SPOT ŁÓDŹ-OKOLICE!

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

pecha
Posty: 1423
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:06
Samochód: Azul grande, El Bandito
Skąd: Łódź

Re: SPOT ŁÓDŹ-OKOLICE!

Post autor: pecha »

Ja już po bajzlu. Teraz zmiana z moto na auto :)


kecaj73

Re: SPOT ŁÓDŹ-OKOLICE!

Post autor: kecaj73 »

klimat bajzlu po prostu super, lubię tam jeździć, wpadły fanty do sztywniaka
Pabianice..., dobrze że pojechałem tam dupowozem
pozdr

Awatar użytkownika

Topic author
pietia30
Posty: 412
Rejestracja: 18 wrz 2011, 17:56
Samochód: Chrysler Newport 1972, Pontiac Firebird 1991
Skąd:

Re: SPOT ŁÓDŹ-OKOLICE!

Post autor: pietia30 »

Witam,
Być może ja nie powinienem tego proponować bo rzadko się zjawiam ale miałem ciężkie dwa ostatnie lata ;)

Co myśliście o spocie w Łodzi lub okolicach w grudniu, tak za tydzień?
Taka mała WIGILIA w gronie miłośników amcarów w dniach do wyboru 19,20,21 grudzień?
Komu jak pasuje i wtedy wybierzemy najdogodniejszy termin.
Nie musimy przyjeżdżać naszymi pupilkami tylko chodzi o spotkanie, pogadanie, podzielenie opłatkiem co tam komu pasuje ;) Może być w jakimś centrum handlowym to parking za free lub w IRON HORSE tylko nie wiem czy to jeszcze działa?!
Jacku wrzuć temat na inne fora zobaczymy reakcje ludzi.

Awatar użytkownika

SwietyJimmie
Posty: 58
Rejestracja: 30 lip 2013, 21:22
Samochód: Lincoln Mark VII
Skąd: Łódź

Re: SPOT ŁÓDŹ-OKOLICE!

Post autor: SwietyJimmie »

pietia30 pisze:Co myśliście o spocie w Łodzi lub okolicach w grudniu, tak za tydzień?
Taka mała WIGILIA w gronie miłośników amcarów w dniach do wyboru 19,20,21 grudzień?
Pomysł niegłupi, chociaż trochę mi się już namnożyło tych "wigilii". Tylko w ten weekend czekają mnie dwie motocyklowe.
Ja 20go słabo, chyba, że dołączę późniejszym wieczorem. Nie wcześniej, niż 21:00.
21go niby mam zajęty, ale to się może dać pogodzić. 19, jak na tą chwilę, bez problemu.
pietia30 pisze:Nie musimy przyjeżdżać naszymi pupilkami
Ja bym chętnie; tylko wciąż brak czasu na zrobienie nagrzewnicy... Ale jak będzie cokolwiek na plusie, albo przynajmniej sucho, to nie problem.
pietia30 pisze:tylko chodzi o spotkanie, pogadanie, podzielenie opłatkiem co tam komu pasuje ;) Może być w jakimś centrum handlowym to parking za free lub w IRON HORSE tylko nie wiem czy to jeszcze działa?!
Kiedyś tam niemal mieszkałem. Ale od kilku lat jakoś tam nie trafiam. Sprawdzić zawsze można.


kecaj73

Re: SPOT ŁÓDŹ-OKOLICE!

Post autor: kecaj73 »

Piotrek, masz pomysł to działaj
ja do końca roku mam napięty kalendarz ale jak coś z tego wypali to może na parę gdz czas znajdę

Awatar użytkownika

kitt94
Posty: 560
Rejestracja: 24 wrz 2012, 20:44
Samochód: '94 ZJ 5.2; '90 Skylark 3.3; '89 Ford Taurus
Skąd:

Re: SPOT ŁÓDŹ-OKOLICE!

Post autor: kitt94 »

Ciekawy pomysł, Łódż byłaby całkiem w moim zasięgu. Nie sądzę, abym dał radę finansowo na takim spontatnie podlecieć te kilkadziesiat kilometrów, ale... Może bym sie zabrał z kimś lecąycym z okolicy...
Knight Rider. A shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.

Awatar użytkownika

WiLQ
Posty: 23
Rejestracja: 06 lis 2014, 21:35
Samochód: Dodge Challenger Rallye Redline
Skąd:

Re: SPOT ŁÓDŹ-OKOLICE!

Post autor: WiLQ »

To może jakiś wiosenny spocik ?:)


cobra427

Re: SPOT ŁÓDŹ-OKOLICE!

Post autor: cobra427 »

jestem za

ODPOWIEDZ