Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

GG, skype, telefon i inne formy kontaktu z nami.

JEDI_V

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: JEDI_V »

w orginalnych cofania sa pomaranczowe migacze

Awatar użytkownika

Topic author
GlareType
Posty: 14
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:47
Samochód: Dodge Charger R/T 2014
Skąd:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: GlareType »

JEDI_V pisze:w orginalnych cofania sa pomaranczowe migacze
Kolego, gdyby takowe lampy w wersji EU istniały to bym nie zakładał tego wątku. Powtórzę jeszcze raz - ten model NIGDY nie był sprzedawany na rynku europejskim. (chciałbym się mylić)


JEDI_V

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: JEDI_V »

Poszukaj zatem w Kanadzie, bo czesto zdaza sie tak, ze na Kanade sa pomaranczowe migacze a w USA czerwone.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: RadAg! »

W handlu do różnych aut są też często dostępne aftermarketowe lampy, być może są do tego modelu jakieś z pomarańczowymi kierunkami. Szukałeś coś na ebayu?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
GlareType
Posty: 14
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:47
Samochód: Dodge Charger R/T 2014
Skąd:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: GlareType »

JEDI_V pisze:Poszukaj zatem w Kanadzie, bo czesto zdaza sie tak, ze na Kanade sa pomaranczowe migacze a w USA czerwone.
RadAg! pisze:W handlu do różnych aut są też często dostępne aftermarketowe lampy, być może są do tego modelu jakieś z pomarańczowymi kierunkami. Szukałeś coś na ebayu?
Dodge Charger jest produkowany właśnie w Kanadzie. Sporo szukałem na różnych ebayach, amazonach itp. Inaczej bym Wam dupy nie zatruwał ;) Jeszcze rozważam opcję załatwienia tego na miejscu w Dubaju, jest tutaj kilka garaży z fachowcami rodem z "pimp my ride". czekam na wycenę.
JEDI_V pisze:Pracowales przyjacielu na kotrakcie w Dubaju to hajs zarobiles
Wszystko poszło na koks i dziwki :D


JEDI_V

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: JEDI_V »

Wszystko poszło na koks i dziwki :D
Przynajmniej rozsadnie zainwestowales, bedziesz mial co wnukom opowiadac :D

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: KARLone »

JEDI_V pisze:
Wszystko poszło na koks i dziwki :D
Przynajmniej rozsadnie zainwestowales, bedziesz mial co wnukom opowiadac :D
i nikt ci tego nie zabierze :D
informuj na bieżąco o postępach w przeróbce bo ten model bardzo mi się podoba i może już za 10 lat będzie mnie stać na dziesięciolatka :P


piotrekzet

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: piotrekzet »

KARLone pisze:ten model bardzo mi się podoba i może już za 10 lat będzie mnie stać na dziesięciolatka :P
A nawet jeśli nie, to poczekasz może z 5 lat i kupisz sobie piętnastolatka ;)
Ale prawdą jest, że ten model wygląda rewelacyjnie :)

Awatar użytkownika

Topic author
GlareType
Posty: 14
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:47
Samochód: Dodge Charger R/T 2014
Skąd:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: GlareType »

KARLone pisze:informuj na bieżąco o postępach w przeróbce bo ten model bardzo mi się podoba i może już za 10 lat będzie mnie stać na dziesięciolatka :P
Dzięki za duchowe wsparcie! Zabieram go jako mienie przesiedleńcze, więc przez pierwszy rok będę musiał sam jedyny użytkować w PL, ale później może rozważę sprzedaż jeżeli małżonka będzie niezadowolona ;) Także zacznij zbierać! :D

PS. Miałem dzisiaj sen... identyczny jak dwa tygodnie temu.... śniło mi się, że cieszyłem się swoim Dodgem w Polsce przez dwa dni, po czym mi go zajebali :/ qwa... to jakiś znak


piotrekzet

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: piotrekzet »

Zainstaluj lokalizator GPS i śpij spokojnie :)

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: KARLone »

OK Glare :) będę śledził dział sprzedam. Wściekły pomarańcz jak najbardziej mi pasuje :D Poza tym mam czapeczkę "that thing got HEMI" więc podchodził by mi bardzo :D

wydaje mi się, że takich aut nie kradną, jednak zbyt dużą uwagę przykuwa no i rynek części zamiennych jest raczej mały

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: RadAg! »

GlareType pisze:
KARLone pisze:informuj na bieżąco o postępach w przeróbce bo ten model bardzo mi się podoba i może już za 10 lat będzie mnie stać na dziesięciolatka :P
Dzięki za duchowe wsparcie! Zabieram go jako mienie przesiedleńcze, więc przez pierwszy rok będę musiał sam jedyny użytkować w PL, ale później może rozważę sprzedaż jeżeli małżonka będzie niezadowolona ;) Także zacznij zbierać! :D

PS. Miałem dzisiaj sen... identyczny jak dwa tygodnie temu.... śniło mi się, że cieszyłem się swoim Dodgem w Polsce przez dwa dni, po czym mi go zajebali :/ qwa... to jakiś znak
Bedę ci bardzo zobowiązany jeśli opiszesz na forum procedury i swoje doświadczenia z importem wozu na mienie. Moja Vic jest cały czas zarejestrowana na Manie. Miałem kiedyś się za to zabrać ale nie starczyło mi odwagi, no i w sumie z tego, że nie jest zarejestrowana w PL płynie sporo korzyści ;)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
GlareType
Posty: 14
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:47
Samochód: Dodge Charger R/T 2014
Skąd:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: GlareType »

RadAg! pisze:Bedę ci bardzo zobowiązany jeśli opiszesz na forum procedury i swoje doświadczenia z importem wozu na mienie. Moja Vic jest cały czas zarejestrowana na Manie. Miałem kiedyś się za to zabrać ale nie starczyło mi odwagi, no i w sumie z tego, że nie jest zarejestrowana w PL płynie sporo korzyści ;)
Jak najbardziej mam taki plan jako, że będę z wszystkim na bieżąco. Już dostałem taką prośbę od Polonii w Dubaju. Opublikuje swoje doświadczenia jakoś na przełomie stycznia/lutego.


piotrekzet

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: piotrekzet »

Radek, naprawdę chciałbyś rejestrować CV w Polsce? Po co??? :D
Słyszałem, że w UK OC i AC jest "w jednym pakiecie". Możesz to potwierdzić?

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Przeróbka świateł USA-->EU na Pomorzu

Post autor: RadAg! »

piotrekzet pisze:Radek, naprawdę chciałbyś rejestrować CV w Polsce? Po co??? :D
Oczywiście powodów ZA nie mam ale jeśli kiedyś będę musiał to warto mieć wiedzę co i jak o ewentualnych pułapkach. W moim przypadku i tak bym musiał kombinować bo w PL już jestem kilka lat ale to się da jakoś, mam nadzieję, zatuszować w razie WU ;)
piotrekzet pisze:Słyszałem, że w UK OC i AC jest "w jednym pakiecie". Możesz to potwierdzić?
Nie jest i jest. Third part only to opcja OC only. Wyższe pakiety zawierają AC i OC w jednym. Możesz oczywiście wziąć OC only, jest ono najtańsze :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ