GasGuzzlers i Piwersi 7-8 września - fotorelacja

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12238
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

GasGuzzlers i Piwersi 7-8 września - fotorelacja

Post autor: RadAg! »

W ostatni weekend mieliśmy z Agą okazję uczestniczyć w spotkaniu, a właściwie pierwszym zlocie, poznańskiego klubu aut amerykańskich Gas Guzzlers. Odbyło się ono w podpoznańskim Strykowie. Właściwie zaczęło się już w Poznaniu na parkingu jednego z marketów w sobotę po południu. Stamtąd w obstawie motocyklistów z klubu Piwersów byliśmy eskortowani blisko 50 km do Strykowa. Przejazd był genialny. Przypomniały mi się nasze rodrunnersowe zwiedzanie na zlotach, tyle że z motocyklami jest fajniej, bo pilnują aby nikt nam jakimś ekonoboksem nie wpierdzielił się do szyku ;)

W sobotę nad jeziorem trwała integracja do białego rana przy ognisku. Nazajutrz ruszyliśmy kolumną na cruise po okolicy aby dotrzeć na opuszczone lotnisko w Kąkolewie, gdzie urządziliśmy zawody na ćwiartkę. Właściwie na 1/8 mili bo organizatorowi nie chciało się latać 400m z pachołkami. Zabawa była przednia, a jak widać na zdjęciach obsada również.

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: GasGuzzlers i Piwersi 7-8 września - fotorelacja

Post autor: mvh »

Fajnie tak się pościgać, jestem ciekaw jakby się sprawdził mój Chevy ;) no i widzę sporo fajnych furek było :) będzie trzeba za rok wpisać imprezę w grafik wyjazdowy :D

Awatar użytkownika

ser-o
Posty: 266
Rejestracja: 30 paź 2012, 12:06
Samochód: '89 Cadillac Fleetwood; '97 Dodge Grand Caravan
Skąd: Kębłowo/ Wolverhampton

Re: GasGuzzlers i Piwersi 7-8 września - fotorelacja

Post autor: ser-o »

No widzę, że pozytywna impreza, sporo ciekawych aut. Mam nadzieję, że ekipa została zaproszona na przyszłoroczny zlot RR...

ODPOWIEDZ