Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

GG, skype, telefon i inne formy kontaktu z nami.
Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: KARLone »

Dzięki Bogu nie ma ich w Crown Victorii z 1998r :D

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: GAZDA »

a nie lepiej se po prostu kupić świateł od wersji eu?


Marko
Posty: 97
Rejestracja: 27 lip 2014, 10:56
Samochód: Fordy: Explo III V8; Explo V V6; Mustang S197 V8
Skąd: Kaszuby

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: Marko »

W temacie:
Stajnia Ford:
2005 r. EX III - 4,6 V8 ;
2006 r. Mustang GT S197 - 4,6 V8 ;
2015 r. EX V - 3,5 V6 ;
1978 r. Mustang II King Cobra - 302 V8 ;
2012 r. Mustang Shelby GT 500 - 5,4 V8 .
Razem 1652 konie.

Awatar użytkownika

Topic author
GlareType
Posty: 14
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:47
Samochód: Dodge Charger R/T 2014
Skąd:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: GlareType »

GAZDA pisze:a nie lepiej se po prostu kupić świateł od wersji eu?
Gdyby taka wersja na EU istniała to bym kupił.
Marko pisze:W temacie:
Dzięki. dokładnie takich firm poszukuje, chociaż wolałbym podjechać na miejsce niż wysyłać lampy kurierem.

Czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości... słyszałem, że z portu można wyjechać autem z opłaconym ubezpieczeniem. Nie trzeba mieć natomiast zrobionego przeglądu. Dostaje się tymczasowy przegląd (na jeden tydzień) w celu dotarcia do stacji diagnostycznej. Czy ktoś może to potwierdzić i precyzyjniej obrać w słowa?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: GAZDA »

GlareType pisze:Gdyby taka wersja na EU istniała to bym kupił.
chargery były jeszcze niedawno sprzedawane normalnie w sieci fiata w europie, na pewno w niemczech, i dopuszczone do ruchu, a jak jest dopuszczone w ue to i w polsce nie mają prawa marudzić...
ale faktycznie w częściach to ino do poprzedniego modelu znalazłem na niemieckich sklepach


piotrekzet

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: piotrekzet »

Maro, normalnie choinka, dwa razy oglądałem, żeby ogarnąć :) Chociaż nie miałem problemu ze zrozumieniem zamiarów kierowcy :)


seba4x4

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: seba4x4 »

.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2018, 18:54 przez seba4x4, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: KARLone »

GlareType pisze: Czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości... słyszałem, że z portu można wyjechać autem z opłaconym ubezpieczeniem. Nie trzeba mieć natomiast zrobionego przeglądu. Dostaje się tymczasowy przegląd (na jeden tydzień) w celu dotarcia do stacji diagnostycznej. Czy ktoś może to potwierdzić i precyzyjniej obrać w słowa?

Pozdrawiam
Pojazd kupiony za granicą i nieprzerejestrowany dopuszcza się do ruchu po polskich drogach przez 30 dni, ale tylko wtedy, gdy pozostaje zarejestrowany w kraju pochodzenia, ma ważny przegląd, polisę OC i legalne tablice. Samochód musi też mieć oznaczenie kraju, w którym jest zarejestrowany – wystarczą znaki na „unijnej” tablicy lub naklejka w przypadku innych rejestracji.
Prawo pozwala poruszać się po polskich drogach wyłącznie z tablicami z łacińskimi literami i arabskimi cyframi. Tablice z innymi znakami są niedopuszczalne
info za autoświat http://connectedcar.auto-swiat.pl/porad ... o-o/mbs48p

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: RadAg! »

seba4x4 pisze:
RadAg! pisze: Możesz dodać że jesteś swój chłop od szeryfa z Bytowa :D
I z automatu zwyżka ceny o 50% ;)
RadAg! pisze:Nie potrzebne heniowanie w XX! wieku, kiedy mamy żarówki LED. Ja mam u siebie czerwone klosze i pomarańczowe żarówki LEDOWE, które je przebijają, dodatkowo żarówka ma także biały kolor który działa jako pozycja - I TO W JEDNEJ ŻARÓWCE.
Taaa, w młodszych może działa...... Nawet nie chcesz wiedzieć, ile żarówek LED (różne kolory) przetestowałem w T-birdzie..... I wyszło wielkie g...o, za gruby klasyczny plastik......
RadAg! pisze:Ale nie licz na żadne "sorry winetu"
No cóż, kilka osób by zeszło po takiej Twojej wypowiedzi......... ;)
Już cię dawno powinienem zbanować :P
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
GlareType
Posty: 14
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:47
Samochód: Dodge Charger R/T 2014
Skąd:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: GlareType »

KARLone pisze: Pojazd kupiony za granicą i nieprzerejestrowany dopuszcza się do ruchu po polskich drogach przez 30 dni, ale tylko wtedy, gdy pozostaje zarejestrowany w kraju pochodzenia, ma ważny przegląd, polisę OC i legalne tablice. Samochód musi też mieć oznaczenie kraju, w którym jest zarejestrowany – wystarczą znaki na „unijnej” tablicy lub naklejka w przypadku innych rejestracji.
Prawo pozwala poruszać się po polskich drogach wyłącznie z tablicami z łacińskimi literami i arabskimi cyframi. Tablice z innymi znakami są niedopuszczalne
info za autoświat http://connectedcar.auto-swiat.pl/porad ... o-o/mbs48p
Dzięki za pomoc! Czyli jednak musi mieć ważny przegląd (polski). Ja myślałem właśnie o tym aby na czas przeróbki świateł móc dojechać autem na kołach do serwisu, który mi to zrobi a po skończonej operacji szybciutko na przegląd. Ktoś mi powiedział, że będę miał tydzień czasu na załatwienie przeglądu i z portu dostanę "papierek" który przy ewentualnej kontroli policji będzie świadczył o tym, że mam parę dni czasu na "dojechanie do najbliższej stacji diagnostycznej".

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: GAZDA »

musi mieć ważny przegląd nie polski ino tam gdzie jest zarejestrowany


Marko
Posty: 97
Rejestracja: 27 lip 2014, 10:56
Samochód: Fordy: Explo III V8; Explo V V6; Mustang S197 V8
Skąd: Kaszuby

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: Marko »

Najlepiej zerknij na stronę internetową wydzału komunikacji "swojego" Urzędu.
Funkcjonują przecież tablice tymczasowe (czerwone) - wydawane na okres 30 dni (z możliwością przedłużenia o kolejne 14 dni) właśnie w celu m.in. przejazdu na dokonanie napraw, wykonania badań technicznych. Ubezpieczenie obowiązkowe też na 30 dni. A gdzie ty ten przegląd zrobisz (drugi koniec kraju) i kiedy to już Twoja sprawa.
Stajnia Ford:
2005 r. EX III - 4,6 V8 ;
2006 r. Mustang GT S197 - 4,6 V8 ;
2015 r. EX V - 3,5 V6 ;
1978 r. Mustang II King Cobra - 302 V8 ;
2012 r. Mustang Shelby GT 500 - 5,4 V8 .
Razem 1652 konie.


JEDI_V

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: JEDI_V »

Bez odkrecenia lampy to mozemy gdybac, jak ledy beda zespolone na listwie i zalane w tworzywie to niczego nie wymieni. Pracowales przyjacielu na kotrakcie w Dubaju to hajs zarobiles, zdzwon do Fiata, bo to on jest przedstawicielem Dodga na EU i zapytaj o wersje swiatel na EU, bo ten model jest w salonach sprzedawany.
Swego czasu majac Dodge'a Durango kupowalem czesci wlasnie w Fiacie, jak reszta sklepow do amerykancow nic nie miala, wychodzilo drozej, ale centralny magazyn jest we Wloszech i czekalem maksymalnie 2 dni.


JEDI_V

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: JEDI_V »

Tak to rozwiazalem w SHO, ale one nie mialy zamiennikow na EU, dwa te same ledowe swiatla, jedno biale drugie czerwone, przykrecane.


JEDI_V

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: JEDI_V »

Kuzwa nie dodaje obrazkow, tylko pieprzony blad 404
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ