Zabrzańskie Klasyku Nocą vol.4

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
Awatar użytkownika

Topic author
ZSMMpl
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2015, 12:03
Skąd:
Kontaktowanie:

Zabrzańskie Klasyku Nocą vol.4

Post autor: ZSMMpl » 21 cze 2015, 12:16

Zabrzańskie Klasyki Nocą vol. 4: razem bezpiecznie! PARADA I POKAZY!

https://www.facebook.com/events/997032533663483/" onclick="window.open(this.href);return false;

4 lipca 2015 rok
15.00 – zbiórka na pl. Warszawskim w Zabrzu
16.00 – wyjazd parady pojazdów uczestników ulicami Zabrza
17.30 – przyjazd parady na pl. Dworcowy w Zabrzu
18.00 – pokazy i atrakcje
21.00 – zakończenie imprezy

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na czwarte Zabrzańskie Klasyki Nocą organizowane przez Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji po raz czwarty w naszym mieście organizuje imprezę Zabrzańskie Klasyki Nocą. Będzie to spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji z całego regionu, a nawet spoza niego – wstępnie swoją obecność zapowiedziały ekipy z Krakowa i Wrocławia!

Zabrzańskie Klasyki Nocą rozpoczną się 4 lipca 2015 roku (sobota) o godz. 15 na pl. Warszawskim w Zabrzu. O godz. 16 z pl. Warszawskiego ruszy parada pojazdów zabytkowych, która przemierzy śródmieście, Kończyce, Pawłów, Zaborze oraz Maciejów i około godz. 17.30 pojawi się na pl. Dworcowym,

Tam na uczestników czeka szereg atrakcji: pokaz ratownictwa medycznego, prezentacja wyposażenia specjalistycznego radiowozu Wydziału Ruchu Drogowego zabrzańskiej komendy policji czy możliwość zapoznania się z możliwościami wozu bojowego Państwowej Straży Pożarnej.

Również sam termin jest nieprzypadkowy, bowiem 4 lipca to przecież Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Z tej okazji na naszej imprezie pojawi się cały przekrój amerykańskich samochodów: zarówno tych, które w pełni zasługują na miano „klasyka”, jak i tych nieco współcześniejszych. Dlatego gorąco zachęcamy właśnie Was do przybycia. Rzecz jasna na imprezie pojawi się także pełen zakres pojazdów zabytkowych produkcji europejskiej czy japońskiej!

Będzie więc to świetna okazja, aby zobaczyć bardzo nietypowe i coraz rzadsze samochody. Wśród lincolonów, buicków czy amerykańskich wersji mercedesów zjawią się też fiaty 125p i 126p, trabanty, zastawy, polonezy, wartburgi czy datsuny i zabytkowe toyoty.

Lipcowa edycja zorganizowana będzie pod hasłem „Razem bezpiecznie!”, bowiem w trakcie jej przebiegu kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo na drodze oraz wspólną zabawę „w motoryzację” bez stanowienia zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego.

Co więcej, zgodnie z tradycją Zabrzańskich Klasyków Nocą jest pomoc w zbiórce na rzecz potrzebujących. Po raz kolejny będziemy starali wesprzeć się Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Psitulmnie. Za naszym pośrednictwem zwierzakom można przekazać: mokrą karmę w puszkach, makaron i ryż, wszelkie środki czystości (z płynami i proszkami do prania na czele), koce, ręczniki, a także kołdry i poduszki (ale nie z pierzem!). Potrzebne są również obroże, szelki i smycze!

Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT:
http://www.ZSMM.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
kontakt@zsmm.pl
http://www.Facebook.com/ZSMMpl" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.Facebook.com/ZabrzanskieKlasykiNoca" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika