III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
Awatar użytkownika

ser-o
Posty: 266
Rejestracja: 30 paź 2012, 12:06
Samochód: '89 Cadillac Fleetwood; '97 Dodge Grand Caravan
Skąd: Kębłowo/ Wolverhampton

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: ser-o »

My również dotarliśmy do domków. Ponad 400km trasa przebiegła spokojnie i bez przygód.
Bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w tym niesamowitym wydarzeniu i poznać masę ciekawych ludzi.
Wielki szacun dla Radka i Jacka za organizację :pada:
Nie wszystkich miałem okazję poznać i zamienić więcej niż kilka zdań ale nadrobimy w przyszłym roku :)

Wrzucam kilka zdjęć z FB: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 630&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S.
Przez całą drogę nie widziałem ani jednego ciekawego amcara, w końcu 20 km od domu wyprzedziła nas wesoła parka w zajebistym buciku :o
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Topic author
kecaj73

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: kecaj73 »

Dzięki Radek i pozostałym za miłe słowa, starałem się by zlot Wam się spodobał :)
Raz jeszcze dzięki Tegesom za profesjonalną zabawę z karaoke, Wszystkim zlotowiczom za miłe spotkanie. Też panom z policji którzy zakończyli nasze zmagania z mikrofonem i za to ze nie chcieli mnie odwieźć do domu, dzięki panowie :)
Drużyna WCAA zgrana paka. Trzeba powiedzieć że twardziele. Dwóch z nich Doctor i Hodik obecni już byli od ubiegłej niedzieli w oczekiwaniu na zlot :) Nie zapomnę spotkania w pon a w nocy jak i dzień padało. Namiot, bez drzwi więc nie pukam bo jak, a trzepię o linki. Wychodzą lekko skołowani w spodniach rybaczkach :P :P :P , chwilę gadamy, ja zmykam a Doctor do hodika ,, jak będziesz już wchodził do namiotu spać to chociaż umyj nogi o trawę,, ;D Giganci zlotowi, super !!!
Auto Ani i ,,kierownica,, Bogdana /sorki Bogdan, wiem z doświadczenia że żony starają się nami facetami rządzić ;) / faktycznie było faworytem już na wstępie zlotu. Opisujcie ją, ok ? ;) :) niech się ludziska ślinią ;D ;D ;D mi się strasznie podoba, czemu wpuściliście do środka Radka?, sprawdźcie czy nic nie zginęło z auta ;) :)
kubek127 miło było poznać, dzięki za miłe słowo, wszystkie zloty nasze są ;) :)
Tegesy /te większe ;) / moja małżonka zakochana w Waszej furze :) :P mam teraz problem za który tez dziękuję ;D ;)
Ogólnie Wszystkim raz jeszcze Wielkie Dzięki. Co z tego że udało się to wszystko przygotować, bez Was, bez Waszego uczestnictwa nic by się nie udało :) Dzięki, dzięki, dzięki !!! :)
Radek, z tym wlewaniem mam lepszą fotę bo od tyłu ;D no i dam z tym skrętem jak walczysz bo obiecałem Ci do awatar'a byś sobie wkleił :) ;)
tv tomaszówhttp://www.youtube.com/watch?v=ifSUEE-xOxc


Topic author
Cezary

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: Cezary »

Witajcie,

to ja miałem przyjemność jeździć czarnym Mustangiem GT o nr WI... Dostaliśmy nr zlotowy 28. Byłem wraz z ojcem (Jacek Chwiałkowski - bodajże nr 1 na liście) oraz ja (Cezary Chwiałkowski - bodajże nr 2 na liście). Byliśmy na pikniku z dwiema dziewczynkami, córkami partnerki mojego ojca :) Dwaj mężczyźni pozostawieni z 10 i 4 latką, podczas gdy partnerka ojca i moja narzeczona pojechały na zakupy :D

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za fantastyczną organizację imprezy. To był mój pierwszy zlot roadrunners, w ogóle samochodów amerykańskich, i myślę, że nie ostatni.

Zajęcie pierwszego miejsca, dla mnie nie wcześniej nie do pomyślenia, jest olbrzymim, pozytywnym szokiem. To był pierwszy mini KJS, który objechałem Muśkiem, tym bardziej nie mogę w to uwierzyć :shock:

W jaki sposób mogę skontaktować się z organizatorami, w celu osobistego podziękowania za zlot oraz odebrania nagrody? Ponieważ zlot był free, jak mam udokumentować, że ja to ja? Dowód osobisty plus kopia dowodu rej samochodu?

Kontakt do mnie:

chwialkowskicezary@gmail.com
tel. 519 101 172

Jeszcze raz bardzo dziękuję, szczególnie Panu Jackowi za przewiezienie mojego ojca, również Jacka, i młodszej na tylnej kanapie Cadilaca w czasie jednego z przejazdów KJS.

Pozdrawiam,

Cezary


Topic author
kecaj73

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: kecaj73 »

wiem ze to Ty :)
znaliśmy nr rej jak co
no i pamiętam Ciebie z Twoim ojcem i małą
powinna być w tvn turbo raport bo podczas przejazdu mieliśmy zamontowaną ich kamerkę
fajnie ze zlot się spodobał, miło słyszeć takie opinie :) nabiera się pozytywnej energii na tworzenie przyszłorocznego zlotu
no i nie pisz więcej panu...Jacek wystarczy ;)
tłumiki w TM, będziesz przejazdem to pisz do mnie
czy dowód wystarczy - nie ! ;D opisuj furacza w nasze auta, zwłaszcza że zwycięzca :)
przedzwonię

pozdrowienia
Jacek


Topic author
Cezary

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: Cezary »

O.K. Już nigdy więcej per Pan :D Dzięki za szybki kontakt telefoniczny. Jak tylko będę w Tomaszowie, a pochodzę z Piotrkowa Tryb., to od razu się odzywam. Może uda się wpaść Muśkiem, dla potwierdzenia, bo na codzień jeżdżę Mazdą MX-5 (proszę nie bić).

Jeszcze jestem w szoku. Wielki szał i :pada:

Pozdrawiam,
Cezary

P.S.: Chciałbym przeprosić za ucieczkę w angielskim stylu, jednak pogoda oraz głód dzieciaków, zmusiły nas do powrotu do domu. Nie było szansy się pożeganć, ale będzie jeszcze okazja się powitać.

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: KARLone »

Cezary, pamietaj że dodatkowo ominęła cię dekoracja ;) tego nie jesteśmy w stanie odtworzyć.

Radek, możesz wrzucić listę z pozostałymi uczestnikami. Zawsze to jakaś satysfakcja że zdobyło się jakieś miejsce ;)

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: KARLone »

filmik całkiem fajny, szkoda, że przejazdy były kręcone z ręki i trochę się to wszystko sie trzęsło ale ogólnie pozytyw :) Dobre ujęcia "na beczce".

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: RadAg! »

Ja mam wrażenie że mnie jakoś w tym roku TV Tomaszów ignorowało:D Jacek wie dlaczego ;) Dobrze, że jak prezes Automobilklubu dawał wywiad to śmignąłem w tle, tego nie mogli wyciąć :D

Cezary gratulacje 1 miejsca. Dobrze, że się odnalazłeś bo by te tłumiki trzeba było utylizować komisyjnie ;)

W kwestii podziękowań chciałem jeszcze podziękować Łukaszowi za zagranie na gitarze, instrument na żywo ZAWSZE brzmi lepiej niż z nagrania no i Automobilklubowi za KJS. Szkoda że był trochę za prosty ;) Nie mogłem wykazać się talentem kierowcy rajdowego jak rok temu :D

Jacek, ty masz listę czasów?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: RadAg! »

Trochę moich fotek z komórki :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: RadAg! »

c.d.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
Mariusz PonyV6

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: Mariusz PonyV6 »

Świetna impreza. Miło pobyć wśród ludzi nadających na tych samych falach. Cenna wiedza zdobyta na zlocie to jak odpowiadać na najgłupsze pytanie świata - Ile to pali ? TYLE ILE WLEJEMY ! To był mój pierwszy zlot ale nie ostatni. No i konik trochę mógł powierzgać. Dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika

pecha
Posty: 1426
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:06
Samochód: Azul grande, El Bandito
Skąd: Łódź

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: pecha »

dzięki za zlot
wybrane moje fotki:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

press
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: RadAg! »

Pecha, bardzo fajne fotosy. Czy mógłbym użyć je do galerii na stronie ze zlotu, którą będę robił za jakiś czas?

Cieszę się, że przyjechaliście :) Zawsze chciałem poznać legendarnego pechę :D Mam nadzieję, że Aga (twoja) nie jest na mnie zła, że żądałem za nią okupu? :D

Mój KJS i Łukasza. Jak ktoś chce pytać bo mam tego trochę :)



Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

pecha
Posty: 1426
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:06
Samochód: Azul grande, El Bandito
Skąd: Łódź

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: pecha »

RadAg! pisze: Czy mógłbym użyć je do galerii na stronie ze zlotu, którą będę robił za jakiś czas?
pewnie


Topic author
kecaj73

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: kecaj73 »

dla cierpliwych wyniki za 1 gdz

ODPOWIEDZ