ZLOT TAURUSÓW I SABLE'I NAD ZEGRZEM 11 LIPCA 2009 16.00

Ogólnie o Taurusach i Sable'ach
Awatar użytkownika

Topic author
bogdan967
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2009, 20:46
Skąd: Wołomin

Post autor: bogdan967 »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e26 ... 840b1.html

[ Dodano: 2009-06-10, 20:37 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/419 ... eec06.html

[ Dodano: 2009-06-10, 20:38 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 3f9d9.html

[ Dodano: 2009-06-10, 20:41 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 3c392.html

[ Dodano: 2009-06-10, 20:42 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 2724d.html

[ Dodano: 2009-06-10, 20:44 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... f8266.html

[ Dodano: 2009-06-10, 20:46 ]
mam nadzieję że coś nieco widać

[ Dodano: 2009-06-23, 21:00 ]
chyba pora i czas ustalić godzinę zlotu proponuję14 a15,by mogli dojechać z poza mazowsza .proponuję też wziąść na wszelki wypadek kompielówki ,bo jeśli będzie pogoda to szkoda by było się smażyć w ciuchach.zapraszam wszystkich zarejestrowanych na forum jak i gości.zauważyłem że odwiedza nas sporo gości,chcących się pewnie przekonać do taurusów i sabli.miejsce spotkania jest charakterystyczne tak że nie powinien nikt zabłądzić-opisałem wcześniej na stronie.czekam na potwierdzenia.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Chcialbym z wielka przykroscia poinformowac ze nie przyjedziemy na zlot. Dzisiaj ,na dzien przed moim wylotem na wakacje moj szef dal mi wypowiedzenie. Caly urlop stal pod znakiem zapytania kilka ostatnich godzin, ale pomoc obecnych tutaj i w Polsce przyjaciol pozwolila nam podjac decyzje i jedziemy na urlop, ktory niestety mosimy skrocic o 1,5 tygodnia. Takze wyjazd do Warszawy musimy sobie podarowac poniewaz wiaze sie on z dodatkowymi kosztami ktore mosimy ciac bo po powrocie bede szukal nowej pracy, niewiadomo jak dlugo...Pozdrawiam wszystkich i przepraszam ale to jest zupelnie ode mnie niezalezne, moj szef okazal sie hujem...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Szakal

Post autor: Szakal »

Szkoda że tak się stało ale może innym razem więc niech się Koledzy określą kto będzie na zlocie no i Cviczek jak postępy koszulki i naklejki bo czas płynie nie ubłaganie :hihi:


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Radek, głowa do góry i olej kutasa, na pewno cś znajdziesz. Będziemy trzymać kciuki:)
Już napisałem, że prawie na pewno będę na zlocie. Tylko niech mi ktoś podeśle adres, zanim znajdę to będzie październik 8/

[ Dodano: 2009-07-01, 08:31 ]
Nasunęło mi się kilka przemyśleń organizacyjnych. Po pierwsze - Bogdan, jesteś z Wołomina więc pewnie jesteś lepiej zorientowany - Czy w sobotę o 16, zakładając że bęzie ładnie, znajdziemy miejsce parkingowe nad zalewem? I masz może adres tej barki? Czy to jest przy głównej ulicy? Eeeee... Zegrzyńskiej? Jakbyś wkleił link np. z google maps byłoby fajnie:) Weź pod uwagę, że niektórzy będą jechać z daleka i pewnie ostatnie o czym marzą to objechanioe Zalewu Zegrzyńskiego :D
I druga sprawa - może wydrukujmy swoje nicki z forum na kartkach A4 i włóżmy za przednie szyby, wtedy łatwiej się rozpoznamy nawet w drodze?

Awatar użytkownika

Topic author
bogdan967
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2009, 20:46
Skąd: Wołomin

Post autor: bogdan967 »

http://mapy.google.pl/?ie=UTF8&ll=52.43 ... 4&t=h&z=16

[ Dodano: 2009-07-01, 14:18 ]
http://mapy.google.pl/?ie=UTF8&ll=52.44 ... 6&t=h&z=12

[ Dodano: 2009-07-01, 14:26 ]
na 1 zdjęciu w powiększeniu widać tą barkę-bar[prostokącik wchodzący w wodę].po stronie barki jest nie za duży parking na 10-20 samochodów.w razie czego po drugiej stronie jest dość spory parking który na pewno pomieści też gości.ja postaram się być wcześniej i organizować miejsca parkingowe

[ Dodano: 2009-07-01, 14:36 ]
jeśli chodzi o azymuty na zegrze to:z północy kierunek nowy dwór maz.-zegrze.z południa i zachodu legionowo-zegrze.ze wschodu radzymin-zegrze.tak że wszystkie drogi prowadzą nad zegrze.

[ Dodano: 2009-07-01, 14:42 ]
radag,a zdjęcia i tak będą ze zlotu.jeśli wypali ,nic nie stoi na przeszkodzie to powtórzyć.


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Żeby nie było wątpliwości - z Zegrzyńskiej - jadąc od Nowolipie - skręcam w prawo zaraz za Jana Kazimierza? Czy w tą drugą? One chyba się nie łączą więc raczej nie da się objechać tego trójkąta?
A co myślisz o kartkach A4 za szybą?

Awatar użytkownika

Topic author
bogdan967
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2009, 20:46
Skąd: Wołomin

Post autor: bogdan967 »

piotrek jesteś z warszawy,to lecisz trasą na legionowo.za legionowem na rondzie w nieporęcie w prawo.tak jadąc będziesz miał tą barkę po prawej stronie.a co do A4,to nie ma sensu.nasze byczki są tak charakterne,że tylko my możemy się tam pokazać na zlocie.gdy zobaczysz jednego to na pewno będą to nasi,więc parkujesz obok i czekamy na następnych.a zapomniałem.z legionowa jest to trasa na serock , jak widać to na 2 mapce.

[ Dodano: 2009-07-01, 18:58 ]
a jana kazimierza kończy się teraz rądem.jadąc tędy,to na rądzie w prawo,to będziesz miał barkę po prawej stronie.


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

No chłopaki, chyba pora na powazniejsze deklaracje? Kto przyjeżdża ręka do góry :D
Ja będe o ile nie umrę czy też nie wystąpią inne nieprzewidziane okoliczności. Być może nawet z dzieciakami a przynajmniej jednym :D Łapy przy sobie panowie, moja córka nie jest do wzięcia :shoot: :D
Kto jeszcze? się wybiera? :)

Awatar użytkownika

Topic author
bogdan967
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2009, 20:46
Skąd: Wołomin

zlot taurusów nad zegrzem

Post autor: bogdan967 »

ja jestem na pewno,zacząłem wiec muszę dotrwać.będzie kumpel z marek.tylko jest problem-co z civiczkiem i jego propozycją,bo się nie odzywa.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Hej.Jestem w Wawie, bede z wami jutro o 16.00. Moze ktos jedzie z saskiej kepy to mnie poprowadzi? ;)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

RAdek, ja będę jechał z Wesołej, możemy się umówić gdzieś po drodze. Proponuję na Żołnierskiej, zaraz za skrzyżowaniem z Marsa - tam chyba jest jakis parking, a w każdym razie zaraz za skrzyżowaniem jest jakieś szersze pobocze. A najlepiej jakbyś zadzwonił, mój nr się nie zmienił - 665236299. Fajnie, że dojechałeś:) A wczoraj przejeżdżałem tamtędy i już wiem dokładnie gdzie jest barka :) No to do zobaczyska i czekam na tel. Nie wiem czy jeszcze dziś zajrzę do netu, więc zostaje tylko ta forma kontaktu. :)
A przy okazji - mój taurus jest turkusowy na lubelskich tablicach:)

No to ruszam o 15.15, przy żolnierskiej powinienem być ok. 15.20-15.25. Radek, jeśli zadzwonissz albo wyślesz sms to poczekam na Ciebie, jeśli nie to spotykamy się na miejscu. Na razisko:)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Hejka!
Dzieki wszystkim za spotkanie. Bylo super. Zdjecia umieszcze dopiero jak wrocimy do domu za mala woda. Mam nadzieje ze spotkamy sie jeszcze nie raz w wiekszym gronie.
Pozdrawiam!
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Ja również dziękuję:) Z fotkami muszę powalczyć, średni rozmiar to 4 MB :razz: Fajnie poczuć taką więź, że nie samemu ma się pierdolca na punkcie taurusa i ogólnie amerykańskiej motoryzacji ;D Do nastepnęj razy ;)

Awatar użytkownika

Topic author
bogdan967
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2009, 20:46
Skąd: Wołomin

Post autor: bogdan967 »

cieszę się że zjazd doszedł do skutku.zdjęcia wrzucam na fotosik.sprubuję i tu.dzięki za spotkanie tylko szkoda że takie krótkie.

[ Dodano: 2009-07-15, 19:20 ]
wrzuciłem na forosika parę zdjęć ze zlotu

[ Dodano: 2009-07-21, 21:00 ]
co myślicie o następnym zlocie teraz nad morzem,na początku sierpnia.

Awatar użytkownika

MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Post autor: MarDan »

Hejka - że się przyłącze do tematu :)

Gdzie są te zdjęcia? Na jakim forosik-u?
Można link? ( o ile się da)
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

ODPOWIEDZ