Laweta Łódź - Warszawa

GG, skype, telefon i inne formy kontaktu z nami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
kelpin
Posty: 135
Rejestracja: 13 mar 2013, 11:56
Samochód: Camaro4gen / ex 95'Continental V8/ 99'Trep /94 TC
Skąd: Wawa

Laweta Łódź - Warszawa

Post autor: kelpin »

Koledzy,
Potrzebna autolaweta lub laweta na weekend (sobota 6.08). Może być do wypożyczenia na kat. B, C lub z kierowcą B+E, C+E.
Pacjent to 90' Ford Bronco, którego zakupiłem i trzeba go przywieźć bo nie bardzo chce jeździć ;)
Główny problem to masa - 2300kg (dł. ok 4.6m)

Ja mam kat.C, ale nie wypożyczają takich lawet a trochę sobie krzyczą za transport :) A zwykłe lawety mają 1,5t ładowności....
Ktoś coś??

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: Laweta Łódź - Warszawa

Post autor: GAZDA »

w wawie nie ma wypożyczalni z lawetami? przecie każda lepsza ma też lawete z dmc 3.5 abo 3.0 to wtedy spoko można wieźć takie auto...
pomijam oczywiście teroz problem z pojazdem pociągowym tak coby sie nie czepiali policjanty...
jak masz czym pociągnąć to bierz jakąkolwiek lawete grunt że sie pomieści i kanałami jakimiś pojedź, nad ranem najlepiej, daleko nie masz przecie

autolawety to faktycznie mają po 1,5 tony ino, znaczy te do 3,5t dmc, choć ja w moim blitzkriegwagenie miałem wbite 2t ;) ale taki mesiek 508 to już raczej spokojnie legalnie zabierze takiego bronca

Awatar użytkownika

Topic author
kelpin
Posty: 135
Rejestracja: 13 mar 2013, 11:56
Samochód: Camaro4gen / ex 95'Continental V8/ 99'Trep /94 TC
Skąd: Wawa

Re: Laweta Łódź - Warszawa

Post autor: kelpin »

Chciałem wypożyczyć, ale pytają ile waży auto i mówią że nie da rady bo właśnie 1.5t ładowności każda a ciężarowych za bardzo nie ma....
Proponują dostawczaka za 300 + laweta za 100-200 + paliwo + kat. b+e + ch*uje muje dzikie węże :)

Dostałem kontakt z Vanalley do kolegi, który wozi salonki i inne amerykany i ugadałem się na sobotę, dużo nie policzył więc nie będę kombinował :)

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: Laweta Łódź - Warszawa

Post autor: GAZDA »

aha nie zauważyłem że nie masz kat e
tak z ciekawości ile teroz krzyczą za wynajem?
bo swego czau to ja musiałem wozić swe padalce na spore odległości bo se wymyślały psuć sie w jakichś niemczech czy belgiach, więc w końcu kupiłem se swoją własną autolawete

Awatar użytkownika

Topic author
kelpin
Posty: 135
Rejestracja: 13 mar 2013, 11:56
Samochód: Camaro4gen / ex 95'Continental V8/ 99'Trep /94 TC
Skąd: Wawa

Re: Laweta Łódź - Warszawa

Post autor: kelpin »

Miałem kontakt z Vanalley do "Lawety z Misiem". Spoko koleś i wozi amerykany - 1,80zł/km - inni w stolicy chcieli 2-2,20. Dzisiaj dojechał :) i bierem się za robotę...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ