Ubunty za darmo

O wszystkim i o niczym, tylko nie o samochodach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Ubunty za darmo

Post autor: Maly#99 »

Dla wszystkich chcących przerzucić się z Windy na Linuxa podaję stronkę na której można zamówić za darmo Linuxa https://shipit.ubuntu.com/ . Stronka sprawdzona bo sam na niej zamawiałem. Są jeszce eduBuntu, kuBuntu i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam.
Są one w wer. PL ponieważ przy instalacji mamy do wyboru bardzo dużo języków w tym nasz ojczysty.


cofi7
Posty: 219
Rejestracja: 11 paź 2006, 21:28
Skąd: Zamość

Post autor: cofi7 »

w sumie nawet nie wiem czym sie rozni ten linux od łindołsa, mozesz w skrocie powiedziec
Ford Taurus 3.0V6 1988
Chrysler Intrepid 3.3V6 1994

Awatar użytkownika

Topic author
Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Post autor: Maly#99 »

w sumie to różni się wszystkim od wyglądu po instalacje czego kolwiek, nie jest łatwy ale fajnie jest się w nim pobawić noi możemy mieć wygląd Maca Windy i czego tylko chcemy.
Ford Taurus `96 LX 24V V6 Duratec
Pozdrawiam
Obrazek


cofi7
Posty: 219
Rejestracja: 11 paź 2006, 21:28
Skąd: Zamość

Post autor: cofi7 »

moze kiedys sprobuje z ciekawosci narazie zostane przy tym co mam ;-)
Ford Taurus 3.0V6 1988
Chrysler Intrepid 3.3V6 1994

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Post autor: GAZDA »

admin reklamujesz linuksa a sam windowsa używasz? :-?

Awatar użytkownika

Lesioo
Posty: 111
Rejestracja: 12 paź 2006, 08:55
Skąd: Kętrzyn

Post autor: Lesioo »

Linux jest dobry ale nie do zastosowań domowych: dzieciaki nie pograją w gry z gazet, żona będzie się wkurzać bo nie ma worda majkrosoftu, a ja będę codziennie odkrywać nieznane czyli ja osobiście wolę zostać przy windzie :mrgreen:
______________________________________
Better Reign In Hell Than to Serve in Heaven!!

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Post autor: GAZDA »

no to najwyższy czas żebyś spróbował linuxa, żeby go choć troche poznać, wszelkie dokumenty z worda odtwarza openoffice, a windowsowskie programy lecą przez emulator i wszystko gra, ja używam linuxa od lat, i nie ma z niczym problemu, klikam na co chce i nie martwie sie dialerami, spywarami i wirusami...

Awatar użytkownika

Lesioo
Posty: 111
Rejestracja: 12 paź 2006, 08:55
Skąd: Kętrzyn

Post autor: Lesioo »

No może i tak ale openoffice nie czyta dokładnie dok. z worda ma problem z tabelkami i rysunkami a co z excelem tam to już wogóle porażka, jak dla mnie pakiet offica w pełnej wersji jaki mam w firmie jest ok i nie zamienię go na inny a linuxa masz rację można poznać pobawić się ale to w domu a w domu jak by nie było czas dla rodzinki i zero kompa więc może kiedyś kiedyś spróbuję (jak dzieci dorosną)
______________________________________
Better Reign In Hell Than to Serve in Heaven!!

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Post autor: GAZDA »

no były czasami kłopoty z oo1.x od wersji 2 wszysko działa bez problemu, no ale każdy se ma na swoim kompie co chce, dla mnie windows jest za drogi... (legal oczywiście)

ODPOWIEDZ