne. Poznałem z przyjemnością sporo nowych osób ale i tak było za mało czasu aby zintegrować się ze wszystkimi, dlatego u nas w FKP rozpoczęcie sezonu trwa z reguły 4-5 dni :D .
Dzięki wszystkim za udaną imprezę i za zajebiste towarzystwo, zamierzam się pojawić na kolejnych imprezkach.

Okolice Pilicy, droga na zlot i powrót w najbliższej okolicy Białej to niesamowite doznania estetyczne, Polska to piękny kraj. Sam ośrodek też ma piękne położenie, jednak ma jedną wadę. Jest zbyt rozległy co moim zdaniem (i nie tylko) powodowało straszny rozrzut aut i ludzi, w pierwszy dzień nie było widać samochodów, dopiero w sobotę gdy zjechaliśmy się na plac można było poznać auta i do kogo należą :) . Mimo "otwartych drzwi" taka sytuacja powodowała raczej utrudnioną integrację i poznanie wszystkich zlotowiczów, przynajmniej dla mnie jako "obcego" w ekipie RR. Może się mylę ale takie są moje odczucia i ja osobiście (jeżeli pozwolicie na sugestię) zmieniłbym coś w tej kwestii. Weźcie na przykład Olesno które wielu z Was zna czy np. nasze zloty klubowe, zawsze organizujemy je w zwartych miejscach, wszystkie auta stoją razem od chwili przyjazdu, noclegi są tuż obok, wychodząc z domku czy pokoju jest widok na całokształt a zlotowicze mają na wyciągnięcie ręki i ludzi i auta. Biesiada też jest tuż obok, także praktycznie wszystko razem tworzy zwartą strukturę i non stop potykasz się o ludzi ;) Sorry za ten wywód, nie jest to żadna krytyka ale "spojrzenie z boku".
Wrażenia ze zlotu są jak najbardziej pozytywne, imprezki wieczorne huczne i z przytupem. Pozdrawiam i do zobaczenia.
p.s. przepraszam, że nie pokazaliśmy możliwości f-body na placu, ale kilka dni wcześniej założyłem nowe gumy po ostatnim zlocie i muszą mi wystarczyć przynajmniej do sierpnia ;D
1989 - Red Chevy Camaro IROC-Z
2000 - Black Chevy Camaro SS - SOLD
2001 - Chevy TAHOE V8 Vortec

Obrazek


Eddie
Posty: 78
Rejestracja: 18 maja 2010, 22:26
Skąd: Keila, Estonia
Kontakt:

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: Eddie »

ES2TT HAM Radio

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Zlot RoadRunners 2011 24-26 czerwca!!!

Post autor: 71Corvette454 »

To ja też wreszcie napiszę coś dłuższego :)
hodik pisze:Łukaszowi ( 74Corvette coś tam ) - Za to, że fajnie grał na gitarze, ale niestety nie słyszałem :(
71!!! To, co dalej, to mniejsza, ale koniecznie 1971! :D Od '73 to już takie te zderzaki brzydkie, że szkoda gadać... A '74 to już w ogóle!
Z graniem to rzeczywiście ja się trochę nie ogarnąłem, bo w piątek był harmonijkarz, a ja się za wcześnie położyłem, a potem jego już nie było :/ Więc pograliśmy tylko przez parę minut w sobotę rano - może jak w przyszłym roku spróbujemy, to wyjdzie lepiej :)
RadAg! pisze:Po zlocie RR cieszy mnie to ze organizowanie spolecznosci z pasji, zupelnie bezinteresownie dziala i ze tylu ludzi tak chetnie w tym uczestniczy. Sila RoadRunners jest to ze robimy to bez skladek, nie czerpiemy z tego korzysci materialnych i chyba dlatego wychodzi to jak do tej pory tak zajebiscie.

Dotychczas poza sporadycznymi uwagami na temat domkow nie spotkalem negatywnej opinii po zlocie, osobiscie uwazam ze standard domkow i osrodka idelanie nadaje sie na tego typu zlot, mogloby byl po prostu troche czysciej.
Też uważam, że brak składek jest bardzo pozytywny - wychodzi tak jakoś mniej "oficjalnie", bardziej na luzie i w ogóle sielsko i miło. Ja tam na standard domków nie narzekam, było zupełnie w porządku. Jedyne co, to było tam (przynajmniej u mnie) strasznie czuć jakąś stęchlizną i ja też nią cały przesiąknąłem, z czego zdałem sobie sprawę dopiero po powrocie i prysznicu w domu :? A no i ciepłą wodę to miałem tylko dwa razy... :(
Ale to tam spoko bez przesady - ośrodek ogólnie bardzo przyjemny, położenie przepiękne - te dróżki dojazdowe rodem z "testów samochodów w zachodnich magazynach motoryzacyjnych", las - super. Schowany może rzeczywiście trochę był, ale chyba wszyscy trafili, więc tragedii nie ma ;) Poza tym dzięki temu było jeszcze zaciszniej. Co do rozrzucenia domków, to zgadzam się, że rzeczywiście wyszło trochę niekorzystnie, bo nawet niewygodnie byłoby gdzieś wszystkich jednocześnie zagonić - wiem, że Radek z Agą się musieli trochę nabiegać rozdając programy zlotu.

Z drugiej strony to, że domki były nieco oddalone od ognicha, grilla, tańców, picia i zabaw pozwalało do nich pójść i po prostu się przespać. Wiem, że niektórzy nie chcieli siedzieć do samego rana (i to nie tylko ja byłem :P), a dzięki temu mogli sobie spokojnie odpocząć - to było fajne.
Jaca pisze:p.s. przepraszam, że nie pokazaliśmy możliwości f-body na placu, ale kilka dni wcześniej założyłem nowe gumy po ostatnim zlocie i muszą mi wystarczyć przynajmniej do sierpnia ;D
No właśnie po obejrzeniu miliarda filmików na YouTubie to mnie bardzo zdziwiło ;) Ale jak tak, to rozumiem :D

Cezar: zdjęcie "biuro zlotu" absolutnie genialne :D Po prostu takie klimatyczne, że hej - nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z kryjówką jakichś bandytów na totalnym odludziu (chyba jeszcze lepiej by było w środku pustyni, a nie lasu), którzy oczywiście jeżdżą Corvettą i (może nieco mniej oczywiście) Taurusem, a którą właśnie odkrył jakiś policjant. Teraz powinny się rozlec strzały, powinno stamtąd wybiec parę osób, wsiąść do bolidów, odjechać z piskiem opon i powinien się zacząć kilkunastominutowy pościg. Z tym, że to to już koniecznie po pustyni :D

Tak jakoś mi się skojarzyło :P

Tutaj parę moich zdjęć:
https://picasaweb.google.com/1123893545 ... 7362165906
Podpisy takie niektóre dla tych, których nie było, niektóre wręcz przeciwnie ;)

Podsumowując jeszcze raz: zlot był świetny mam nadzieję, że za rok wszyscy, co byli znowu dotrą, ci, co nie mogli dotrzeć też dotrą i będzie równie dobrze, albo jeszcze lepiej :)

Ale i tak najlepsze jest to, że za 20 lat, jak już będzie tu 100 tysięcy użytkowników, a zloty RR.pl będą najbardziej znane w całej Europie będę mógł powiedzieć, że byłem na pierwszym z nich :D
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

lotzu
Posty: 89
Rejestracja: 04 mar 2007, 15:08
Skąd: rzeszów

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: lotzu »

Witam po dłuższej przerwie.
Gorące pozdrowienia dla Organizatorów, uczestników oraz gości 1 Zlotu RR.
Serdeczne podziękowania wszystkim za miłą, rodzinną atmosferę a w szczególności dziewczynom ze zlotu i gumosmażycielom Niedźwiedziowi i Mańkowi oraz innym, których imion nie pamiętam.
Było super.
Ja piszę się już na 2 zlot - na pewno przyjadę, choćby był pod Szczecinem.
Trzymajcie się Lotzu
P.S. Dorzucam to co napstrykałem
http://www.fotosik.pl/u/lotzu/album/896809


kurczak
Posty: 404
Rejestracja: 18 sie 2010, 19:02
Skąd:

Re: Zlot RoadRunners 2011 24-26 czerwca!!!

Post autor: kurczak »

MichaŁ pisze:Co tu dużo mówić... żal mi dupe ściska i będzie ściskał pewnie jeszcze długo :|
No dobrze mówisz ale rezygnacje ze spotu przegryzałem 3 noce. Ale w związku z poważnym remontem chaty no nie mogliśmy wpaść
MichaŁ pisze:Po samych zdjęciach wnioskuje, że impreza przednia, fury też nieprzeciętne - o ludziach nawet nie wspominam bo wiadomo, że sama elita :)
No cóż ja to mówię nie tym razem to następnym.

Hodik ale ty rozrywkowa bestyja jesteś

Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: hodik »

Kurczak, ale o czym ty mówisz ? :):):) " Ja nie mam problemów z Alkoholem " i każdy zlotowicz Ci o tym powie ;) Po prostu lubię dobrą zabawę tym bardziej z takimi spoko ludziskami :D Wciąż czekam na fotki z piątkowej imprezy tanecznej !! Bo są najlepsze na świecie co Nie Maniek ?
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: 71Corvette454 »

Tu mój film:

Powycinałem tylko mniej ciekawe momenty i wulgaryzmy :D
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: RadAg! »

Nawet to moje krecenie bakow nie wyszlo tak zle choc na pewno musze potrenowac ;)

Co do osrodka i zarzutow ze bylismy daleko od siebie, zgadzam sie. Bedziemy sie starac jakosc rozwiazac ten problem na przyszloroczny zlot choc z drugiej strony taka odleglosc domkow od 'centrum zlotu' dawala mozliwosc izolacji i odpoczynku po zabawie. Problemem jest takze ilosc 'miejsc wystawowych' dla naszych aut. Zakladajac ze w przyszlym roku bedzie nas wiecej bedzie juz bardzo ciasno...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: GAZDA »

mi sie tam ośrodek podobał, co do ustawiania to faktycznie jest problem, ale jakby tak ktoś koordynował ustawianie to spoko 2 razy więcej aut by sie tam pomieściło

Awatar użytkownika

m4ni3k
Posty: 831
Rejestracja: 20 kwie 2011, 21:50
Samochód: pacifica 4.0 AWD
Skąd: Warszawa

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: m4ni3k »

poczatek wyciety, bo esp sie nie wyłączyło hehe :oops:
Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika

cezar62
Posty: 3289
Rejestracja: 19 lut 2008, 15:03
Samochód: 2008 Jeep Compass Sport 2,4L
Skąd: Opole
Kontakt:

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: cezar62 »

Niezły zadymiarz, ten twój Gold Hemi :)
Jest:
2008 Dodge Nitro 4.0 V6 R/T 4WD 256 KM

Były:
1996 Ford Taurus GL 3.0 V6
1995 Dodge Stratus SE 2.0 R4
2000 Chrysler PT Cruiser Touring Edition 2.0 R4
1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8
2006 Jeep Grand Cherokee Limited WK Series 4.7 V8
2004 Ford Taurus SES 3.0 V6
2008 Jeep Compass Sport 2,4L


jevgenij

Re: I Zlot RoadRunners - podsumowanie

Post autor: jevgenij »

Dzień dobry, Cezary, Łucja i RoadRunners.pl !!!
Dziękuję z AmcarBaltic.eu, Uscars.lt, Uscars.lv, Estonii za gorące przyjęcie na I Oficjalny Zlot Roadrunners!
cieszyli się z tobą spotkać, uzyskać duże doświadczenie i poznać nowych przyjaciół!
Oczywiście spotkamy się! :)
Pozdrowienia od mojej dziewczyny Anna, Oksana dla Łucji, Niko!
się na Państwa wizytę! ;)

ODPOWIEDZ