Taurus kombi 89'

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1986-1991
ODPOWIEDZ

Topic author
tajtan58

Taurus kombi 89'

Post autor: tajtan58 »

Witam
Mam pytanie gdzie można kupić komplet do hamulców tylnych, chodzi mi o bębny, szczęki i sprężyny oraz cylinderki. Na "americanparts.pl" nie mają bębnów, może ktoś wie gdzie
można kupić wszystko razem.


Dziękuję 'piotrekzet' - właśnie takie mi przysłali razem ze szczękami ale to są do sedana,
do mojego są za małe.Tylko kłopot z odesłaniem.

Dodam jeszcze że cylinderki można by naprawić tylko skąd wziąć gumki, natomiast szczęki
to złom a bębny do toczenia.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2007, 14:22 przez tajtan58, łącznie zmieniany 2 razy.


Topic author
piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Bębny ostatnio widziałem na allegro, ale musisz nowe kupować? Nie da się nic uratować? Kupa kasiory... :(
http://www.allegro.pl/item200666741_tau ... endix.html link do bębnów, z americanparts :)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Kurcze...Zmienialem bebny pod koniec 2006 roku. Stare zostaly u mechanika, nie byly zle....
Jezeli masz karte kredytowa i zalezy ci na nowych czesciach polecam zamowic na rockauto.com. Od pewnego czasu korzystam z ich uslug regularnie i jestem bardzo zadowolony. To jest chyba najszybsza i najtansza droga do zaopatrywania sie w czesci, napewno lepsza niz u tych dusigroszy z allegro i tych z pseodoametykanskich serwisow co ci chinszczyzne sprzedaja w cenie oryginalnych czesci motorcrafta...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ