Pokaż swojego Taurusa

Ogólnie o Taurusach i Sable'ach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Taurus_GL
nasz człowiek z Chicago
Posty: 468
Rejestracja: 16 paź 2006, 20:51
Skąd: Chicago

Post autor: Taurus_GL »

Witam :]
Super III Generacja i to do tego jeszcze Wagon :D Moze juz nie sa takie fajne pod wzgledem wyposazenia jak I Gen, ale jakby nie patrzec III i IV Generacja to jedne z najpopularniejszych samochodow w stanach. Wszedzie sie roi od tych samochodow. WIECEJ FOTEK ;)
Pozdro_from_Chicago
1991 Ford Taurus GL Wagon;
1988 Ford Taurus GL Wagon;
1986 FORD TAURUS LX

Obrazek


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Witaj Ela, byczek fajniusi :) Tak jak mówił Radek, jesteś drugą kobietą na forum, miło Cię poznać :) Pozdrawiam i szerokiej drogi oraz gumowych słupów :)


Dodo

Post autor: Dodo »

Mam Forda taurusa 96 rok V6 3.0 duratec . Czy ktos może mi pomóc w wycenie tego auta . jest to wersja LX i posiada skory tempomat oraz pełna elektronikę. Został kupiony od ambasadora RP który używał go podczas pobytu na placówce w USA. Prosze o pomoc ponieważ nie moge natrafić na pojazd w minimalnym stopniu zbliżony pod wzgledem wyposażenia.

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Post autor: GAZDA »

jakieś 8 - 15 tyś

Awatar użytkownika

Topic author
Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Post autor: Maly#99 »

Gazda z ta 15 nie przesadzaj ;), ja jak szukalem dla siebie to taki sam byl za 10,5,
generalnie jest tak ze jezeli ktos szuka taursa to wie ile powinien dac ale jak ktos szuka ty np laguny a zobaczy byka, jaki on wielki na jakim wypasie to moze dac nawet 17 :hah: , wiem ze za tyle da sie sprzedac bo rok temu gl wagon 1996 za tyle poszedl na gieldzie w sandomierzu.
Ford Taurus `96 LX 24V V6 Duratec
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika

Topic author
Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Post autor: Maly#99 »

Dodo a dlaczego chcesz sprzedac?
Ford Taurus `96 LX 24V V6 Duratec
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Post autor: GAZDA »

jak byk jest jak nowy ze skórą czysto i wogóle to bedzie ze 15, ale to już naprawde ekstremalna cena
ja 2 lata temu dałem 14 za mojego

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Ja kupilem Sable od mamy za 7 i pol tys. i uwazam ze to uczciwa cena nawet lekko zanizona. Auto w full wypasie, w bardzo dobrym stanie. Mysle ze ten z 96 o ktorym mowi kolega dodo to staralbym sie gdybym sprzedawal dostac ok 12 tys...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Post autor: MarDan »

Obrazek

Obrazek


na razie tyle - nic nowego
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

Awatar użytkownika

MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Post autor: MarDan »

Obrazek


A tu jedzie Sabelek na "leczenie" do kliniki - podupadł na zdrowiu :razz:
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Dwie pierwsze fotki widzialem w galerii. Fajowe. Ja narazie nie mam nowych zdjec byka. Niestety wyglada coraz gorzej bo szpachel peka juz nawet na masce (poczatkowo tylko na dachu) takze jedna z powazniejszych inwestycji bedzie malowanie auta....Narazie fundusze niepozwalaja, tez nie jest az tak zle...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Post autor: MarDan »

ja mam do poprawek nad szybą przednią,pod klamką kierowcy (normalnie płat odpadł lakieru ale blacha jest - ciekawe) i jeszcze doły drzwi (ale to chyba norma) no i jakieś jeszcze "kropki" by się na pewno znalazły..
Po odebraniu Sabelka ( ale ładnie o nim mówię :) ) spróbuję zrobić zdjęcie przy jego kuzynie Aerku :oops: i coś wrzucę na forum (jak będzie warto)
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

No zapodaj fotki bo danwo furek fajnych nie ogladalem, ja tez cos porobie w koncu...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Post autor: MarDan »

znaczy ja nic nowego nie będę miał - no może tylko to,że będzie (może) błyszczał w świetle dnia (jak słońce będzie) gdy go umyję po kilku miesięcznym przymusowym "parkowaniu" - syfu trochę spadło z nieba na niego...
A co do rzeczy,które masz do sprzedania RadAg to dam Ci jeszcze znać w przyszłym tygodniu bo nie mogę celnąć na wolny kanał z tym Aero a do innego mechaniorka nie pojadę bo tego co mam to klient tani (np. wymiana paska,napinacza i wymiana oleju w skrzyni wraz z filtrem - 100 zł wziął :) ) no i jest to jego hobby a nie jakiś warsztat made in America (przestrzegasz przed takimi :instytucjami" w swojej historii - w pełni się zz tym zgadzam) a to jest bardzo duży plus dla takich "fanatyków" - mam pewność,że zawsze dobrze zrobi! Ostatnio myślałem,że mam wał do wymiany,krzyżaki i most cały - bardzo duże drgania miałem na całe auto i luz w napędzie - pojechałem do niego i za przysłowiową "flaszkę" zrobił to na poczekaniu na git :) okazało się,że krzyżak był nie równo wsadzony (korki) i przez to nie dało się szybciej przyśpieszać - myślałem,że buda się rozsypie (20 zł mu dałem a chciał na piwo).. I dlatego wolę poczekać...

Ale się rozpisałem.... sorki ale ja już tak mam jeżeli chodzi o pisanie o Amerykańcach ;)
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

Awatar użytkownika

MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Post autor: MarDan »

w galerii wrzuciłem nowe "oblicze" Sabla/Taurus-a - zdjęcie zrobione tuż przed odjazdem na "operacje" przywracające życie....
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

ODPOWIEDZ