Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Post autor: RadAg! »

Fajnie było w Białej w sumie :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

pietia30
Posty: 412
Rejestracja: 18 wrz 2011, 17:56
Samochód: Chrysler Newport 1972, Pontiac Firebird 1991
Skąd:

Re: Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Post autor: pietia30 »

RadAg! pisze:Fajnie było w Białej w sumie :D
no niby fajnie ale za wiele sie nie działo ;) mało miejsca dla aut. W sumie to był mój pierwszy zlot ale teraz mam porównanie ze zlotami robionymi przez Jacka i "apetyt rośnie w miarę jedzenia" :)
lubie jak się dużo dzieje a nie tylko siedzenie i picie ale to tylko moje zdanie :D ja się dostosuje.

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Post autor: RadAg! »

Jacek na pewno robi super zloty, trochę niestety sie nam posypał Tomaszów głównie ze względu na kiepską współpracę z władzami miasta no ale prawda jest taka ze atrakcje kosztują a my nadal chcemy aby zloty były minimalnym obciążeniem dla kieszeni. Mam namiar na opuszczone lotnisko w Kamiensku gdzieś koło Bełchatowa w centrum PL ale jeszcze nic nie ustalalem. Poza tym nadal chciałbym zrobić zlot na pn zach kraju aby ściągnąć Pomorze i Wielkopolske. Z drugiej strony jak ktośbardzo chce to i z końca Polski przyjedzie. Moze więc centrum. Nie wiem :/
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Post autor: 71Corvette454 »

Centrum jest spoko z dwóch powodów - po pierwsze (i najważniejsze): ja mam blisko :D Po drugie: nikt nie ma aż tak nie wiadomo jak daleko jak np z południa na północ.

Po namyśle dochodzę jednak do wniosku, że chociaż jakiś placyk powinien być - w sensie wielkościowo bardziej Biała niż Tomaszów, bo niektórzy się tam po prostu nie mieścili. Gdybym miał czym, to na pewno na zlocie bym chciał trochę gumy spalić, bo raz, że na co dzień nie bardzo są warunki, a dwa, że to wprowadza bardziej zlotowy klimat :)
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

pietia30
Posty: 412
Rejestracja: 18 wrz 2011, 17:56
Samochód: Chrysler Newport 1972, Pontiac Firebird 1991
Skąd:

Re: Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Post autor: pietia30 »

RadAg! pisze:Jacek na pewno robi super zloty, trochę niestety sie nam posypał Tomaszów głównie ze względu na kiepską współpracę z władzami miasta no ale prawda jest taka ze atrakcje kosztują a my nadal chcemy aby zloty były minimalnym obciążeniem dla kieszeni. Mam namiar na opuszczone lotnisko w Kamiensku gdzieś koło Bełchatowa w centrum PL ale jeszcze nic nie ustalalem. Poza tym nadal chciałbym zrobić zlot na pn zach kraju aby ściągnąć Pomorze i Wielkopolske. Z drugiej strony jak ktoś bardzo chce to i z końca Polski przyjedzie. Moze więc centrum. Nie wiem :/
Radku, rób w swoich rejonach. Jeśli uważasz że to przyciągnie ludzi z Pomorza i Wielkopolski to super. Co roku mamy w centrum więc może być teraz odmiana. Skoro w Tomaszowie "wypinają się na nas ;) " , trudno ich strata. Bełchatów też ok.
http://www.gmbelchatow.neostrada.pl/atrakcje.htm

Jeśli zlot będzie od czwartku jak pisałeś to tez świetnie. Urlop już zaplanowałem i napewno jadę na IV Zlot RR całą rodzinką. W tamtych rejonach nigdy nie byliśmy i teraz mamy okazję ;) Więc fajnie jakby były domki lub jakiś ośrodek, to ode mnie. Lotnisko jak będzie to też super ale jak ma byc min. 40 aut to słabo to widzę. Aż tylu chętnych na wojaże nie znajdziemy a wtedy koszty baardzo duże.
-miejsce na ognisko
- parking dla aut(fajnie było w Borkach bo wszystkie auta stały obok siebie)
- jakiś namiot/wiata/karczma w razie niepogody
- miasto w niedalekich okolicach
- rozejrzyj się gdzie warto podjechać i co zobaczyć to wyjdzie fajny cruzik( a może na jakieś lokalne święta natrafimy)
- może wkońcu wypalą jakieś konkursy :)
- proponuje zrobić prezentacje aut jak w Białej, fajnie wyszło
to będzie lipiec więc będzie fajna pogoda i napewno większość czasu spędzimy na sączeniu zimnego browarka :cool:
Ostatnio zmieniony 19 lis 2013, 12:19 przez pietia30, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

pietia30
Posty: 412
Rejestracja: 18 wrz 2011, 17:56
Samochód: Chrysler Newport 1972, Pontiac Firebird 1991
Skąd:

Re: Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Post autor: pietia30 »

zapomniałem o kawałku asfaltu dla Mańka aby spalił gumę :D


kecaj73

Re: Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Post autor: kecaj73 »

Dajcie spokój z tym wypinaniem się na nas władz bo to niezdrowe. Nie wiecie to nie piszcie.
Były pewne dochodzenia ale tak naprawdę drobnostki /plakaty i takie tam/ minionego zlotu z Dniem Dziecka które i tak wychodziłem i załatwiłem dzięki pomocy wiceprezydenta, zresztą kolegi. Dlatego nie dam powiedzieć złego słowa bo gdyby min nie on to bym był w krzakach. Co do 2014 to z władzami nic nie rozmawiałem i nic im nie proponowałem !!! Przekazałem pałeczkę Radkowi bo wiem że chce zrobić w swoich rejonach. Dlatego to jeden z powodów dlaczego nie robię w TM, drugi to taki że z chęcią gdzieś się wybiorę i odpocznę bez tego całego latania. W zeszłym roku planowałem z Rodziną odwiedzić Kaszuby, Agę i Radka ale poniosło nas daleko w inne miejsce. Dlatego cieszę się na myśl że w końcu się to uda. Natomiast jeśli Radek nie zdoła ogarnąć tam to pewnie zrobimy wspólnie coś w centrum, Radek pisał o lotnisku. Ja mogę siedzieć w miłym towarzystwie przy ognisku. Wszystko w temacie.

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Post autor: RadAg! »

Spoko Jacek. Jeśli coś napisałem nie tak o władzach miasta TM to przepraszam. Pamietam jednak że bylem, byliśmy rozczarowani tym co nam miasto "zafundowało" ale z drugiej strony było to do przewidzenia. Instytucje państwowe w tym kraju działają powiedzmy średnio wrto więc wrócić do zlotu za który sami będziemy odpowiadać. Z lotniska w Debrznie raczej zrezygnuje, koszty sa duże a w narodzie widzę nie ma ciśnienia. Jakiś asfalt na pewno się znajdzie. Poszukam ośrodka ktory chciałby nas przyjąć w środku sezonu gdzies w okolicach Kaszub południowych zeby było w miarę blisko centrum i Warszawy
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


kecaj73

Re: Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Post autor: kecaj73 »

zwiedzę Kaszuby :)
no i nie musi być w miarę blisko, ważne by było w ciekawym, wartym odwiedzenia miejscu ;)

Awatar użytkownika

pietia30
Posty: 412
Rejestracja: 18 wrz 2011, 17:56
Samochód: Chrysler Newport 1972, Pontiac Firebird 1991
Skąd:

Re: Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Post autor: pietia30 »

kecaj73 pisze:zwiedzę Kaszuby :)
no i nie musi być w miarę blisko, ważne by było w ciekawym, wartym odwiedzenia miejscu ;)
jestem za :viva:

Awatar użytkownika

mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: Zlot RoadRunners.pl 2014 - pomysły, sugestie itp...

Post autor: mvh »

Cokolwiek nie postanowicie ja będę :D

ODPOWIEDZ