Bytowska policja zatrzymuje do kontroli drogowej :D

:)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12235
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Bytowska policja zatrzymuje do kontroli drogowej :D

Post autor: RadAg! »

To w sumie w ogóle nie jest smieszne. Oglądając to łapałem się za głowę.
Gość nie zatrzymał się do kontroli radarowej, uznał że to nie policja tylko przebierańcy, okazało się że był to tzw. unmarked patrol :D
Resztę "zatrzymania" widać na filmie. Jak dla mnie gość może ich skarżyć i żądać odszkodowania, nawet jeśli stawiał bierny opór, to policja nie dochowała żadnych standardów ani procedur, na jego audi na pewno jest kilka rys i wgnieceń, nie wspomne o nieudolnym używaniu gazu. Oni mu tym gazem pryskali prosto w oczy... :shock:
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Bytowska policja zatrzymuje do kontroli drogowej :D

Post autor: KARLone »

"USPOKÓJ SIĘ!" heheh dobrze że trafili na grzecznego byczka, bo jak by trafili na jakiegoś nerwusa, to tą puszkę z gazem wsadziłby im do d... :D Dzieciaczki niedoszkolone, widać, że na służbie jeszcze im się nie oberwało, policjant meter sześćdziesiąt i do tego kobitka, prawdziwa odwaga. Ale nic straconego :D

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12235
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Bytowska policja zatrzymuje do kontroli drogowej :D

Post autor: RadAg! »

Mogliby się uczyć od tych "chłopaczków"

Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


kecaj73

Re: Bytowska policja zatrzymuje do kontroli drogowej :D

Post autor: kecaj73 »

Radek, celem końca interwencji tego czy tamtego wyszło w sumie powalić i zakuć, tylko ... że ten 2 gi w końcu posłuchał. Ten i tamten dostali po oczach pieprzem. Nie wiem co było przyczyną zatrzymania tego pierwszego ale domniemam że bez powodu go nie zatrzymali. Jeśli tak jak piszą gościu ten od lat mieszka w Niemczech to tam przy stawianiu oporu nie był by już taki kolo. Nie zmienia faktu że te policjanty dzieciaki 1,6m muszą jeszcze sporo nawcinać się na obiad solidnych schabowych.

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12235
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Bytowska policja zatrzymuje do kontroli drogowej :D

Post autor: RadAg! »

Jacek. To nie kwestia schabowych i masy tylko wyszkolenia. Nie od dzis wiadomo ze nawet biblijny Dawid powalił potężnego Goliata. Bytowcy policjanci bez sensu wdali sie w szarpanine. Wystarczyło gościa obserwować i zagadywac częstując pieprzem w odpowiedniej chwili. Oboje policjanci wdali sie w szarpanine pozbawiając tym samym siebie możliwości obrony oraz szybkiego obezwladnienia delikwenta. Zwroc uwagę ze na drugim filmiejeden policjant caly czas stoi z boku i kontroluje sytuacjea bezpośredni kontakt z zatrzymanym utrzymuje tylko pierwszy policjant. Dlaczego go zatrzymali napisałem wpierwszym poscie. Przeczytaj bo chyba tylko oglądasz obeazki :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


kecaj73

Re: Bytowska policja zatrzymuje do kontroli drogowej :D

Post autor: kecaj73 »

Owszem brak przeszkolenia ale i brak tych schabowych ;)
Ja przeszedłem testy sprawnościowe dla Policji, nudziło mi się i tak z ciekawości ;) I powiem Ci Radek że mimo wieku, a miałem 36 lat byłem 3 ci spośród wszystkich obecnych /ok 70 osób/ a średnia wieku 25. Widziałem jakie olamy się tam pchają i jaki reprezentują brak sprawności fizycznej i nie tylko...
Eeeeeeeeee tam nie tylko obrazki ;) Radzio ta interwencja przeprowadzona bez jaj i lipnie ale słuszna bo nie może być bezprawia. Zresztą uważam że lud powinien być krócej trzymany a nie tak jak teraz w samopas bo nasz naród bez tego nie funkcjonuje normalnie. Pełno cwaniactwa, jebniętych i dzieciobójców. Nie ma prawa /też w ręku policja/ nie ma też odpowiednich kar. Czekam na jakiegoś dziadka Piłsudskiego bo obecny stan nie zdaje egzaminu.
Nieporadna interwencja bytowskiej policji. Funkcjonariusze zatrzymali obcokrajowca, który na ich polecenie nie zjechał na pobocze i uciekał przed radiowozem. Zatrzymany cudzoziemiec zamieścił w internecie film z interwencji policji. Widać na nim, jak funkcjonariusze nie umieją obezwładnić mężczyznę, który popełnił przestępstwo.
Policjant i policjantka próbują przewrócić mężczyznę na ziemię i skuć go kajdankami, ale widać, że nie mają siły, aby to zrobić. Policjantka wchodzi nawet na samochód, żeby z góry przewrócić mężczyznę. Również to nie przynosi efektu. Mężczyzna wciąż się wyrywa, wtedy zostaje przez funkcjonariuszy potraktowany kilka razy gazem łzawiącym.

Dwa razy policjantka psika w oczy również towarzyszącej mu kobiecie, która uderzyła funkcjonariuszkę dłonią w twarz. W tle słychać płaczące dziecko. W końcu funkcjonariusze wzywają kolejny patrol.

- Policjanci zachowali się zgodnie z przepisami, bo mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i uciekał, tłumaczy rzecznik KWP w Gdańsku Michał Sienkiewicz. - Karze grzywny zatrzymany poddał się dobrowolnie, dodaje Sienkiewicz.

- Podejrzewam, że w Stanach Zjednoczonych oglądalibyśmy strzelanie do takiego człowieka, ale my taką policją nie jesteśmy i chyba takiej policji nie chcemy, stwierdził rzecznik Komendy Głównej Policji, odnosząc się do niefortunnej interwencji policji w Bytowie. Zdaniem Mariusza Sokołowskiego, policja musi brać pod uwagę jakie wykroczenie człowiek popełnia.

Zatrzymany mężczyzna, mimo iż czuje się poszkodowany zapłacił mandat, bo inaczej nadal siedziałby w areszcie. Ostatecznie Janusz Schulz przyjął grzywnę w wysokości 5000 tysięcy za znieważenie funkcjonariuszy i naruszenie ich nietykalności. Zapłacił również mandat w wysokości 1000 złotych za wykroczenia drogowe. - Mam parę sinaków, zostałem potraktowany gazem i dlatego przez dwa dni piekły mnie oczy. Moja żona po kontakcie z gazem musiała płukać gardło. Miała też całą opaloną twarz, wylicza mężczyzna.

Zdaniem Schulza, policja zatrzymała go, bo nie chciał się zgodzić, by zjechać w polną drogę. - Pytałem się o co im chodzi, ale oni powalili mnie na ziemię. Nie chciałem się kłaść, bo mam problemy z kręgosłupem. Powiedziałem im, że nie będę się kładł w piasek, bo nic nie zrobiłem. Ale stało się tak, jak się stało, powiedział w rozmowie z reporterem Radia Gdańsk.

- Komendant wojewódzki w Gdańsku już podjął decyzję, aby ponownie przeprowadzić szkolenia dla policjantów, powiedział sierż. sztab. Michał Sienkiewicz. - Mają to być szkolenia, m.in. z technik obezwładniania, dodał.

Awatar użytkownika

pecha
Posty: 1423
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:06
Samochód: Azul grande, El Bandito
Skąd: Łódź

Re: Bytowska policja zatrzymuje do kontroli drogowej :D

Post autor: pecha »

- Podejrzewam, że w Stanach Zjednoczonych oglądalibyśmy strzelanie do takiego człowieka, ale my taką policją nie jesteśmy i chyba takiej policji nie chcemy, stwierdził rzecznik Komendy Głównej Policji, odnosząc się do niefortunnej interwencji policji w Bytowie.
od razu mi się podnosi ciśnienie jak coś takiego czytam.
owszem strzela się w usa do ludzi stawiających opór ale z taser'a, a nie broni palnej - proste rozwiązanie, bezpieczne dla funkcjonariusza
i ten człowiek jest rzecznikiem kgp, żenada jak i cała ta nasza policja

Awatar użytkownika

Lucas
Posty: 949
Rejestracja: 16 sie 2013, 22:28
Samochód: 1992 Mercury Grand Marquis
Skąd: Ostrowiec Św.

Re: Bytowska policja zatrzymuje do kontroli drogowej :D

Post autor: Lucas »

- Podejrzewam, że w Stanach Zjednoczonych oglądalibyśmy strzelanie do takiego człowieka, ale my taką policją nie jesteśmy i chyba takiej policji nie chcemy, stwierdził rzecznik Komendy Głównej Policji, odnosząc się do niefortunnej interwencji policji w Bytowie.
Nie no nie mogę! Nie chcemy być policją taką jak w usa, czyli co, nie chcemy być dobrą policją?! Taką która umie sobie poradzić w prawie każdej sytuacji, taką do której czuje się respekt, taką która potrafi odpowiednio zainterweniować i obronić obywateli w sytuacji kiedy tego potrzebują?! Nie chcemy być taką policją? Lepiej być ku..a takimi chojrakami jak 90% naszych funkcjonariuszy, którzy jak dochodzi co do czego to nie wiedzą jak postępować, i jedyne co potrafią dobrze robić to wlepianie mandatów za przekroczenie prędkości o 10 km/h?! Gratuluje panu rzecznikowi jego bardzo inteligentnej wypowiedzi. I jest mi przykro, że nasza policja nie chce się zmienić na lepsze, bo to lepsze jest ''gorsze''...
1998 Jeep Grand Cherokee 5.2 Limited-EX
2000 Jeep Grand Cherokee 4.7 Limited-EX
2004 Ford Explorer Sport Trac 4.0 XLS-EX
2001 Dodge Durango 5.9 SLT PLus-EX
1995 Jeep Grand Cherokee 4.0 Limited-EX
2003 Chevrolet Avalanche 5.3 4x4-EX
2003 Chrysler 300M 3.5 H.O.-EX
2000 Jeep Grand Cherokee 4.0 Laredo-EX
1992 Buick Park Avenue 3.8-EX
1992 Jeep Cherokee 4.0 Limited-EX
1992 Mercury Grand Marquis

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12235
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Bytowska policja zatrzymuje do kontroli drogowej :D

Post autor: RadAg! »

pecha pisze:
- Podejrzewam, że w Stanach Zjednoczonych oglądalibyśmy strzelanie do takiego człowieka, ale my taką policją nie jesteśmy i chyba takiej policji nie chcemy, stwierdził rzecznik Komendy Głównej Policji, odnosząc się do niefortunnej interwencji policji w Bytowie.
od razu mi się podnosi ciśnienie jak coś takiego czytam.
owszem strzela się w usa do ludzi stawiających opór ale z taser'a, a nie broni palnej - proste rozwiązanie, bezpieczne dla funkcjonariusza
i ten człowiek jest rzecznikiem kgp, żenada jak i cała ta nasza policja
Popieram. Nie mam nic przeciwko policji ale ta sytuacja tylko pokazuje ile przypadkowych ludzi tam aktualnie trafia, nie wspomnę o braku podstawowych umiejętności i wiedzy.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ