Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: 71Corvette454 »

BOB, tak jak pisałem w innym temacie, w sobotę nie ma problemu, z wielką chęcią Cię/Was zabiorę. No tylko wiesz, mój bolid jest niestety z 1999 roku... ;) Także jak coś, to dam Ci na PW nr do siebie i jakbyś był chętny to zadzwoń jak przyjedziesz po prostu. My będziemy od rana (jakoś 9-9:30), żeby zdążyć na rajd.
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8


Topic author
kecaj73

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: kecaj73 »

ciekawe jak tam zlot
dziś za oknem 10 st i cały czas pada :( masakra
i nie wiem czy podjechać tam wieczorkiem...

Awatar użytkownika

m4ni3k
Posty: 831
Rejestracja: 20 kwie 2011, 21:50
Samochód: pacifica 4.0 AWD
Skąd: Warszawa

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: m4ni3k »

chcesz nr do Łukasza (71corvette454)? powie Ci co i jak, bo powinien tam być od rana
Pozdrawiam :-)


BOB
Posty: 630
Rejestracja: 11 gru 2010, 10:42
Skąd:

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: BOB »

Prognoza pogody niezupełnie się sprawdziła i było lepiej niż zapowiadali, choć wygląda na to, że przestraszyła część osób. Na miejscu dołączyliśmy do silnej załogi Łukasza, któremu jeszcze raz bardzo dziękuję za tę możliwość i wspaniałą zabawę. Około 10.00 po odprawie, wyposażeni w mapkę i kartę zadań, wyruszyliśmy na świetnie przygotowany przez Michała i jego drużynę rajd . Były punkty do odszukania, pytania na które należało odpowiedzieć, nalepki do wklejania na karcie i inne atrakcje. Myślę, że poszło nam nieźle, choć nie wiem które miejsce ostatecznie udało się nam zająć. Może Łukasz się pochwali. Po rajdzie była chwila czasu na relaks i rozmowy. W tym czasie dojechało też kilka aut. Następnym punktem programu była parada ulicami Pabianic, niestety nie braliśmy już w niej udziału, przyjmując kierunek na dom. Mimo tak krótkiego pobytu dzień uważam za szczególnie udany.
987999097a 014 - K.JPG
987999097a 028.JPG
987999097a 033.JPG
987999097a 043.JPG
987999097a 047.JPG
987999097a 051.JPG
987999097a 063.JPG
987999097a 065.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
MOPAR - My Old Plymouth Always Runs

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: RadAg! »

Ten ostatni obrazek - muflon to jakiś Mopar?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


BOB
Posty: 630
Rejestracja: 11 gru 2010, 10:42
Skąd:

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: BOB »

Dodge Ram pick-up
987999097a 066.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
MOPAR - My Old Plymouth Always Runs

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: 71Corvette454 »

Pogoda rzeczywiście była taka o, ale bez tragedii - właściwie to tylko pod wieczór mocniej popadało, a wcześniej nawet słońce się pokazywało. Ogólnie to tak jak mówiłem, byłem tylko w sobotę, ale zlot (mimo stosunkowo niewielkiej liczby aut) zdecydowanie uważam za udany :) Rajd okazał się świetnym pomysłem - nie wiem które zajęliśmy miejsce, ale poza pierwszą trójką (pewnie przez moje "celne" rzuty w tarczę głównie :P). Tak czy siak było przesympatycznie - taka forma ma tę przewagę nad naszą, że wyjeżdżając w kilkuminutowych odstępach i jadąc do miejsc nieleżących w jednej linii, co jakiś czas spotykaliśmy na drodze amerykańskie samochody, co sprawiało wrażenie jakby ich więcej było na naszych drogach ;) Także rajd był super - dzięki BOB i Lidka za towarzystwo!

Po rajdzie i krótkiej przerwie, była parada. I tu właściwie widzę jedyne pole do potencjalnego ulepszenia zlotu w przyszłych latach. Co prawda pierwszy raz w niej jechałem jako kierowca (2 lata temu wbiliśmy z kolegami do złotej Aurory), ale odniosłem wrażenie, że teraz było mega powoli. No wiem, że parada to nie wyścigi, ale jazda 13 km/h przez 40 minut staje się w końcu troszkę nużąca... No tak mnie się wydało przynajmniej.

Paradą dojechaliśmy do centrum handlowego ECHO (tego, co zwykle). Najpierw się ustawiliśmy na parkingu (a w ogóle, to jeszcze najpierw dołączyło głośne Camaro 2 Gen :cool: ), potem była prezentacja samochodów na rampie (wcale nie była aż taka wąska, jak się mogło wydawać, ale szersza by nie zaszkodziła :D ), rozdanie nagród i wtedy my się zaczęliśmy zbierać. Miały jeszcze być koncerty i próby sprawnościowe, ale my się już zmyliśmy - z forum to już chyba tylko stenn został, więc może on coś jeszcze zrelacjonuje :)

No swoją drogą to właśnie - Piotrku, Kacprze - co to za nieprzyjeżdżanie w ogóle? No bo wjeżdżamy, patrzę w lewo - biały Firebird - oho, jest Piotrek, patrzę w prawo czerwony '59 Cadillac - oho Jacek przyjechał wcześniej. No ale po dokładnych oględzinach doszedłem do wniosku, że 3 Gen nie miał T-Topów i miał inny bodykit, a Cadillac jest kabrioletem :( No tego ostatniego, to właściwie nie zauważyłem, ale BOB mi podpowiedział, bo był tam wcześniej i miał więcej czasu na rekonesans :D

Tak jak w zeszłym roku dam jedno zdjęcie na zachętę (ściągnąłem sobie program do HDR ;)), a reszta pod linkiem. Jak koledzy mi przekażą fotki z aparatów, to też dam.
DSC00062, DSC00062_2, DSC00062_3.jpg
Pozostałe zdjęcia są tutaj
Aha, no i jak widać na zdjęciach, spotkaliśmy po drodze Aurorę! Ale jaką świetną! Zresztą potem na paradzie też ją spotkaliśmy (należała do korka, który zablokowaliśmy :D ). No ale to ją opiszę w "Amerykanach w okolicy".
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8


Topic author
kecaj73

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: kecaj73 »

71Corvette454 pisze: No swoją drogą to właśnie - Piotrku, Kacprze - co to za nieprzyjeżdżanie w ogóle? No bo wjeżdżamy, patrzę w lewo - biały Firebird - oho, jest Piotrek, patrzę w prawo czerwony '59 Cadillac - oho Jacek przyjechał wcześniej. No ale po dokładnych oględzinach doszedłem do wniosku, że 3 Gen nie miał T-Topów i miał inny bodykit, a Cadillac jest kabrioletem
Ja pewnie wybrałbym się w sob rano gdybym nie miał umówionego wcześniej przewozu, zresztą chciałem chociaz dojechać na sob późny wieczór ale warunki pogodowe skutecznie mnie zniechęciły. A na zlot na pewno bym nie walił z nowożeńcami i papierowymi tablicami ;) ale cadillac mimo to super :cool:
Fajnie że pomimo kapryśnej pogody super się bawiliście. Brawa za to że zorganizowano coś więcej niż w zeszłym roku, a nam pozostaje jedynie teraz czekać na następny zlot.

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: 71Corvette454 »

Nie no Ty jesteś usprawiedliwiony, ale pozostali to w ogóle wpisali się na listę jako jedni z pierwszych!

Dostałem parę zdjęć Cadillaca z parkingu:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

pietia30
Posty: 412
Rejestracja: 18 wrz 2011, 17:56
Samochód: Chrysler Newport 1972, Pontiac Firebird 1991
Skąd:

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: pietia30 »

hejka,
widzę że zlot się udał...przykro mi że nie mogłem być ale wynikły pewne sprawy niezależne ode mnie :(
Kacpra usprawiedliwie bo dzwonili do mnie że nie będą bo mieli małą awarię auta i nie chcieli ryzykować (coś z hamulcami).

Pozdrawiam Łukasz i dzięki za fotki ze zlotu :D

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: 71Corvette454 »

Aj, no to słabo :( No nic, w przyszłym roku też są w końcu zloty ;)
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

szajboos
Posty: 41
Rejestracja: 09 wrz 2012, 15:51
Samochód: Cadillac Fleetwood 1993
Skąd: Racibórz/Vienna

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: szajboos »

Widzę że fajna imprezka mnie ominęła. Ale niestety wczoraj dopiero o 15 wyszedłem z roboty. Poza tym mój Caddi dalej jeszcze niezarejestrowany. Ale mam nadzieję że w przyszłym roku się uda przyjechać ;)

Awatar użytkownika

stenn
Posty: 129
Rejestracja: 27 wrz 2011, 21:38
Samochód: Chevy Tahoe 2001, Chevy G20 1986, GMC Savana 2000
Skąd: Hrubieszów
Kontakt:

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: stenn »

Dla nieobecnych fajna impreza ... zlot to na wyrost powiedziane ... organizacyjnie hmm klapa, amcarowcy dodatkiem do imprezy miejskiej, gdzie catering?
Chevy Tahoe 5.3 2001r., GMC Savana 5.7 2000r., Chevy G20 5.7 1986r.


Topic author
kecaj73

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: kecaj73 »

stenn pisze:Dla nieobecnych fajna impreza ... zlot to na wyrost powiedziane ... organizacyjnie hmm klapa, amcarowcy dodatkiem do imprezy miejskiej, gdzie catering?
o...chmmmm czyli Andrzej klapa ?
Powiedz, odbył się zapowiadany koncert ? i co z tą skrywaną niespodzianką na niedzielę, bodajże na 11.00 ? Było coś ?
Ten zlot miał tylko w treści rajd po mieście,paradę i prezentację aut na tyłach tego blaszaka pawilonu echo?


Topic author
seebad

Re: Pabianice 2012, festiwalautamerykanskich

Post autor: seebad »

Fakt zlotem to tego nie mozna nazwac ale tragedii nie bylo :D
Link do yt mojego autorstwa z V festiwalu :



Proszę tagować filmy z youtube

ODPOWIEDZ