Przerabianie swiatel?

:)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Przerabianie swiatel?

Post autor: RadAg! »

Ten film nawet nie jest smieszny tylko smutny bo mimo uplywu lat nic sie nie zmienilo...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Przerabianie swiatel?

Post autor: KARLone »

oglądałem to już któryś raz z kolei, mimo wszystko mnie to bawi :) uśmiałem się. Ja jak na razie nie mam problemów z Policją. Wiec należy przypuszczać, że takich służbistów wyrabiających opinię, reszcie jest zdecydowana mniejszość. Co do czerwonych kierunków, to faktycznie niedzielni kierowcy głupieją i nie wiedzą o co kaman ;) ale podobnie jest ze starymi autami, w których w ogóle nie ma kierunków a sygnały wydawane są lewą ręką przez okno :D Elwood w Bluesbrotersach daje takie sygnały jak wiezie brata z pudła. Założyłbym się, że nawet jeden na 100 kierowców by nie wiedział o co chodzi gdyby coś takiego zobaczył a polskie prawo przewiduje, że takie pojazdy mogą się poruszać po drodze. Zapewne jest to załatwione rozporządzeniem ministra. Jeśli chodzi o tablice, to bez dwóch zdań powinni robić w rozmiarze US. Fotoradary pstrykają fotki naklejkom na szybie, a co dopiero takiej dupnej tablicy. Bo niby czemu Włosi, Szwajcarzy i Belgowie mogą mieć mniejsze tablice od nas? Dzisiejszy policjant musi mieć maturę, przejść karkołomne testy sprawności i wiedzy by móc rozpoznać zagraniczną tablice hyhy :D

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Przerabianie swiatel?

Post autor: RadAg! »

To prawda. Wszystko powinni ujednolicic i tyle. Po kiego grzyba te zmiany swiatel. Kiedys nie wolno bylo miec obrysowek bo nielegalne. Od kilku lat Volvo i BMW robia aua z pomaranczowymi obrysowkami z przodu auta i co? Przepisy to dopuszczaja. O tablicach to juz nie wspomne. Pisalem kiedys o mojej przygodzie z debilem w gorzowie...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Przerabianie swiatel?

Post autor: RadAg! »

Cholerka, szukalem na forum ale nie moglem znalezc...
Jest na Fw jak ktos jest tam zarejestrowany
http://www.flamingwheels.pl/forum/viewt ... 3995#43995
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ