Spotkanie 20-21.03.2010, Poznań - z autkami LUB przy piwku

Relacje ze spotkań i zlotów, ogłoszenia o imprezach amcarowych, opinie na temat zlotów
ODPOWIEDZ

Topic author
aarcuda

Spotkanie 20-21.03.2010, Poznań - z autkami LUB przy piwku

Post autor: aarcuda »

Witam wszystkich!!

Wiosna powoli się zbliża, jest coraz ładniej i cieplej (powoli rzecz jasna), zatem można by pomyśleć o wyciągnięciu naszych bryczek z garażów i spotkaniu się na "zmotoryzowanym" spotkaniu. Warunek jest rzecz jasna jeden: ładna pogoda i relatywnie ciepło.
Zatem jeżeli wszystkim ten pomysł odpowiada oraz pogoda dopisze, to chciałbym Was zaprosić na spotkanie, które odbyło by się w dniach 20-21 marca (tj. sobota / niedziela, z naciskiem na niedzielę) pod M1 w pobliżu Nordauto. Fajnie by było pośmigać na crusingu po ulicach Poznania i ogólnie spotkać się w ciut innym (zmotoryzowanym) charakterze.

Natomiast, jeżeli pogoda da ciała, proponuję spotkanko przy piwku, w knajpce na starym rynku w Poznaniu. Myślę, że można by tez spotkać się w innym miejscu aniżeli Warecka Piwiarnia. Co do tej opcji to jeszcze dam znać co, gdzie i jak ewentualnie miałoby się odbyć.

Tym nie mniej, priorytetem jest opcja nr 1 - zlocik naszych aut, a potem crusing. Wstępnie proponuję się spotkać 21 marca (niedziela) o godzinie 16pod M1 przy Nordauto.

Chciałbym Was też prosić o napisanie, czy ten pomysł spotkania się naszymi amcarami Wam odpowiada. No i czy też odpowiedni jest dla Was dzień i godzina. Proszę o sugestie i pomysły :)

Z kolei co do spotkanie się piwie, podam jeszcze szczegóły, więc ze spokojem :)

A i też dajcie znać (tak wstępnie chociażby), czy dacie radę wpaść :)

Pozdrawiam
Tomek


Topic author
aarcuda

Spotkanie 20.03.2010, Poznań - pod M1 AUTAMI!!

Post autor: aarcuda »

Witam wszystkich!!!!!

Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich, za to, że tak długo zwlekałem z podaniem dokładnego terminu naszego spotkania, ale chciałem mieć pewność, że pogoda nie nawali oraz żeby jej prognoza była dokładniejsza. No ale do rzeczy :)

Spotkanie odbędzie się 20.03.2010, tj. w sobotę, na parkingu M1 (w pobliżu Nord Auto) o godzinie 14. Moim zdaniem ta godzina jest najlepsza, będzie wtedy duuużo czasu na spotkanie, wspólny crusing etc. :) Obecność obowiązkowa!! ;)

Proszę potwierdzić obecność !! :)

Do zobaczenia pod M1
Pozdrawiam,
Tomek

ODPOWIEDZ