III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: RadAg! »

teges pisze:Śpiewać każdy może... :D
Genialne po prostu, się uśmiałem :) Nawet spoko zaśpiewane, tylko piosenkę trudno rozpoznać :D

Teges dawaj tego więcej jak masz :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: RadAg! »

Jest o zlocie od 10 minuty: http://tvnplayer.pl/programy-online/rap ... 20250.html" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

pietia30
Posty: 412
Rejestracja: 18 wrz 2011, 17:56
Samochód: Chrysler Newport 1972, Pontiac Firebird 1991
Skąd:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: pietia30 »

RadAg! pisze:Jest o zlocie od 10 minuty: http://tvnplayer.pl/programy-online/rap ... 20250.html" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Jacek kupił Cadillaca dla szpanu :D Jacek Ty to dobrze prawisz :what: :hah:


Topic author
kecaj73

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: kecaj73 »

ale tylko ,,trochę,, ;)

Awatar użytkownika

pietia30
Posty: 412
Rejestracja: 18 wrz 2011, 17:56
Samochód: Chrysler Newport 1972, Pontiac Firebird 1991
Skąd:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: pietia30 »

kiedy robimy zakończenie sezonu i gdzie? ;)

Awatar użytkownika

mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: mvh »

Ha ja wstępnie zobowiązałem się do rozpoznania terenu u mnie w Żyrardowie. Miasto jest warte odwiedzenia z uwagi na miasteczko loftów powstałe na bazie starej fabryki lniarskiej (klimaty manchesterskie) i fajne miejsca na cruzing i robienie zdjęć :) Niedaleko w Bieganowie jest baza jeździecka gdzie można zrobić część nieoficjalną takiego zlotu/spotu. Reszta zależy od tego co byśmy jeszcze chcieli w ramach takiej imprezy żeby było. Możliwe jest zorganizowanie koncertu, mam 2 zaprzyjaźnione kapele (hard rock i rock'n'roll) + sam mogę zagrać z bandem taki set w klimacie rock-industrial tylko w takim przypadku raczej potrzebna będzie pomoc miasta (scena te sprawy), co też jest do ogarnięcia. Nie wiem jak by było z noclegami bo Żyrek nie jest miastem wybitnie turystycznym ;) i jest z tym trochę lipa.


Topic author
kecaj73

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: kecaj73 »

działaj Bogdan,
wiesz, akustycznie przy kiełbaskach i pod namiotem też będzie ok ;) :)
tak sami ze swoimi, by w końcu na spokojnie pogadać bez nerwówki o to i tamto :)
Rozmawiałem też z Radkiem i jest pomysł na nasz zlot na koniec, niekoniecznie autami ale personalny :) gdzieś na południu PL :)
Radek ? temat czas zacząć ;)


Topic author
kecaj73

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: kecaj73 »

kecaj73 pisze:Spokojnie Panowie ;D z tym TVN Turbo ;)
z rozmowy z ludźmi z TVN Turbo ze zlotu mat. prawdopodobnie dziś,
ja będę miał ten materiał także spoko ;)
ale nagrać też ktoś może :)
mam nagrane w kompie, nie telefonem, nie kamerą a jako film ;)
TVN dzieli na setki tysiące ,,klatek,, pewnie by nie zgrywać i powielać ale jest już u mnie skopiowane w całość na cacy :)
na jakimś spotkaniu wezmę pendraiwa to zrzucicie sobie

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: RadAg! »

Hej. Apropo zakończenia sezonu to faktycznie czas zacząć rozmawiać :) Mam jeden pomysł ale jeszcze nie zacząłem go rozpracowywać, muszę wykonać kilka telefonów/maili :)

Bogdan, co z twoją miejscówką? Podejmujesz się czy nie? Jak dla mnie możemy się spotkać i dwukrotnie w tym roku. Na przełomie lipca/sierpnia i jeszcze we wrześniu zakończyć sezon. Mam ogromny niedosyt kontaktu z wami ;)
Myślę, że można to zrobić w luźnej formie. Po prostu się spotkać i tyle. Można też zrobić z pompą, chętnie zobaczę industrial band of the year :D Gdzieś na południu PL było by o tyle fajnie, że po prostu można by połazić po górach, po lasach a przy tym pogadać i niekoniecznie wtedy zjeżdżać się autami choć ja osobiście podjadę Vicki bo to moje jedyne auto i b. je kocham :D Mieliśmy takie luzackie spotkanie po pierwszym zlocie. Pierwotnie miało się pojawić sporo osób a ostatecznie było nas 3 z żonami/partnerkami i żaden z nas nie przyjechał amcarem. Mimo tego bawiliśmy się super, zwiedziliśmy okolice Ojcowa, ze słynną maczugą, zamkiem na Pieskowej Skale i zamkiem w Ojcowie. Było fajnie bo mogliśmy się skupić na sobie i lepiej poznać niż na dużym zlocie ;)

Jacek, ile tego materiału ze zlotu masz w GB?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
kecaj73

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: kecaj73 »

całe mnóstwo, pocztą nie da rady, na YT pokazuje ładowanie 250 min, to jest całe wydanie raportu
Bogdan jak pisałem i Radek j/w, luźne spotkania są super :)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: RadAg! »

Można załadować na roadrunnersowego FTP, ja to zgram, przerobie, skompresuje i wrzuce na YT :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: mvh »

RadAg! pisze: Bogdan, co z twoją miejscówką? Podejmujesz się czy nie? Jak dla mnie możemy się spotkać i dwukrotnie w tym roku. Na przełomie lipca/sierpnia i jeszcze we wrześniu zakończyć sezon. Mam ogromny niedosyt kontaktu z wami ;)
Tak, nawet poczyniłem pewne działania. Na razie rekonesans co gdzie i jak. Jak sobie ustalimy jakiś termin to zacznę rozmawiać w sprawach rezerwacji etc. Myślę, że spot w Żyrardowie to na koniec sezonu - wrzesień, może bez jakiejś wielkiej pompy ale ostatnio też był u nas rajd klasyków organizowany przez Stado Baranów więc sprawa do dogadania. Możemy też gdzieś wybyć w fajne miejsce lipiec-sierpień ja jestem za!!! Radek a może nad morze ? ;D

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: RadAg! »

Dobra, to może zaklepmy sobie 3 tydzień września? 22-23, ewentualnie 29-30 :) Pogoda powinna być zajebista wg długoterminowych prognoz najstarszych Kaszubów :D

A jak chcecie to nie widzę problemu, żeby się spotkać d morzem. Myślałem o górach ale nad morzem byłoby fajnie bo miałbym blisko ;) Może jednak być problem z noclegami w środku sezonu.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

pietia30
Posty: 412
Rejestracja: 18 wrz 2011, 17:56
Samochód: Chrysler Newport 1972, Pontiac Firebird 1991
Skąd:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: pietia30 »

Ale fajny wątek zacząłem :D
mam także niedosyt spotkań z Wami, jeden Zlot RR to za mało. W moim przypadku szczególnie bo ja tylko na RR jeżdżę :] Jest super atmosfera i najważniejsze bardzo fajni ludzie i pozytywnie zakręceni. Dla mnie obojętne czy morze, góry,mazury...Właśnie może na Mazury pojedziemy, piękne tereny, wspaniałe widoki, fajne knajpki - Mrągowo, pola namiotowe i nie za drogie kwatery. Ale jak pisałem mi to obojętne. Napewno jadę amcarem bo stoi od Zlotu w garażu.
Można zrobić luźny zlot gdzieś poza miastem, bez gonitwy, bez biegania, pełna rekreacja :D
A zakończenie z pompą w Żyrardowie jak Bogdan pisał - kapela, konkursy, zwiedzanie miasta, może jakiś wieczorny cruz, ognisko :)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: III Zlot RoadRunners PODSUMOWANIE

Post autor: RadAg! »

Robimy letni spot na luzaku pod namiotami/w samochodach czy chcecie jakieś kwatery i luksusy? Orientuje się pod kątem doboru miejsca :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ