ZLOT TAURUSÓW I SABLE'I NAD ZEGRZEM 11 LIPCA 2009 16.00

Ogólnie o Taurusach i Sable'ach
Awatar użytkownika

Topic author
bogdan967
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2009, 20:46
Skąd: Wołomin

Post autor: bogdan967 »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d47 ... cb97b.html

[ Dodano: 2009-07-25, 12:36 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/477 ... e5c32.html oto parę fotek ze zlotu nad zegrzem

[ Dodano: 2009-07-25, 12:41 ]
przy okazji wgrały się zdjęcia taurusów z albumu na fotosiku.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Hejka, juz od tygodnia siedzimy na Wyspie. Goscilismy tesciowa, naszczescie juz pojechala :D i mam w koncu wiecej czasu i przestrzeni do dzialania ;)

Kilka fotek z mojej komorki, a niebawem tez wrzuce fotki zony juz z normalnego aparatu.
Zlot byl fajny choc moim zdaniem zeby sie spotkac we trzech to nie trzeba bylo tak daleko jechac od Warszawy...wystarczylby jakis parking przy TESCO. Szkoda ze bylo nas tak malo, z drugiej strony warto bylo sie spotkac i wymienic doswiadczenia.
Moj Taurus juz nie jest moj, nadal bede mial nad nim 'mecenat' che che bo kupil go kolega mojego dobrego przyjaciela. Jest bardzo zadowolony, 2 dni temu odebral auto od Agi ojca i byl zachwycony podroza do domu. Nie dziwie mu sie. Ja fakt faktem juz tak przyzwyczailem sie do komfortu i tych wszystkich amerykanskich bajerow jak np. obracana cala stacyjka a nie tylko kluczyk przy odpalaniu, ze przestalem na nie zwracac uwage i je doceniac. Fajnie zobaczyc jak komus przyzwyczajonemu do autek z helmutlandu i okolic taki amerykaniec sprawia mnostwo radosci na dzien dobry.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Post autor: MarDan »

To super z tym Twoim Taurus-ikiem :) Domyślam się.że nie raz będziesz miał okazję powspominać go jak za dawnych czasów mogąc zasiąść za kierownicą i zrobić jakąś rundkę :) A czy nowy właściciel pojawi się na forum? Ja myślę,że tak - na pewno namiary mu dałeś na to forum tym bardziej,ze Twój byczek był tu (jest) bardzo znany.

Co do zlociku - szkoda tylko,że tak mało Was/nas jest ale może jak dobrze pójdzie to jeszcze jeden dołączy w przyszłym roku ;) Kupiłem skrzynię z 3.0L 93r wraz z konwerterem i jak będzie działać/współpracować z 3.8 to będzie git. Mam taką nadzieję.
Myślę,że kiedyś też będę na jednym z takich zdjęć :)

Pozdrowienia dla wyspiarza :papa:

ps. Fajowy ma przód ten czarny Taurus :)
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Ten "czarny" taurus jest zielony a konkretnie turkusowy :cool: Dziękuje Mardan, mi też się podoba, aczkolwiek już mam pomysł na inne światła :D
Dzieciaki gdzieś upchnęły fotki, miałem trochę zamieszania, może teraz będzie spokojniej to dorzucę swoje "3 grosze" :)


Alexander25

Re: ZLOT TAURUSÓW I SABLE'I NAD ZEGRZEM 11 LIPCA 2009 16.00

Post autor: Alexander25 »

hej czy w tym roku planujecie jakis zlot:) bo z checia sie bym pisal na cos takiego:P

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: ZLOT TAURUSÓW I SABLE'I NAD ZEGRZEM 11 LIPCA 2009 16.00

Post autor: RadAg! »

Bankowo!!!
Ja chetnie cos takiego zorganizuje jak bede w Polsce. Mam nadzieje ze towarzystwo dopisze. Poza tym mam szczery zamiar pojawic sie w koncu na zlocie AECC w Starym Olesnie, Moze podlaczymy sie pod te impreze? Mysle ze bylibysmy mile widziani. Moge pogadac z organizatorami i moze udaloby sie zrobic pierwsze nieoficjalne spotkanie klubu roadrunners.pl
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ