WC Kwadrans

O wszystkim i o niczym, tylko nie o samochodach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

WC Kwadrans

Post autor: KARLone »

kto z Was jeszcze pamięta ten program? hehe niby satyra ale WC niektórych swoich gości totalnie zdemolował. Teraz już sobie przypominam dlaczego o sobie mówię "wieśniak" i dlaczego nie lubie demokratów ;) część tematów wciąż aktualna, mimo że minęło prawie 20 lat. Nic w tym kraju się nie zmienia albo zmienia się tak wolno, że nie da się tego zauważyć.
http://www.wckwadrans.co.cc/wconline

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: WC Kwadrans

Post autor: RadAg! »

Nie lubie Cejrowskiego :roll:
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


kecaj73

Re: WC Kwadrans

Post autor: kecaj73 »

tak by odświeżyć temat
moim zdaniem facet inteligentny i fajnie się ogląda
nie wckwadrans ale Cejrowski a na ruszcie frytka

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: WC Kwadrans

Post autor: RadAg! »

Osobiście uważam że to szczyt chamstwa w wykonaniu tego pana. Taki niby chrześcjanin. Zamiast pomóc, wyciągnąć rękę nabija się z laski na antenie. No i co z tego, że dała dupy przed kamerą. Nikomu to krzywdy nie wyrządziło ale jego ocena Fryty jest chamska, złośliwa i wymierzona bezpośrednio w drugą osobę. Nie lubię tego zakompleksionego typa, miałem okazję czytać jego książkę - stek bzdur.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


kecaj73

Re: WC Kwadrans

Post autor: kecaj73 »

Radek, frytka ma pazurki i podobno cięty języczek a coś kiepsko odbierała ataki, ale mówi że jest wyzwolona więc pewnie łyka wszystko. Ja tam mimo jego uszczypliwych wypowiedzi lubię oglądać jego programy. Życie Radek, życie. Co ma być wszystko kolorowo i gejowato? Mimo to szanuję Twoje zdanie.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: WC Kwadrans

Post autor: RadAg! »

Nie ma być kolorowo i gejowato ale jak ktoś jest skurwysynem to dobrze jest jest sobie zdaje z tego sprawę i mówi o tym otwarcie. Cejrowski to zakłamany pajac, który uważa że jest dobrym chrześcjaninem. Tego nie lubię - zakłamania. A życie to prawda - pełne debili :D
A Fryta może i ma pazurki ale jak ktoś cię tak obnaża przed kamerami to wybacz, ciężko coś powiedzieć. Koleś przekroczyłgranice przyzwoitości i nawet wyłuzdana fryta nie wiedziała jak się bronić...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: WC Kwadrans

Post autor: KARLone »

Sorry Radek ale jeśli uważasz, że Cejrowski przed kamerą zrobił coś gorszego niż Frytka, to chyba coś nie tak hierarchią wartości. Takie zachowanie jest skutkiem zachowania Frytki. Cejrowski jest bardzo sprytny - on nie wygłasza swojego poglądu tylko mówi to, co mówi zwykły ciemnogród i ta zasada leży u wszystkich jego wypowiedzi. Tak samo demoluje Ruskich, Niemców i wszelkich którzy twierdzą, że wiedzą jak ten kraj ma wyglądać - g... wiedzą. Frytka normalnie nie ma styczności z szarym narodem na wiosce, po tym programie poznała swoją wartość w społeczeństwie. Jak społeczeństwo się zmieni, to postawa Cejrowskiego też. Myślę, że kubeł zimnej wody dla takich celebrytów i pseudoautorytetów się należy. W końcu to ona przyszła do programu, a nie program do niej. To są skutki jej arogancji wobec społeczeństwa. Myślała, że to będzie spacerek - ona taka celebrytka, kamera ją kocha - że to będzie łatwiejsze niż dać d... przed kamerą, a tu ch... Taki program to zawór bezpieczeństwa na ich obsceniczne publiczne zachowania. Uważam, że to potrzebne. Nie będę klepał po ramieniu każdego kto wali konia w tv i mówił że jest cacy. Kopa w d... i wy...aj "celebryto". Nie chce bronić Cejrowskiego, bo musiał bym bronić cały Ciemnogród bo w dzisiejszych czasach to pojęcie nieco się rozmywa i nie wiadomo kto tak na prawdę jest, a ja uważam, że nikt (szczególnie taki jak Frytka) nie musi na siłę uszczęśliwiać ciemnogrodzian i kazać oglądać im to dno. Ja podobnie nie uszczęśliwiam gejów i nie mówię im co mają robić. Róbcie se co chcecie byleście mi nie kazali tego oglądać. Czy to nie jest tolerancja? To też ostrzeżenie dla innych przygłupów chcących na siłę zaistnieć w szołbiz.

Ostatnio czytałem wywiad z Siarą aka Janusz Rewiński. Gość ośmieszał polityków za kolesiostwo, korupcję, głupotę, ignorowanie obietnic wyborczych itp. Nie wiem czy pamiętacie ale było kilka odcinków (chyba aż 3) "Siara w kuluarach" gdzie Siara jako Głos Narodu zadawał niewygodne pytania, demolował image i obnażał prawdziwe oblicze tego syfu w Sejmie. Program był tak mocny, że TVP żebrząca o kasę przed politykami ugięła się i zdjęła program z anteny mimo, że zapłacono za kolejnych 5 odcinków. To było potrzebne, polityka by znormalniała, nie byłoby znowu Śmietanków, Sawickich i Tusków. Ich arogancja powoduje, że czują się bezkarni przed społeczeństwem, robią co chcą, sprzedają i kupują co chcą, jak prywatną własność. Naród przed wami. Na kola PSY.


Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: WC Kwadrans

Post autor: RadAg! »

No Karol ,podoba mi się twoje zawzięcie ale mnie nie przekonałeś :D

Wg moich zasad i kryteriów koleś jest beznadziejny. Autorytetem nie może być żadnym skoro brak mu zwykłej przyzwoitości i kultury, a celebrytą jest takim samym jak i Fryta - żadnym.

Normalności w polskiej polityce nie będzie nigdy bo wszystkich patriotów wybiły komuchy a ci co są w polityce chcą się tylko nażreć za darmo. Normalnie, o ile wogóle, to się zacznie robić dopiero jak całe to pokolenie które dorastało za komuny po prostu wymrze i żaden Siara tu nie pomoże, który notabene robi teraz w reklamie.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: WC Kwadrans

Post autor: KARLone »

mnie raczej chodziło o co innego - o przyzwoitość w życiu publicznym, a nie to, kto jest dziś autorytetem.

no ale jest piątek, pełen luz, nie oglądałem serwisów informacyjnych od wielu dni, a jutro się wyśpie :D
Pozdro dla Ciebie Radek i dla Jacka oraz dla tych, którym chciało się czytać moje wywody ;)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: WC Kwadrans

Post autor: RadAg! »

Karol, ale umówmy się, w Big Brotherze nie chodzi o przyzwoitość.Nikt normalny i przyzwoity nie ma szans na wygranie w reality tv czy jak to zwą :)

Też życzę udanego weekendu, u nas 3 dni trwa bo wolne w poniedziałek :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


kecaj73

Re: WC Kwadrans

Post autor: kecaj73 »

Radek, a nie bo do BB i podobnych programów werbują/wali i takich i takich, a w pierwszej edycji jak pamiętam wygraną odebrał ten normalny i przyzwoity w odniesieniu do reszty.
Co do Cejrowskiego zgadzam się z Karolem.
Ma swoje ,,zdrowe zasady i zdrowe poglądy,,
też i Wam miłego wypoczynku, a mi weekend płynie pracowicie


kecaj73

Re: WC Kwadrans

Post autor: kecaj73 »

już nie pół roku a dwa lata...rudy kłamał

a ten gościu mi się podoba, powiedział prawdę nie owijając w bawełnę

ODPOWIEDZ