Zakup nowego Byczka;-)))

Dział poświęcony wskrzeszonemu z Forda Five Hunderd Taurusowi/Sable 2008-2009
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
Taurus_GL
nasz człowiek z Chicago
Posty: 468
Rejestracja: 16 paź 2006, 20:51
Skąd: Chicago

Zakup nowego Byczka;-)))

Post autor: Taurus_GL »

Juz dawno nikt nic nie pisał na forum V Generacji to postanowiłem tutaj wrzucić ciekawe linki do stronek z danymi technicznymi i szczegółami odnośnie cen, wyposażenia i zakupu nowego Byczka- jakby ktoś potrzebował :D :]
TAURUS
http://www.fordvehicles.com/cars/taurus/index.asp
SABLE
http://www.mercuryvehicles.com/sable/
Fajna stronka bo można się trochę pobawić z konfiguracjami wyposażenia, kolorkami itd. Szkoda tylko, że poszczególne wersje nie odbiegają już tak bardzo od siebie jak np. na początku lat 90 :cool: Wypasiony LX ze skórą, komputerem, szyber i Taurus L z szybami na korbkę, radiem bez kasety i silnikiem 2.5- teraz już takich smaczków nie ma ;(
1991 Ford Taurus GL Wagon;
1988 Ford Taurus GL Wagon;
1986 FORD TAURUS LX

Obrazek


Alexander25

Re: Zakup nowego Byczka;-)))

Post autor: Alexander25 »

Wogole lipa z taurusem 5tej gen Boze ile to pali tam chyba wszystko jest na benzyne od regulacji fotela po przyciski od el.szyb Myslalem by sobie kupic to auto ale nie wyrobie na paliwo narazie jestem za biedny:)
Pozostane juz chyba przy roczniku 1992-1995 bo one podobaja mi sie najbardziej a ze wychowalem sie na filmach akcji z polowy lat 90tych to tam bylo pelno tych aut i chyba dlatego mi sie tak podobaja:P

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Zakup nowego Byczka;-)))

Post autor: RadAg! »

Telewizja robi swoje. Polecam serial Z archiwum X. Tam sie roi od Taurusow i pierwszych Crown Victorii szczegolnie w pierwszych seriach. Potem juz troche gorzej bo tylko same CV-ki jezdza drugiej generacji. Taurusow brak.

Kilka przygotowanych przeze mnie video:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 1285871086#
http://video.google.com/videoplay?docid ... 7031819748#

Taurus 5-tka to faktycznie kupa ale 6-ta generacja wymiata!
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Alexander25

Re: Zakup nowego Byczka;-)))

Post autor: Alexander25 »

W ostatnim z archiwum X (wersja kinowa0 Scully miala taurusa ktorym Mulder dachowal:P wlasnie 5tagen podoba mi sie bardziej niz 6ta ale to spalanie:/ no i po c..j wrzuclili naped 4x4 amerykanie ptorzebuja juz napedu na 4x4 absu i kontroli trakci niedlugo aauto bedzie im jeszcze robic laske:P

Awatar użytkownika

Jacekn8
Posty: 176
Rejestracja: 12 paź 2006, 14:50
Skąd: Brzostek

Re: Zakup nowego Byczka;-)))

Post autor: Jacekn8 »

Alexander25 pisze:Wogole lipa z taurusem 5tej gen Boze ile to pali tam chyba wszystko jest na benzyne
Montujesz gaz i jeździsz. Ja tam wole gaz od diesla. W zimie w razie czego na benzynce moge jechać, a diesle nie chcą sie wogóle zagrzać... chyba że dykte na chłodnice założysz...
1998 Ford Taurus Wagon SE 3.0 Vulcan
2009 Ford Mondeo 2.0 Klekot


Alexander25

Re: Zakup nowego Byczka;-)))

Post autor: Alexander25 »

Moj sasiad mial taurusy teraz tez ma tylko 5gen to podobno na gazie sie ostro sypia i sa jakies problemy z kompem. Zalozyl gaz ale wogole na nim nie jezdzi bo auto sie dlawi na gazie. A mialem sciagac 5gen dla siebie ale wlsnie naped 4x4 i duze spalanie mnie odstraszyly wiec odpuscilem:/ Nowy taurus wyglada dla mnie jak superb albo jakas toyota czy lexus stracil swoj styl i raczej go juz nie kupie;) Postanowilem po 7 latach rozstac sie z fordami USA z silnikami V6 i kupic V8 spalanie w jezdzie w korkach wychodzi 2l/100km wiecej czyli cale tankowanie w miesiacu wyjdzie cos kolo 100zl drozej wiec roznica nie duza a V8 to V8 Szukam tego taurusa z v8 w wakacjae moze bede mial juz odszykowanego msutanga gt i taurusa z V8 bo szukam takiego przerobionego lub sam kupie podzespoly do przekladki w 2gen


Janek

Re: Zakup nowego Byczka;-)))

Post autor: Janek »

V8 z taurusa pasuje do konia gt?


Alexander25

Re: Zakup nowego Byczka;-)))

Post autor: Alexander25 »

chyba ze sobie ustawisz pod katem 90 stopni:)


Janek

Re: Zakup nowego Byczka;-)))

Post autor: Janek »

Alexander25 pisze:chyba ze sobie ustawisz pod katem 90 stopni:)
;D ;D
Co za idiota wymyslil wiejta w poprzek i naped na przod.
Dozywocie powinien dostac :D


brolcio
Posty: 695
Rejestracja: 13 paź 2006, 18:55
Samochód: Astro, Camaro, Firebird, Sable
Skąd: Lublin

Re: Zakup nowego Byczka;-)))

Post autor: brolcio »

Zawsze też można zamontować w tunelu zamiast wału pas transmisyjny i jakoś to będzie działało :hah:


Janek

Re: Zakup nowego Byczka;-)))

Post autor: Janek »

brolcio pisze:Zawsze też można zamontować w tunelu zamiast wału pas transmisyjny i jakoś to będzie działało :hah:
HD CI sie marzy??
:D

ODPOWIEDZ