Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów

kecaj73

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: kecaj73 »

Ej chłopaki, dajcie luz.
Ja też rozumiem rozdrażnienie Andrzeja na punkcie tej komercji bo wiem że na zlotach się nie zarabia bo raz się nie da, a dwa nie wypada. Nie wiem jak podszedł do tego Milicz ale podejrzewam że kokosów nie nazbierali. Cieszy natomiast fakt że komuś chce się coś zorganizować a nie jest to takie proste też pod tym względem by dogodzić Jurkowi czy Wackowi, słowem wszystkim. Mało tego, kasa to pikuś najlepsze to to że coś planując czy organizując masz wyjęte x dni, tygodnie z życia. Ciągłe latanie, załatwianie, dogrywanie poświęcając swój czas i Rodziny a to najgorsze.
Mi też osobiście nie podchodzi forma stania pod Echem / klatka i zoo / ale jak jest możliwość zrobienia spotkania nawet w takiej formie przy wykorzystaniu środków miejskich to pal licho panowie, liczy się spotkanie :) Razem coś potem można ogarnąć. Pamiętajmy też że w naszym środowisku liczą się spotkania w każdej części pl bo po prostu ludzi nie stać walić setki km jak motocykliści którym pod tym względem pewnie jest taniej. Oby był kiedyś taki zlot na który wybierze się większość z posiadaczy amcarów i taki który dogodzi wszystkim, oby. Niech będą też /bo takie są także potrzebne/ mniejsze i większe zloty, spoty w takiej czy innej formie, niech będą na północy, południu, wschodzie, zachodzie i centrum. Niech będą te okazje by się spotkać, pogadać, razem wypić i dać sobie buzi czego Wam życzę ;)

Awatar użytkownika

Topic author
stenn
Posty: 129
Rejestracja: 27 wrz 2011, 21:38
Samochód: Chevy Tahoe 2001, Chevy G20 1986, GMC Savana 2000
Skąd: Hrubieszów
Kontakt:

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: stenn »

to do zobaczenia ... Jacku i BoB
Chevy Tahoe 5.3 2001r., GMC Savana 5.7 2000r., Chevy G20 5.7 1986r.

Awatar użytkownika

pecha
Posty: 1425
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:06
Samochód: Azul grande, El Bandito
Skąd: Łódź

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: pecha »

postaram się być przynajmniej na paradzie w Pabianicach, potem jestem zajęty

dwa weekendy wstecz zostaliśmy zaczepieni w centrum handlowym w Łodzi (jako że Aga miała koszulkę klubową) stwierdzeniem że w Pabianicach właśnie odbywa się zlot sam. amer. pojechaliśmy bo akurat było po drodze. impreza pod Echo. zlot był raczej tuning niż amer car. dowiedziałem się o nim z plakatów w Pabianicach. Nawet lokalna gazeta Pabianicka nie przebąkiwała nic na temat.

dlatego się nie dziwię, że nie ma info o tym zlocie za dwa weekendy

gość, który prowadził pierwsze zloty w Pabanicach był klimatyczny (wiem ze słyszenia)
gość, który prowadził w tamtym roku widząc Pontiac'a stwierdził "o, korweta" i dodatkowo na rampie podczas prezentacji samochodów wielokrotnie zadał pytanie "ile to pali?"

wszystkie zakrętki się odliczyły w tamtym roku, dzięki w ogóle za zauważenie, Andrzej! :)

zobaczymy jak to będzie, podawanie informacji na ostatnią chwilę nie wróży nic dobrego


BOB
Posty: 630
Rejestracja: 11 gru 2010, 10:42
Skąd:

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: BOB »

Zupełnie nie rozumiem waszej alergicznej reakcji na słowo komercja. Nie zarabia się, nie wypada... Dyrdymały! Dlaczego nie wypada zarabiać na swojej pracy? Jeśli będzie należycie wykonana i będą chętni by za nią zapłacić, wypada jak najbardziej.
Wracając do Pabianic. Po pierwsze organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Pabianic czy jakoś tak. Już to sporo mówi o charakterze spotkania.
Po drugie, płacąc dwie dychy nie należy spodziewać się zbyt wiele. Realne oczekiwania zapobiegną rozczarowaniu. Zauważcie, że napisano wyraźnie co za te złotówki otrzymujemy. Przypomnijcie sobie teraz zamieszanie z Miliczem.
MOPAR - My Old Plymouth Always Runs

Awatar użytkownika

Topic author
stenn
Posty: 129
Rejestracja: 27 wrz 2011, 21:38
Samochód: Chevy Tahoe 2001, Chevy G20 1986, GMC Savana 2000
Skąd: Hrubieszów
Kontakt:

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: stenn »

http://www.creality.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - tutaj masz organizatora Bob nie napinaj się proszę ... jadę dla znajomych ale jak przyjadę i będę kawę pił na Statoilu i jadł w Tesco to będzie ostatni mój wypad do Pabianic ...
Chevy Tahoe 5.3 2001r., GMC Savana 5.7 2000r., Chevy G20 5.7 1986r.

Awatar użytkownika

Topic author
stenn
Posty: 129
Rejestracja: 27 wrz 2011, 21:38
Samochód: Chevy Tahoe 2001, Chevy G20 1986, GMC Savana 2000
Skąd: Hrubieszów
Kontakt:

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: stenn »

BOB pisze: zawsze jest fajnie i nie ma komercji. Doceniam.
Sam zacząłeś. Komercyjny zlot to ten który niesie za sobą korzyści wymierne najczęściej finansowe. W przypadku tej firmy nie mają nic wspólnego z amcarowym światem ... to firma eventową tworzy coś na czym zarabia ... Pojadę będę się bawił wśród znajomych ale nie pisz że doceniasz to że nie są komercyjni ... nazywajmy rzeczy po imieniu ... są komercyjni tworzą imprezę gdzie amcary stają się atrakcją dla ludzi pod imprezę marketowo-zabawową i tyle. Ja jadę zobaczę jak będzie - i czy będzie fajnie. Mi ta komercja nie będzie przeszkadzać w przypadku gdy zostanie zapewnione podstawowe minimum dla zlotowiczów ... Jest to kolejna możliwość spotkania się ...
Chevy Tahoe 5.3 2001r., GMC Savana 5.7 2000r., Chevy G20 5.7 1986r.

Awatar użytkownika

obrus
Posty: 166
Rejestracja: 16 lis 2010, 12:38
Skąd:

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: obrus »

mysle ze na paradzie pojawie sie camarosem,niestety o 15 mam samolot i robie wypad z polandii
Obrazek
T/A 6.6
Ranchero 5.8
Dodge Ram 4.7
Camaro 3.4
BMW E60


kecaj73

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: kecaj73 »

obrus pisze:mysle ze na paradzie pojawie sie camarosem,
:)

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: 71Corvette454 »

Byłem, było super - frekwencja nie powala, ale spotkałem Bartka STSem (który był w Hrubieszowie), Michała SLSem (który bywa w Pabianicach co roku i był na naszym zlocie ostatnim) no i pana od Aurory, z którym 3 lata temu jechaliśmy na paradzie! :) No więc stwierdzam obiektywnie, że Aurory są 13 razy fajniejsze od Cadillaców - usiadłem sobie w niej i pomijając wszystkie oczywiste fajniejszości (drzwi bez ramek, konsolę, przycisk Power na dźwigni od biegów, daszki przeciwsłoneczne, regulację temperatury pasażera itp.) tam są prawidłowo miękkie fotele! O ludzie jak ja dawno w Aurorze nie siedziałem... :) Trzeba taką kupić. I się też dowiedziałem, że ta mega Aurora, co ją w zeszłym roku wrzucałem, a niedawno pecha ją widział, to pracuje w tym miejscu, gdzie ją widziałem, więc muszę kiedyś podjechać i zagadnąć :)
Zdjęcia tutaj:
https://picasaweb.google.com/1000335687 ... 6057061394" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: RadAg! »

Ja też wolę Aurorę. Widziałem Aurorę w Poznaniu na sprzedaż ale tę nowszą...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: 71Corvette454 »

E, nowsza to tylko w ramach ciekawostki ;) A jeszcze mi się przypomniało o zlocie - zwróćcie uwagę jak ładnie '69 Mustang ma z tyłu kierunki zrobione! :)
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8


kecaj73

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: kecaj73 »

71Corvette454 pisze: zwróćcie uwagę
jednak dobrze że nie pojechałem bo bym się shaftował na tego cadi EBR /fota 32 i 33/ :razz:

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: 71Corvette454 »

A tak tak - masakra w ogóle :P No ale co kto lubi... ;)
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

SwietyJimmie
Posty: 58
Rejestracja: 30 lip 2013, 21:22
Samochód: Lincoln Mark VII
Skąd: Łódź

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: SwietyJimmie »

71Corvette454 pisze:Byłem, było super
No nie wiem. Ja też zajrzałem na moment (mój Linc załapał się też w Twój obiektyw) i zobaczyłem to, czego się spodziewałem. Z imprezy robionej kilka lat temu przez Miśka zostało jeszcze mniej, niż w ubiegłym roku. Nie mówiąc już o tym, że organizatorowi nie chciało się nawet wskrzesić starej strony. Albo zrobić nowej.
Co się działo po paradzie - nie wiem, więc nie będę się wypowiadał. Może i było (i jest) fajnie. Ja wolałem jednak przez resztę dnia polatać motocyklem.

Awatar użytkownika

obrus
Posty: 166
Rejestracja: 16 lis 2010, 12:38
Skąd:

Re: Zloty aut amerykańskich - kalendarz na 2013

Post autor: obrus »

SwietyJimmie pisze:
71Corvette454 pisze:Byłem, było super
No nie wiem. Ja też zajrzałem na moment (mój Linc załapał się też w Twój obiektyw) i zobaczyłem to, czego się spodziewałem. Z imprezy robionej kilka lat temu przez Miśka zostało jeszcze mniej, niż w ubiegłym roku. Nie mówiąc już o tym, że organizatorowi nie chciało się nawet wskrzesić starej strony. Albo zrobić nowej.
Co się działo po paradzie - nie wiem, więc nie będę się wypowiadał. Może i było (i jest) fajnie. Ja wolałem jednak przez resztę dnia polatać motocyklem.
no to ja zawinołem sie za toba camarosem,tyle ze musialem pedzic na 15 na samolot,niemoge sie doczekac chwili kiedy w PL bedzie juz rancher i T/A no i ja
Obrazek
T/A 6.6
Ranchero 5.8
Dodge Ram 4.7
Camaro 3.4
BMW E60

ODPOWIEDZ