szukam skrzyni biegów w dobrym stanie

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1986-1991
ODPOWIEDZ

Topic author
Jakub

szukam skrzyni biegów w dobrym stanie

Post autor: Jakub »

Witam wszystkich poszukuje skrzyni biegów w dobrym stanie do Mercury Sable 1988 rok jest to silnik V6 3,0 L moja padła i pilnie potrzebuje dobrej może ktoś ma albo zna warsztaty zajmujące się regeneracją starej chce tchnąć życie w to auto pomocy!!!

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Z remontami skrzyn bywa roznie. Nigdy nie remontowalem, ale wiele razy slyszalem o tym ze jak raz ktos robil remont skrzyni to potem byly problemy wiec trzeba to zrobic u profesjonalistow...A uzywki...Na allegro nie ma zadnych? Albo ciagnac ze Stanow...Ale koszt spory...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


wiesia
Posty: 114
Rejestracja: 15 maja 2007, 09:43
Skąd: pomorskie

Post autor: wiesia »

My kupiliśmy z allegro , co prawda skrzynia od 3,o l byczka ale mój mąż (co ja mam za skarb w domu!!) zamontował z małymi przeróbkami i wszystko od ponad 1,5 roku działa. Za skrzynię zapłaciliśmy naprawdę mało ( co prawda cena nie obiecywała sprawności) - ok. 700 zł z przesyłką.
W necie znalazłam ogłoszenie , co prawda cena jest za silnik , ale może ma też skrzynię . Zadzwoń , zapytaj :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6186605


Topic author
piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Wiem, gdzie jeszcze niedawno stał taurus ze sprawną skrzynią, oddany na złom. Mój kumpel sprzedawał, za symboliczne grosze, ale jakoś nie było chętnych :P Mogę podjechać i zobaczyć czy jeszcze stoi czy już wywieziony ale najwcześniej w sobotę.

ODPOWIEDZ