Z tego co widzę troche off topic

Ogólnie o Taurusach i Sable'ach
ODPOWIEDZ

Topic author
Autor
Posty: 12
Rejestracja: 28 kwie 2009, 12:29
Skąd: Czekanów /k Gliwic

Z tego co widzę troche off topic

Post autor: Autor »

Obserwuje to forum od przynajmniej roku i zastanawia mnie fakt ze nie zwiększa sie liczba jego uzytkowników, przecież (mam ciągle taką niadzieję) użytkowników takowych jest dośc sporo. Na chwile obecną odradza się moje zamiłowanie do tego samochodu ale zdaję sobie sprawę że pieniążki które musiałbym zapłacic mechanikowi przekraczają mój budżet (chyba nie tylko mój w tym roku ;)) dlatego postanawiam zrobic to samemu, mam czas który moge przeznaczyc na pielegnację nie wiem jak dlugo ale może zdąże, kiedyś ktoś powiedział mi że tak naprawdę czuje się że się żyje jak sie naprawde coś robi, trzeba byc trochę egoistą w tym co się robi i poświęcic ten czas sobie, nawet pracy. Szukając rzeczowych informacji na temat autka trafiłem tutaj na pierwszy rzut oka wszystko pięknie idealne działy ale brak najważniejszego brak społeczności a dlaczego w dzisiejszych czasach tak trudno usiąsc na chwile i się zastanowic nad tym co sie w danym momencie zrobi? Ponoc fora internetowe zaczęły byc tylko i wyłącznie poradą wstępną, dlaczego? Czemu nadal nam wszystkim tak daleko ? Jeżeli już tak się nie da to przynajmniej raz w tygodniu napiszmy coś. Ja obecnie walczę ze sobą żeby mojego byka nie oddac na złom ale nadal wierzę jeszcze ze jestem w stanie coś w nim zrobic i jednak spełnie swoje marzenie. W domu wszyscy powtarzają mi że nie ma sensu tego trzymac bo to nic nie warte. Może dlatego mam do tego taki sentyment bo to byla moja pierwsza podjęta "dorosłą" decyzję której nie spełniłem, niektorzy sadzą drzewo,...

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Czesc Autor. Ja jestem na urlopie w PL i rzadko teraz siadam do kompa tez nie odpisywalem nic w temacie tym i innych.
Na forum kiedys sie dzialo wiecej, problem lezy w braku aktywnosci najaktywniejszych. Mysle ze forum potrzebuje reorganizacji, odnowienia. Wtedy wroci zainteresowanie nim. Moja idea jest postawienie forum na platnym bezreklamowym serwerze i opatrzenie go skromnym serwisem www z newsami o amerykanskiej motoryzacji. To z planow a ile z tego wyjdzie nie wiem....
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ