IV zlot RoadRunners.pl 2015

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
Awatar użytkownika

krzemien323
Posty: 840
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:55
Samochód: Grand Prix '88, Camaro '94 i 125p
Skąd: Ostrowiec Św.

Re: IV zlot RoadRunners.pl 2015

Post autor: krzemien323 »

Tylko nazwa klubu wywodzi się od jednocylindrówek. W klubie jest sporo samochodów, w tym amerykańskich - Corvette C3, Impala, G20, czy Cadillac w Cabrio. Oni organizują w Ostrowcu swój zlot pojazdów zabytkowych, ale jest kilka amerykańców i zawsze namawiali mnie, żebym im pomógł zorganizować zlot dla amcarów. Rozmawiałem z zarządem klubu i oni powiedzieli, że mogą zająć się organizacją zlotu tylko dla amerykańców. Wyglądałoby to tak, że moglibyśmy zlot nazwać jako IV zlot Roadrunners, rozreklamować go, a Klub Singiel zorganizowałby wszystko. Jak coś to mogę Radkowi, czy Tobie Jacek dać nr tel do najbardziej zainteresowanego zlotem chłopaka z zarządu klubu i porozmawiacie sobie co i jak.


kecaj73

Re: IV zlot RoadRunners.pl 2015

Post autor: kecaj73 »

ok
Chyba jeszcze w tym sezonie wybiorę się tam na narty to możemy na miejscu pogadać ;)
Teraz krótka piłka bo nie ma się co zbytnio zastanawiać i kręcić nosem odnośnie terminu
Jednemu pasuje czerwiec innemu lipiec, a innemu cholera wie jaki miesiąc
Jaki termin proponują, w jakim będzie im najdogodniej zorganizować ?
Termin będzie podany to będzie już łatwiej i trudno, dojedzie ten co mu data odpowiada
wszystkim się nie dogodzi
Ustawiać specjalnego terminu dla 1 - 2 osób nie sposób i w tak nigdy nie ustali się końcowej daty zlotu
To jest moje zdanie, myślę że Radek, Czarek i inni mają podobne
Mamy też spotkanie zarządu kwiecień/maj, może będzie to jako rozpoczęcie sezonu...zobaczymy co tam Radek z miejscówką dogada
Jeśli wypali Bałtów to OK, ja co prawda jestem po krótkich rozmowach i przed odnośnie Tomaszowa/okolic i jeszcze nie znam zdania obecnych władz zatem daję Wam zielone światło. Określcie formę, atrakcje, napiszcie szczegółowo jak zaplecze noclegowe z cenami. Jak podejdą do tego włodarze, czy to będzie kameralne na placu prywatnym czy jak.
Jak nie wypali Bałtów /szybka decyzja z Waszej str to wracam do rozmów/
pozdr

Awatar użytkownika

krzemien323
Posty: 840
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:55
Samochód: Grand Prix '88, Camaro '94 i 125p
Skąd: Ostrowiec Św.

Re: IV zlot RoadRunners.pl 2015

Post autor: krzemien323 »

Dopytam, tylko czy ktoś będzie chciał tu przyjechać, bo to niestety nie Polska centralna.


kecaj73

Re: IV zlot RoadRunners.pl 2015

Post autor: kecaj73 »

jak będzie chciał to dojedzie

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: IV zlot RoadRunners.pl 2015

Post autor: RadAg! »

kecaj73 pisze: Jeśli wypali Bałtów to OK, ja co prawda jestem po krótkich rozmowach i przed odnośnie Tomaszowa/okolic i jeszcze nie znam zdania obecnych władz zatem daję Wam zielone światło.
Z całym szacunkiem Jacku, w przypadku jakichkolwiek inicjatyw zlotowych pod szyldem RoadRunners.pl wszelkie pomysły powinny być omawiane przez zarząd RR gremialnie na forum administracyjnym, jeżeli komukolwiek mamy dawać zielone światło.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


seba4x4

Re: IV zlot RoadRunners.pl 2015

Post autor: seba4x4 »

Czy jakaś "bardziej" centralna lokalizacja pojawi się?

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: IV zlot RoadRunners.pl 2015

Post autor: RadAg! »

Pracujemy nad tym, niestety ciężko coś ogłosić. Chcemy się spotkać "na żywo" jak tylko "śniegi stopnieją" i obgadać co i jak. Będę mógł podać jakiś termin/miejsce to na pewno podam :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ