Babcia od bułek

O wszystkim i o niczym, tylko nie o samochodach.
Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Babcia od bułek

Post autor: RadAg! »

Dokładnie.
Kto napisał ze ja chce żreć tę bułki bo ja nie ale piotrekzet ma taaaakie szerokie spojrzenie na te sprawę ze wie lepiej ode mnie. Chodzi o to ze prawo powinno zezwalac na taki handel a obywatel sam zadecyduje co i gdzie je. Baba jest bidna Państwo ma ja w zupie nie czeka na jałmużnę tylko coś robi żeby żyć. Przychodzi Państwo i ja karze. A społeczeństwo temu przyklaskuje bo przecie ta baba nie miała papierów. Weźcie zatem te babę do swojego domu i ja utrzymujcie Piotr i Seweryn

wysłane z komøry
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Babcia od bułek

Post autor: RadAg! »

Kurde przypomniało mi się ze jak byłem na takim małym spocie w Gdańsku w Kuźni Wodnej na wystawie Maćka Zientarskiego to były takie baby z domowymi wypiekami. Wiecie aby uswietnic imprezę niskim kosztem. Chłopy przyjechały fajnymi autami a baby upiekly ciasta. A ja to jadłem. Przecie w ten sposób pomoglem przestepcom co upiekli te ciasta łamać prawo. Aaaa rok temu byłem szeryfem na dożynkach w gminie Szemud i tam podobna sytuacja. Jakieś baby serwowaly domowe wypieki. Zjadłem a to przecie było bez badań. Może mam teraz aids? Jutro idę robić badania i złoże zeznania na policji bo jedną babę pamiętam jak wyglądała. Może ją namierzą. Też na pierwszym zlocie w Białej byliśmy na wiankach w jakiejś wsi. Ile tam było żarcia wypieków i w ogóle. Kto wtedy to jadł niech napisze może czy mu dupy nie urwało.

wysłane z komøry
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

emilianox
Posty: 428
Rejestracja: 05 mar 2015, 18:08
Samochód: Ford Explorer II '96 4.0 OHV V6
Skąd: Piotrków Trybunalski

Re: Babcia od bułek

Post autor: emilianox »

Mam 35 wiosen (dopiero lub już jak kto woli), w moim przypadku jeszcze żadna "lokalna żywność" czy to z bazarku, prawdziwie wiejska kiełbasa od chłopa nigdy mi nie zaszkodziła mimo iż nie była robiona w sterylnych warunkach, lokalny browar, miód w ustach, można by jeszcze wiele wymieniać... Natomiast zdarzało mi się że po "bezpiecznej", "bez chemii i innych..." żywność z tzw koncernów, po wędlinkach albo sraczka, nudności, po piwach z marketów, znanych koncernów miewam zgagę, bo taką bydlęcą żółć np dodają. I wszędzie sanepid i normy spełniają.
W amcarach nie liczy się spalania, to spalanie liczy pojemność twojego portfela... XD

Obecnie:
Ford Explorer II '96 4.0 V6

Ex:
Cadillac Seville '97 4.6 V8
Jeep Grand Cherokee I '96 5.2 V8

Awatar użytkownika

emilianox
Posty: 428
Rejestracja: 05 mar 2015, 18:08
Samochód: Ford Explorer II '96 4.0 OHV V6
Skąd: Piotrków Trybunalski

Re: Babcia od bułek

Post autor: emilianox »

Teraz w sklepach to chujnia, a nie żywność jest. Co by się nie dotknąć to tak przetworzone jest że można szybko kopyta wyciągnąć, a mi ani się śni na obecną chwilę aby w testamencie komuś Caddiego przepisać... ;D
W amcarach nie liczy się spalania, to spalanie liczy pojemność twojego portfela... XD

Obecnie:
Ford Explorer II '96 4.0 V6

Ex:
Cadillac Seville '97 4.6 V8
Jeep Grand Cherokee I '96 5.2 V8

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Babcia od bułek

Post autor: RadAg! »

Emilianox ale przecież możesz ich ścigać pozwać odszkodowania żądać przecie bo to są podmioty zaewidencjonowane. Uratuj innym tyłki. Zrób to dla narodu.

wysłane z komøry
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: Babcia od bułek

Post autor: GAZDA »

Seweryn 1977 pisze:Proste nie da się tak handlować koniec i kropka
da sie, ino nie w rzeczpojebanej
piotrekzet pisze:Chcecie karmić dzieciaki jadem kiełbasianym - Wasza wola. Argumenty o komuchach są żałosne i świadczą o... braku argumentów.
żałosne to jest hasło chcecie karmić jadem dzieci
sanepid nicego nie gwarantuje a jedynie ogranicza normalnych inteligentnych ludzi którzy chcą sami o sobie decydować, ci ludzie są karani bo na swiecie jest coraz więcej debilów i państwo ma argument że musi chronić bo coby było...
jak pisałem, kiedys debilów ewolucja eliminowała z puli genów a teroz sie mnożą i są chronieni kosztem normalnych inteligentnych przedsiębiorczych ludzi
piotrekzet pisze:Ale powiedzcie mi z łaski swojej co zrobicie, jak po pysznej kanapce z ulicy wylądujecie w szpitalu z salmonellą? Naprawdę bardzo jestem ciekaw Waszych odpowiedzi. Oczywiście wykluczam zgłoszenie sprawy na policję, bo wyznajecie zasadę "róbta co chceta", czyli "no risk - no fun". Donieść na "babcię z kanapkami" świadczyć mogłaby tylko o komuszych genach.
z pewnością nie wołanie kapitana państwo, bo skuteczność wszystkiego państwowego jest znana...
abo sie sprawą sam zajmuje a jak nei moge to sie wynajmuje kogoś kto sie takimi rzeczami zajmuje, tak to działa w normalnym świecie

Awatar użytkownika

emilianox
Posty: 428
Rejestracja: 05 mar 2015, 18:08
Samochód: Ford Explorer II '96 4.0 OHV V6
Skąd: Piotrków Trybunalski

Re: Babcia od bułek

Post autor: emilianox »

RadAg! pisze:Emilianox ale przecież możesz ich ścigać pozwać odszkodowania żądać przecie bo to są podmioty zaewidencjonowane. Uratuj innym tyłki. Zrób to dla narodu.


wysłane z komøry
To co mam, kał z muszli łowić i lecieć z nim to marketu lub producenta szynki?? ;D
W amcarach nie liczy się spalania, to spalanie liczy pojemność twojego portfela... XD

Obecnie:
Ford Explorer II '96 4.0 V6

Ex:
Cadillac Seville '97 4.6 V8
Jeep Grand Cherokee I '96 5.2 V8


piotrekzet

Re: Babcia od bułek

Post autor: piotrekzet »

Radku...
Dobrze, Ty nie chcesz żreć tych kanapek. A czy bierzesz pod uwagę taką możliwość, że Twoje dziecko (jak podrośnie), będzie przechodzić koło takiej babci i kupi kanapeczkę, pochłonie ją, a następnie wyląduje w szpitalu? Co wtedy zrobisz? Ciągle nie mogę się doczekać na odpowiedź na to jedno, nurtujące mnie pytanie.
Niestety, ale z Twoich wcześniejszych wypowiedzi dla mnie jasno wynika, że nic nie zrobisz, przejdziesz nad tym do porządku dziennego, bo ma być wolność wyboru, każdy ma decydować o sobie itd. I to jest coś, czego swoim małym rozumkiem nie ogarniam. Na temat mojej opinii co do karania już się wypowiedziałem i nie będę się powtarzał.
Ubolewam jedynie nad tym, że nie potrafisz powstrzymać się od ironizowania, mimo że o to prosiłem. Jeśli nie chcesz podyskutować na poważniejsze tematy to powiedz to wprost.


piotrekzet

Re: Babcia od bułek

Post autor: piotrekzet »

Gazda, powiedz mi gdzie, w "normalnym świecie" samosąd jest legalny?
I z jakiej racji zamierzasz w ogóle reagować, jak rozumiem, to zgodnie z Twoimi poglądami ludzie mają sami o sobie decydować, więc jak jakiś idiota zeżre syf niewiadomego pochodzenia, to jego własna wina...

Awatar użytkownika

Topic author
KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Babcia od bułek

Post autor: KARLone »

piotrek, jakakolwiek babcia ze względu na swoje doświadczenie życiowe raczej pierwsza ci powie, że np. ta szyneczka to raczej się już nie nadaje do żarcia. Poza tym kanapeczka z serkiem raczej nie będzie miała jadu kiełbasianego, a kanapeczka z "peanut butter & jelly" to już w ogóle prędzej zaschnie niż się zepsuje. Polecam :D Chciałbym też zauważyć, że to nie sanepid nakrył babcię, tylko SM, należy więc założyć, że nikt z klientów się nie skarżył, poza właścicielami podłych knajp z kebabami. PROSTE. Psychopaci podbiegający do babć i smarkający w kanapki?????? Piotrek proszę cie... Na prawdę w przedszkolu nie zjadaliście gilów z nosa ? :D :D :D


piotrekzet

Re: Babcia od bułek

Post autor: piotrekzet »

Karol, wierz lub nie, ale nie zjadałem gilów z nosa :D
Myślę, że się trochę nie rozumiemy. Ja nie zakładam, że babcia nie wie, jak przygotować kanapeczki z dobrą wędlinką. Chociaż nie poświęciłbym żadnej kończyny, że wie. Natomiast jeśli babcia może, to dlaczego nie blond plastikowa idiotka, która widziała mydło, ale tylko na wystawie? Jestem pewien, że u pryszczatych nastolatków będzie miała znacznie większe powodzenie. Jeśli wolność to dla wszystkich, prawda? A ser może być zapleśniały, co nie zawsze jest zdrowe :)

Nie wiem czy i kto podkablował babcię. I mimo wszystko powtórzę, że z mojego punku widzenia SM to tępe chuje, bo dojebać mandat to każda pizda potrafi, zwlaszcza miejska, ale na tym poprzestanę. Natomiast tak BTW, załóżmy, że prowadzisz knajpę. Płacisz podatki, placisz za wynajem lokalu, media, zatrudniasz ludzi. Nie wkurwiłbyś się, gdyby przed Twoim lokalem ktoś ustawił kramik z żarciem? To tylko taka dygresja, bo co do zasady jestem za wolnym rynkiem, ale na równych prawach.

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: Babcia od bułek

Post autor: GAZDA »

piotrekzet pisze:Gazda, powiedz mi gdzie, w "normalnym świecie" samosąd jest legalny?
I z jakiej racji zamierzasz w ogóle reagować, jak rozumiem, to zgodnie z Twoimi poglądami ludzie mają sami o sobie decydować, więc jak jakiś idiota zeżre syf niewiadomego pochodzenia, to jego własna wina...
w normalnym świecie idziesz do prawnika abo kogoś od windykacji np tam gdzie kiedyś robili fajne auta którymi sie jaramy

widzisz normalny świat jest dla normalnych ludzi którzy myślą, jest pewna różnica między tym jak sprzedajesz alkohol który nie wiadomo czym jest, a jak sprzedajesz alkohol metylowy gadając że to etylowy to jest to zwykłe wprowadzanie w błąd, oszustwo...
nie wiem do czego tu państwowa służba jakaś
sanepid nic nie gwarantuje, jak sie strujesz a jadłeś w wielu miejscach to trudno bedzie wskazać źródło zatrucia, sanepid tu nic nie zdziała, oni ino działają jak dostaną zlecenie by kogoś udupić wtdey jadą na kontrole znajdują coś czego sie można czepić i jebią mandatami... oto do czego są

sanepid czy jakikolwiek inny gang państwowej mafii nei posiada zadnej wiedzy tajemnej by był potrzebny do kontroli jakości
piotrekzet pisze:Natomiast jeśli babcia może, to dlaczego nie blond plastikowa idiotka, która widziała mydło, ale tylko na wystawie?
a jak blondynka zapłaci sanepidowi haracz to zacznie częściej mydło widywać? oddelegowany agent sanepidu cały czas za nią łazi z mydłem?
piotrekzet pisze:Nie wkurwiłbyś się, gdyby przed Twoim lokalem ktoś ustawił kramik z żarciem? To tylko taka dygresja, bo co do zasady jestem za wolnym rynkiem, ale na równych prawach.
wkurwic sie można ale nie na kogoś kto nie opłacił mafii ino na mafie, co właśnie tutaj robimy bo to że jest chujowo to nie wina babci od bułek sprzedająca bez dg ino bandy idiotów którzy krzyczą że potrzebuja kapitana państwo bo co to by było bez sanepidu, metylowy alkohol w knajpach i gile w kanapkach ze spleśniałym serem i jadem kiełbasianym a oni by to żarli bo sanepid nie powiedział ze nie wolno, a zorganizowana grupa przestępcza zwana państwem podchwytuje temat i już kolejny gang może szantażować i pobierać haracze...

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Babcia od bułek

Post autor: RadAg! »

piotrekzet pisze:Karol, wierz lub nie, ale nie zjadałem gilów z nosa :D...
No i dlatego masz taki zjebany pogląd na sprawy gospodarczo - ustrojowe. ;D Mogłeś je zanieść do sanepidu na badania, bo rozumiem że brak kwitów na gile powodował, że ich nie jadłeś?
Wybacz Piotrku ale nawet nie próbuję powstrzymywać ironii bo wiem, że i tak nie dał bym rady przy tym poziomie absurdu jakim operujesz. Myslę, że Gazda ma dużo racji w kwestii chronienia debili przez państwo opiekuńcze i mam wrażenie, że należysz do tej grupy, która w takim państwie czuje się bezpiecznie. Przyznaj się. :]
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


piotrekzet

Re: Babcia od bułek

Post autor: piotrekzet »

Przyznaję, że porażają mnie niektóre wypowiedzi.
Sprawy gili nie zamierzam komentować, bo nawet nie jest umiarkowanie zabawna, za to uświadomiła mi płytkość jej odbioru.
Jeśli o mnie chodzi, to kończę tę dyskusję, życzę powodzenia w czarno-białym świecie, nie skażonym głębszymi przemyśleniami :)
Radku, nie potrafisz dyskutować bez osobistych wycieczek, taktykę skupiania się na osobie, a nie na problemie z powodzeniem stosują nasze "elity władzy". Absolutnie nic z tego nie wynika oprócz obrzucania się błotem, przy czym każdy, kto potrafi zliczyć do czterech zna tę taktykę. Ja nie zamierzam się w to bawić, nie jestem w przedszkolu.
Szkoda, że nie potrafisz zrozumieć prostych mechanizmów i są dla Ciebie absurdalne, rozumiem że ironia jest formą obrony, ale nadal nie przekona mnie to udziału w jałowej "dyskusji".
Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie, rozumiem że już się nie doczekam.

Gazda, nie wiem u jakich prawników bywałeś, ale ja znam calkiem sprawnych. Tylko nie bardzo rozumiem, dlaczego miałbyś iść do jakiegokolwiek prawnika skoro postulujesz, że każdy powinien odpowiadać sam za siebie, pełna wolność itp. Sraczka po kanapkach? Trudno, takie jest ryzyko egzystencji. Oczywiście, że prowokuję, ale widzę, że chcielibyście być "trochę" w ciąży. Może nie jest to zbyt trafne porównanie, chodzi mi o to, żebyście byli konsekwentni.

W odpowiedzi na to, że "babcia zadba o higieniczne przygotowanie kanapek" napisałem, że jeśli babcia może, to dlaczego nie plastikowa blondi, która tylko widziała mydło. Na to dostaję odpowiedź, że sanepid nie sprawi, że zacznie używać mydła. To prawda i dziękuję za argument za sanepidem, bo sanepid po prostu nie wyda jej pozwolenia. Czyli zgadzacie się ze mną? ;)
Pytanie jest retoryczne, bo tak jak napisałem wcześniej - oczekiwałem merytorycznej dyskusji i nie mam ochoty czytać pożal się Boże osobistych wycieczek, które wywołują u mnie jedynie uśmiech politowania... :) Jeśli ktoś chce ze mną dyskutować to musi utrzymać pewien poziom, jeśli nie, to ja nie biorę w tym udziału.
Do zobaczenia w innych tematach :)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Babcia od bułek

Post autor: RadAg! »

Piotrek podziwiam cię za zapał. Miło mieć takiego adwersarza. Może byś tak zadał to pytanie na które chcesz uzyskać odpowiedź, tylko bym prosił tak prosto, jak debilowi :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ