AMCARSHOW II Zlot Aut Amerykańskich - Hrubieszów 2013

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: AMCARSHOW II Zlot Aut Amerykańskich - Hrubieszów 2013

Post autor: 71Corvette454 »

No, zlot był mega, poznałem trochę ludzi, aut było naprawdę dużo, pogoda super, a w ogóle to jakie tam są drogi! :viva: Znaczy tak z 50 km przed Hrubieszowem się zaczęły takie widoki i w ogóle, że rewelacja! :) Organizacyjnie też świetnie, parada fachowa i elegancko wyeskortowana, także dzięki jeszcze raz Andrzeju za zorganizowanie mega zlotu! :)

Zdjęcia tu.

Film poniżej :)
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

Polak
Posty: 266
Rejestracja: 18 lis 2012, 17:14
Samochód: Lincoln Continental 1978, Lincoln Town Car 1994
Skąd:

Re: AMCARSHOW II Zlot Aut Amerykańskich - Hrubieszów 2013

Post autor: Polak »

Kurde jak patrze na twoje foty to dopiero widze ile mnie ominelo. Jak dojechalismy z chlopakami bylo cos ok godz 17-18, to niewiele aut juz bylo w porownaniu z tym co widze na fotach. Wszystko moja wina, bo do ostatniej chwili walczyłismy z kumplem zeby zlozyc Lincolna. Udalo sie, ale pol imprezy nas ominelo. Biesiada natomiast była zacna. Frekwencja niewielka, ale szaczun dla wszystkich którzy zostali. 71Corvette454 miło bylo Cie poznac. Szkoda ze wpadles na osrodek dopiero jak my juz uciekalismy
Obrazek

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: AMCARSHOW II Zlot Aut Amerykańskich - Hrubieszów 2013

Post autor: 71Corvette454 »

No mnie właśnie na biesiadzie nie było, a nocowałem u znajomego w Chełmie - prawdę mówiąc liczyłem, że więcej osób zostanie dłużej w niedzielę i dlatego dość niespiesznie rano jechałem :P, ale nic - jeszcze niejeden zlot będzie :)

Jeszcze jedna rzecz mnie się bardzo spodobała - tempo parady. Nie było mega przestojów takich jak np. w Pabianicach w zeszłym roku, było gdzie trochę przycisnąć (i posłuchać Challengerów jadących przede mną :cool:) i ogólnie naprawdę zawodowo :)
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

ODPOWIEDZ