Organizacja Górnośląskiej ekipy

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
Awatar użytkownika

Topic author
KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: KARLone »

Górnośląskiej, bo koledzy z Wrocławia, to też Śląsk. Kto przyznaje się do zamieszkiwania tego obszaru i wyraża ewentualną chęć do cruzowania w towarzystwie odpowiednich wehikułów zapraszam do dopisania do listy, którą mam przyjemność napocząć:

1) KARLone - Gliwice/Rybnik

Awatar użytkownika

szajboos
Posty: 41
Rejestracja: 09 wrz 2012, 15:51
Samochód: Cadillac Fleetwood 1993
Skąd: Racibórz/Vienna

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: szajboos »

1) KARLone - Gliwice/Rybnik
2) szajboos - Racibórz

Awatar użytkownika

jurgen
Posty: 91
Rejestracja: 06 sty 2012, 13:59
Samochód: Jeep Cherokee 4.0 1991
Skąd: Jaworzno

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: jurgen »

1) KARLone - Gliwice/Rybnik
2) szajboos - Racibórz
3)jurgen-Jaworzno


pawel_java
Posty: 19
Rejestracja: 09 gru 2013, 10:45
Samochód: Mercury Grand Marquis
Skąd:

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: pawel_java »

1) KARLone - Gliwice/Rybnik
2) szajboos - Racibórz
3)jurgen-Jaworzno
4) pawel_java - Rybnik

Awatar użytkownika

Topic author
KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: KARLone »

4 gości to już nie żarty :) czekamy na następnych. Wiosna pełną parą, może by tak jakieś kruzowanko? Ja ze swojej strony proponuję parking przy markecie z ptaszkiem w Gliwicach, skrzyżowanie drogi krajowej 78 i A4, słucham Waszych propozycji. Parking jest super obszerny, można stanąć z dala od gapiów albo całkiem przy gapiach. Jest też tania stacja paliw, kurczaki z jednego z amerykańskich stanów i market z mnóstwem przydatnych narzędzi :P

Awatar użytkownika

Effo
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2014, 19:02
Samochód: Cadillac Fleetwood Brougham 1983
Skąd: Ruda Śląska

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: Effo »

1) KARLone - Gliwice/Rybnik
2) szajboos - Racibórz
3)jurgen-Jaworzno
4) pawel_java - Rybnik
5) Effo - Ruda Śląska

Też bym się pisał na jakiś spot. Ja za to mogę u siebie zaproponować grilla pod moim garażem. Miejsca na auta sporo. :)

Awatar użytkownika

Topic author
KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: KARLone »

o! i to już jest jakiś plan. Jakieś terminy? Ja mam awarię w Fordzie, we wtorek będę jechał na serwis, mam nadzieję, że wszystko sprawnie pójdzie i na weekend będzie gotowy.

Awatar użytkownika

szajboos
Posty: 41
Rejestracja: 09 wrz 2012, 15:51
Samochód: Cadillac Fleetwood 1993
Skąd: Racibórz/Vienna

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: szajboos »

Jutro, a w sumie dziś ok. 11 będę w Żorach na otwarciu Misteczka Twinpigs, ma być ok. 15 amcarów ;) Więc jak coś to zapraszamy ;)

Awatar użytkownika

Effo
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2014, 19:02
Samochód: Cadillac Fleetwood Brougham 1983
Skąd: Ruda Śląska

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: Effo »

Chciałem Żory odwiedzić, ale nie wyszło. Szkoda bo nawet z pogodą nie było tak źle jak się zapowiadało.

KARLone, w sumie majówka, więc jeśli pogoda dopisze to nie mam nic przeciwko. Planów nie mam, tak że w czwartek, sobotę i niedziele czas na pewno znajdę.

Awatar użytkownika

szajboos
Posty: 41
Rejestracja: 09 wrz 2012, 15:51
Samochód: Cadillac Fleetwood 1993
Skąd: Racibórz/Vienna

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: szajboos »

Ja bardzo często z moją lepszą połówką kruzuję bez celu w sobotnie wieczory, więc może 03.05 wieczorkiem np. Rybnik albo Gliwice i jakiś Night Cruise :> Mój Cadi powinien być gotowy do soboty, może pawel_java też by dał radę wpaść Mercurym. My bardzo chętnie poznalibyśmy innych pasjonatów motoryzacji ;)

Awatar użytkownika

Effo
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2014, 19:02
Samochód: Cadillac Fleetwood Brougham 1983
Skąd: Ruda Śląska

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: Effo »

Jestem za. Też zazwyczaj jeżdżę bez celu a zobaczenie innego amcara to zawsze przyjemność. Trzeba tylko miejsce ustalić. Mi to obojętne, dostosuje się. Ja nic nie wymyślę, bo Rybnika nie znam. Bardziej Gliwice ale też nie za dobrze.

Awatar użytkownika

szajboos
Posty: 41
Rejestracja: 09 wrz 2012, 15:51
Samochód: Cadillac Fleetwood 1993
Skąd: Racibórz/Vienna

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: szajboos »

Mi w sumie jedno Rybnik czy Gliwice, dostosuję się ;) Fajnie jakby był jakiś ogólnodostępny parking z dachem jakby padało ;) Ale niech się wypowie ktoś jeszcze, Karl, pawel_java?

Awatar użytkownika

Topic author
KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: KARLone »

Mam już auto z powrotem :) parking z dachem? hmm... propozycję mam takie jakie przychodzą mi do głowy.
1) Selgros Gliwice ul. Toszecka / Rondo (parking z dachem) prawdopodobnie nie zamykany tak przy najmniej wygląda na street view.
2) Auchan Gliwice ul. Rybnicka (parking otwarty i rozległy) dojazd z drogi krajowej 78 w zasadzie z A4 trzeba się kierować na Rybnik 500 m, a jadąc od Rybnika ok 500 m przed autostradą A4. Superłatwo trafić.
3) Carrefour Rybnik (parking otwarty) przy drodze krajowej 78 nie da się przeoczyć.
4) Stodoły Rybnik (przy ośrodku Elektrowni Rybnik znaczy się nad wodą) z Rybnika i z Rud dojazd drogą wojewódzką 920.

to moje propozycje piszcie co wam pasuje ewentualnie dajcie namiary na jakieś swoje, ja tez jestem otwarty na propozycje.

Awatar użytkownika

szajboos
Posty: 41
Rejestracja: 09 wrz 2012, 15:51
Samochód: Cadillac Fleetwood 1993
Skąd: Racibórz/Vienna

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: szajboos »

Mi w sumie lotto, tu i tu mam podobne kilometry ;) Ważne żeby się spotkać. O ile elektryk ogarnie mi światła stopu, jak nie to chyba sam to podrutuję na sobotę ;D

Awatar użytkownika

Effo
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2014, 19:02
Samochód: Cadillac Fleetwood Brougham 1983
Skąd: Ruda Śląska

Re: Organizacja Górnośląskiej ekipy

Post autor: Effo »

Mi najprościej będzie dojechać pod Selgors, bo mniej więcej kojarzę dojazd. Tylko jak ma być większy deszcz to wolał bym to przełożyć. Moje wycieraczki są czasem kapryśne.

ODPOWIEDZ