Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: RadAg! »

Jakie pomysły na przyszły rok? Termin? Miejsce?
Możemy zrobić jak w tym roku chociaż wg mnie to:

- trochę za daleko z południa
- trochę za dużo drzew ;)
-trochę jeszcze za zimno

Jak tak rozpatruję imprezy na których byłem to klimat Borki w lipcu mi najbardziej odpowiadał bo ciepło, środek lata i blisko siebie byliśmy.
Tak naprawdę, przy niskiej frekwencji możemy sobie zrobić imprezę gdzieś na jakiejś agroturystyce bliżej środka kraju. Oczywiście jeśli Kaszuby się podobały to nic nie szkodzi na przeszkodzie żeby powtórzyć drugi piknik w Studzienicach :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


LUKAS-MARQUIS
Posty: 188
Rejestracja: 23 lut 2015, 14:03
Samochód: MERCURY GRAND MARQUIS 5.0 V8 1987
Skąd: Złotów

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: LUKAS-MARQUIS »

Ja myślę że gdzieś po środku będzie sprawiedliwie , ja jak będę wiedział z 2 miesiące przed to na bank jestem :)


seba4x4

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: seba4x4 »

.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2018, 18:50 przez seba4x4, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: RadAg! »

LUKAS-MARQUIS pisze:Ja myślę że gdzieś po środku będzie sprawiedliwie , ja jak będę wiedział z 2 miesiące przed to na bank jestem :)
seba4x4 pisze:Hmmm, środek Polski jest OK, kwestia terminu.... Nie każdy mi przypasuje, ale takie życie ;)
Panowie nie piszcie co jest sprawiedliwe a co nie bo nie o to chodzi albo że nie każdy termin wam przypasuje bo to NIC NIE WNOSI do dyskusji. Napiszcie raczej, że chcecie tu i tu, albo że wam to wisi bo i tak przyjedziecie. Termin podajcie jaki by wam podpasił, czy wolicie w lutym czy wolicie w lipcu. Wtedy, jeżeli każdy wypowie się w podobnym tonie, to może się urodzi jakiś ogólny koncept bo narazie to wiem, że Łukasz będzie na bank, a Sebie nie pasują terminy :P
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


seba4x4

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: seba4x4 »

.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2018, 18:50 przez seba4x4, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

crownvictoriase
Posty: 340
Rejestracja: 01 kwie 2016, 14:00
Samochód: 2004 Ford Crown Victoria P71
Skąd: Sztokholm

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: crownvictoriase »

26 maja będę w PL wiec weekend 27-28 pasowałby mi super
2004 Ford Crown Victoria P71 aktualnie. Nie zamienię na inny samochód

Awatar użytkownika

bluecard88
Posty: 304
Rejestracja: 29 sie 2016, 15:56
Samochód: Lincoln Town Car '99 V8 4.6
Skąd: Łomża

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: bluecard88 »

Ja powiem tak, lipiec 2017 jest zajebistym terminem bo raz , ze jest lato czyli ciepło, piwko, grill itp. Dwa,ze dla ludzi z zagramanicy bardziej pasuje niż jakiś Luty, bo dużo ludzi leci do Polski na wakacje/Lipiec. Lokalizacja jest bardzo ważna , bo jeśli będzie to południe Polski i w dwie strony będę miał 1000 km to cieżko powiedzieć, ze będę na 100%, ale jeśli to będzie środek/ centralna Polska to jak najbardziej napewno bym był. Wiem, ze większość z forum jest z południa i zachodu, ale sprawiedliwość musi byc :D
Nie ukrywam, ze to był by mój pierwszy zlot RR ( zreszta jakichkolwiek Amcar'ow) i miło by było poznać wasze twarze na żywo :D
1999 Lincoln Town Car Executive Series 4.6 105k mil

Awatar użytkownika

Pan Arek
Posty: 1079
Rejestracja: 09 lut 2015, 14:07
Samochód: nope
Skąd: Kiełczów k. Oleśnicy

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: Pan Arek »

Jak dla mnie- co do miejsca- okolice Łodzi byłyby idealne - jakkolwiek abstrakcyjnie to brzmi, to Łódź to jedno z lepiej skomunikowanych z całym krajem miasto i mniej więcej szybko można do niego dotrzeć z większości zakątków Polski i jest na środku :D
Termin jak dla mnie- obojętny, nie mam większych problemów z urlopem, więc dla mnie to luz.

Pytanie- czy nastawiamy się na domki jak w zeszłym roku, czy jednak namioty, czy może warunki hotelowe, normalny parking itp ?
Wiadomo, jest to kwestia ceny, jest to kwestia również komfortu.

Druga rzecz- bardzo ograniczamy się do sezonu letniego, a gdyby spróbować zorganizować jakieś mniejsze-dodatkowe- spotkanie właśnie luty/marzec ? Tu raczej pozostają nam hotele, ale na pewno coś się taniego znajdzie, a to zawsze fajna okazja, żeby po zimie odkurzyć auta i spotkać się gdzieś na weekend :) Co myślicie ?
był Chevrolet Caprice 1990 r. 5.0 V8
był Lincoln Mark VIII 1993 r. 4.6 V8
był Buick Park Avenue 1992 3.8 V6

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: RadAg! »

seba4x4 pisze:Nie pisz, że nic nie wnoszą te posty....
Rozumny człowiek wydedukowałby, że wskazana jest centralna lokalizacja i termin narzucony odgórnie.... Zacząłeś w stylu rozmowy kupca i sprzedającego: "To ile pan da za to auto?"...... Podaj termin i propozycję lokalizacji lub napisz, że liczysz na czyjąś aktywność w ogarnięciu bazy itp. Nie sprecyzowałeś niczego w pierwszym poście a żądasz gotowca.....
PS. Zrób ankietę...... ;)
Seba ja wiem że ty jesteś rozumny człowiek i dedukujesz jak mało kto. Wydedukuj jeszcze, że gdybym miał bazę w centralnej Polsce to bym ją zaproponował. Termin jest elastyczny, wolę lipiec, co napisałem ale może być maj lub sierpień - tutaj znaczące są warunki stawiane przez ośrodek,często bywa tak, że w okresie wakacyjnym ośrodki nie są zainteresowane weekendowymi turystami.
Także raz jeszcze bo nie zrozumiałeś. Miejsce jest - Studzienice lub inne miejsce na Kaszubach - w jakimś sensownym promieniu od mojego miejsca zamieszkania ogarnę ten lub inny ośrodek. Termin wolałbym późniejszy, jeśli nie lipcowy to przynajmniej 2 połowa czerwca. Jeżeli chodzi o lokalizację w innej części Polski to jest niezbędne aby ktoś coś zaproponował sprawdzonego. Rozmowy o szczegółach będę już prowadził osobiście. Temat ma, jak może doczytałeś, być luźną rozmową. Chcę wiedzieć jakie są tendencje, oczekiwania. Jeśli bedą one sensowne i pomocne to nie bedę musiał narzucać ani miejsca ani temrinu, jeśli natomiast z dyskusji tej nic nie będzie wynikało, czyli będą patać posty typu
seba4x4 pisze:Hmmm, środek Polski jest OK, kwestia terminu.... Nie każdy mi przypasuje, ale takie życie ;)
to wtedy narzucę termin i miejsce. Rozumiesz juz?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: RadAg! »

Pan Arek pisze: Druga rzecz- bardzo ograniczamy się do sezonu letniego, a gdyby spróbować zorganizować jakieś mniejsze-dodatkowe- spotkanie właśnie luty/marzec ? Tu raczej pozostają nam hotele, ale na pewno coś się taniego znajdzie, a to zawsze fajna okazja, żeby po zimie odkurzyć auta i spotkać się gdzieś na weekend :) Co myślicie ?
To jest temat na odrębną dysusję, rozmawiamy tu o głównej rocznej imprezie :P

Uważam osobiście, że centralna Polska wcale nie jest najlepszym miejscem w naszym przypadku. Tak na zdrowy rozum weźmy po prostu miejsce które leży gdzieś pośrodku wśród osób aktywnych na forum i zainteresowanych piknikiem bo to bedzie nadal piknik, nie robimy ogólnopolskiego zlotu.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Pan Arek
Posty: 1079
Rejestracja: 09 lut 2015, 14:07
Samochód: nope
Skąd: Kiełczów k. Oleśnicy

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: Pan Arek »

Jeśli pod tym kątem patrzymy, to zapraszamy Was w Dolnośląskie lub Opolskie :D
był Chevrolet Caprice 1990 r. 5.0 V8
był Lincoln Mark VIII 1993 r. 4.6 V8
był Buick Park Avenue 1992 3.8 V6

Awatar użytkownika

emilianox
Posty: 428
Rejestracja: 05 mar 2015, 18:08
Samochód: Ford Explorer II '96 4.0 OHV V6
Skąd: Piotrków Trybunalski

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: emilianox »

Łódzkie, było by dobre, np okolice Zalewu Sulejowskiego :) zielono, woda, spoko dojazd.
W amcarach nie liczy się spalania, to spalanie liczy pojemność twojego portfela... XD

Obecnie:
Ford Explorer II '96 4.0 V6

Ex:
Cadillac Seville '97 4.6 V8
Jeep Grand Cherokee I '96 5.2 V8

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: RadAg! »

emilianox pisze:Łódzkie, było by dobre, np okolice Zalewu Sulejowskiego :) zielono, woda, spoko dojazd.
Polecisz jakieś sprawdzone lokalizacje?
Pan Arek pisze:Jeśli pod tym kątem patrzymy, to zapraszamy Was w Dolnośląskie lub Opolskie :D
To samo co wyżej, proponujesz jakieś konkretne miejsce?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Pan Arek
Posty: 1079
Rejestracja: 09 lut 2015, 14:07
Samochód: nope
Skąd: Kiełczów k. Oleśnicy

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: Pan Arek »

Służbowo rozbijam się bardziej po hotelach, niż po agroturystyce. Tu jest pytanie- czy chcemy sobie założyć jakiś budżet np. max 80 zł/osoba/doba ? czy więcej ? czy mniej ? nie pamiętam jak cenowo wyszły nas Studzienice- przypomnij Radku, to najwyżej otworzę szerzej oczy na miejsca w podobnym zakresie cenowym.
Znam całkiem sensowy hotel w Karpaczu, w czwartek jadę do Zieleńca, mogę sprawdzić co i jak. W opolszczyźnie byłem raz w jakimś odrestaurowanym pałacyku, też nawet ok.
Mamy przecież Wrocław, który sam w sobie może być atrakcją. Jelenia Góra- piękne miasto, Oleśnica- piękne miasto, Milicz i jego słynne karpie milickie :) Jest na Dolnym Śląsku gdzie szukać i co oglądać :)
był Chevrolet Caprice 1990 r. 5.0 V8
był Lincoln Mark VIII 1993 r. 4.6 V8
był Buick Park Avenue 1992 3.8 V6

Awatar użytkownika

emilianox
Posty: 428
Rejestracja: 05 mar 2015, 18:08
Samochód: Ford Explorer II '96 4.0 OHV V6
Skąd: Piotrków Trybunalski

Re: Piknik RoadRunners.pl 2017 - luźna rozmowa

Post autor: emilianox »

RadAg! pisze:
emilianox pisze:Łódzkie, było by dobre, np okolice Zalewu Sulejowskiego :) zielono, woda, spoko dojazd.
Polecisz jakieś sprawdzone lokalizacje?
http://www.dresso.pl/index.php i http://www.anpol-pt.com.pl Oby dwa mogę szczerze polecić i są blisko siebie. Dojazd też spoko. W oby dwóch byłem osobiście, w Anpolu miałem swoje wesele ;)
W amcarach nie liczy się spalania, to spalanie liczy pojemność twojego portfela... XD

Obecnie:
Ford Explorer II '96 4.0 V6

Ex:
Cadillac Seville '97 4.6 V8
Jeep Grand Cherokee I '96 5.2 V8

ODPOWIEDZ