Sesja w plenerze;-)))

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1986-1991
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
Taurus_GL
nasz człowiek z Chicago
Posty: 468
Rejestracja: 16 paź 2006, 20:51
Skąd: Chicago

Sesja w plenerze;-)))

Post autor: Taurus_GL »

Witam!
Troche dlugo nie wklejalem juz zadnych fotek swojego Taurusa bo ostatnimi czasy zimuje po prostu pod pokrowcem :x
Po kliknieciu na fotke zdjecia powinny sie powiekszac
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Po zdjeciu plandeki :D
Obrazek
Caprice w swojej najlepszej wersji- w dwutonowym malowaniu, z zakrytymi nadkolami i ostrymi trojkatnymi okienkami- sasiad mojego Taurusa z parkingu :D
Obrazek
Obrazek
Na parkingu wsrod nowych samochodow wyglada jakby zywcem wyjechal przynajmniej z lat 90 :D
Obrazek
Obrazek
Zasniezony, niestety juz wyrejestrowany Wagon II Generacji. Po zimie pewnie tradycyjnie zniknie 8/ :o :sad:
Obrazek
Taurus w calej okazalosci :D
Obrazek
Pierwsze Generacje byly najladniejsze ze wszystkich Taurusow :]
Obrazek
Obrazek
Wnetrznosci w kolorze sand beige;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Tlumik [oryginalny fordowski z 86 roku!!!!] niestety juz sie sypie :/ Na wiosne czeka mnie spawanie lub wymiana aczkolwiek chyba wybiore ta pierwsza opcje bo calosc trzyma sie jeszcze calkiem niezle a nowy tlumik to juz bylby aftermarket. Poza tym czeka mnie jeszcze troche malych [ale kosztownych 8/ ] prac takich jak:
----ponaprawianie wszelkich miejsc, w ktorych tworzy sie rdza miedzy innymi bable na lakierze w okolicy klamek, za tylna rejestracja i w okolicy wlewu;
----dokladne uszczelnienie przedniej szyby, gdyz uszczelka porobila sie juz sparciala i sztywna i potrafia przy wiekszym deszczu przeciekac.
Pozdro_from_Chicago
1991 Ford Taurus GL Wagon;
1988 Ford Taurus GL Wagon;
1986 FORD TAURUS LX

Obrazek

Awatar użytkownika

Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Post autor: Maly#99 »

bardzo zacna galeryjka:D:D

te caprice to mialy zakrtyke kolo tylko w 91 i 92 roku w sedanie a kombiaki mialy zawsze, zgadza sie?
Ford Taurus `96 LX 24V V6 Duratec
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

No wlasnie trafilem na te fotki. Zajebiste. Podoba mi sie Twoje podejscie do Taurusa. To sie nazywa milosc. Ale moim zdaniem to druga generacja jest najladniejsza :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

A ja wolę pierwszą generację, ale konkretnie rocznik 90 :) Już z nową kierownicą i trochę zmienioną deską :) Boczki na drzwiach są super, te z II gen w ogóle mi "nie leżą" :) Albo choćby rozwiązanie nawiewu na nogi - w I gen dyskretny, część w metalowym tunelu, w II taki bardziej "ordynarny"... I oszczędności na plastikach wzdłuż podsufitki... No takie drobiazgi, ale w sumie odnosi sie wrażenie, że I gen była "z duszą" a od II zaczęła sie "komercha"... Na korzyść II gen przemawiają światła - podobają mi się bardziej niż w I. Z tym, że gdybym kiedyś wiedział jak to rozwiązali, to kupiłbym I gen, i do tego błotniki, światła i zderzak z II :) Może nawet bez zderzaka...

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

No ja osobiscie nigdy nie mialem przyjemnosci widziec pierwszej generacji na zywo, wiec nie mam punktu odniesienia. Dla mnie 2 gen. jest the best i juz :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Piotrek_Taurus
Posty: 70
Rejestracja: 15 wrz 2007, 21:37
Skąd: Ostrava

Post autor: Piotrek_Taurus »

My miali w domu 1986 Taurus L, silnik 4 cyl 2,5l, skrzynia manualna, sedan, myszle ze wlasnie taki kolor jak ten. Deska s obrotomierzem, wersja kanadyjska, fotele rozdielone wprzodu. zycie ukonczyl po wypadku. ;(
1996 Ford Taurus, 3,0V6 Vulcan, dark blue....
Made in Atlanta, Georgia

ODPOWIEDZ