Witam wszystkich Aurororowiczów

Tu się witamy i pokazujemy swoje auta
Awatar użytkownika

Macianowa
Posty: 233
Rejestracja: 13 sty 2010, 22:32
Samochód: Oldsmobile Cutlass Supreme
Skąd: Koszalin / England

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: Macianowa »

Hello , coraz bardziej podoba mi sie to autko szczegolnie motyw wszystkich doors- :papa: ow bez ramek
93' Oldsmobile Cutlass SUPREME 3.1 V6
93' Oldsmobile Cutlass Supreme Convertible 3.1 V6
00' Honda HRV 1.6 :-)

Awatar użytkownika

Topic author
zenobia2006
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:39
Samochód: Oldsmobile Aurora 1995r.
Skąd:

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: zenobia2006 »

Limuzyna,a jakby cupe.
Paweł


piotrekzet

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: piotrekzet »

Witam :)
Co prawda aurora to niezupełnie moja bajka, ale doceniam starania konstruktorów włożone w tylne lampy - coś, co zdecydowanie wyróżnia ją z tłumu, tak jak przednia listwa w sable :)
Szerokości :)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: RadAg! »

Bardzo ladne porownanie. Przednia listwa szczegolnie w drugim genie to cos co nas podnieca :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


piotrekzet

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: piotrekzet »

Najlepiej wygląda w nocy :cool:
Nie wiem czy widziałeś, w pontiacu grand prix jest opcja - jak zrozumiałem tuningowa - założenia takiej listwy, ale moim zdaniem wygląda to tragicznie.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: RadAg! »

Masz jakas fotke?

Update:
Takie cos?
Obrazek
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


piotrekzet

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: piotrekzet »

Dokładnie takie coś :what:
Jeszcze z białym jakoś to wygląda (może dlatego, że daleko i z boku?), ja widziałem z czerwonym (fotki nie mam) i to była totalna porażka.

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: 71Corvette454 »

Witam kolejnego Aurorowicza!
Sory, że tak jakoś późno, ale byłem ostro ciśnięty na wydziale i nawet nie miałem czasu dokładnie forum przejrzeć... Ta Twoja to rzeczywiście bardzo znajoma. Swego czasu (2, 3 lata temu?) była za 20k na sprzedaż, z tym że wtedy oprócz audio miała jeszcze potężne felgi. Później jeszcze widywałem ją co jakiś czas - coraz uboższą :( Chyba miliard osób ją od tamtego czasu posiadał i każdy sobie kawałek zostawił.
Co do porównania tylnych lamp do Mercury to nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że w Aurorach żarówki są tylko po bokach. Z tego co wiem w Polsce jest jedna ze wstawionymi w środek LEDami, co prawdopodobnie wygląda świetnie :) (zdjęcie)
Acha, zapomniałbym - zapraszamy do ACNA! (Mam nadzieję, że się nasz Admin nie obrazi za reklamę innego klubu, bo to nie do końca konkurencja... :/ :cool: ) Jest już tam nas (Polaków) ok 4 (ja, darrydooman, metalixc i andyfi - właściciel tej Aurory z LEDami i jeszcze jednej) :) Jest tam mnóstwo pomocnych ludzi/informacji/pomysłów i w ogóle ekstra. Przy okazji polecam Kalendarz Aurorowy - ośmielę się nieskromnie zauważyć, że "moja" Aurora też w nim występuje - jako pierwsza w historii (czyli od 2009) spoza US/Kanady :cool:
W kwestii schematu, to nie wiem, czy to to, o co Ci chodzi, ale wrzucam linka:
http://www.compnine.com/index.php?t=1&y ... 7364&uid=1
Swoją drogą to jest fantastyczna stronka do dekodowania amerykańskich VINów - wylicza wszystkie opcje, które mamy i nawet mówi ile jest aut podobnych do naszego :) Mam nadzieję, że jeszcze nie była tu wrzucana...
I jeszcze na chwilkę chciałbym wrócić do różnych Aurorowych ogłoszeń w Polsce - ostatnio pojawiła się na sprzedaż ta. Oczywiście bardzo mnie zaintrygowała tytułem ogłoszenia ("europejska wersja"), bo byłem pewien, że Oldsmobile'a w Europie nigdy nie było... Bardzo mnie ciekawi Wasze zdanie: wg mnie gościowi chodzi o to, że skoro sprowadził ją ze Szwajcarii, to po prostu Aurora spełniała tamtejsze normy (może jak ona nie jest w UE, to nie trzeba pomarańczowych kierunków, nie?) No bo na zdjęciach wygląda jednak normalnie...
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: RadAg! »

No to z tylu to tylko jakby atrapa w Aurorach ale podobnie jest z tylu w Mercurym wlasnie. Zreszta co do Aurory wszystko jest w twoim artykule:
http://www.roadrunners.pl/artykuly/177- ... ile-a.html
Widze w aurorowym kalendarzu twoja aurora jest w Novembrze, jak to sie robi?
A dekoder VINu tylko do aut GM niestety, ale fajny :) Wrzuc go tez w linkowni co?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: 71Corvette454 »

No tak, chodziło mi o ten przedni panel w Mercurym (bo on się chyba świeci?) Tak na zdjęciu wygląda przynajmniej, bo na żywo to ja takiego raczej nie widziałem ;)
Stronkę wrzuciłem do linkowni - nie wiedziałem nawet, że to tylko dla GM :P
A kalendarz, to z tego co rozumiem oni (CafePress) zrobią jaki sobie tylko zażyczymy. Natomiast ten konkretny, to zaproponował Collins Reynolds w 2008 roku (swoją drogą ciut przed tym, jak mnie tam zwerbował z YouTube'a) - po prostu każdy użytkownik forum mógł zaproponować swoje zdjęcie, następnie było głosowanie i 10 zdjęć, które otrzymało najwięcej głosów wchodziło do oficjalnego kalendarza ACNA. Znaczy tak było ostatnio, a wiem, że za pierwszym razem trochę inaczej to wyglądało, ale nie wyszło zbyt sprawnie. W każdym razie pozostałe 2 miesiące są zarezerwowane na zdjęcia ze spotkań, a na okładce jest Indy Pace Car należący do Tony'ego. Generalnie uważam, że to bardzo fajny pomysł (może RoadRunnersowy też by przeszedł?), jedyne co, to dość drogo to wychodzi (~$16 plus przesyłka).
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: RadAg! »

No my rozpatrywalismy 'produkcje' roadrunnersowego kalendarza ale wlasnie koszty przesylki nas przerosly...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: 71Corvette454 »

@Zenobia - już sprzedajesz?
http://otomoto.pl/oldsmobile-aurora-C17499995.html
Jejku, jej chyba naprawdę musi coś być, skoro tak często zmienia właścicieli...
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: KARLone »

są tacy, co lubią dłubać, są tacy co lubią jeździć i są tacy co twierdzą, że życie jest za krótkie na jeżdżenie jednym autem

Awatar użytkownika

Nedzwiedz
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 22:18
Skąd:

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: Nedzwiedz »

Cholera, w końcu mam trochę czasu, żeby posiedzieć i popisać, więc przywitać się chciałem, a niechcący na pożegnanie wpadłem :(
Lancia Thema; SEBRING COUPE 3,0 V6 '04 - DO SPRZEDANIA :( ; Lincoln Town Car 4.6- DO SPRZEDANIA :( były:
300C 3.0 CRD '08; 300c 3,5 kombi '05;Vision 3.3 1996;Intrepid 2,7 '98;Camaro 5,0 '88;Trans'Am 5,7 '87;Firebird Formula 5,0 '88;Firebird 2,8 '86
zaprzedałem duszę diabłu

Awatar użytkownika

Topic author
zenobia2006
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:39
Samochód: Oldsmobile Aurora 1995r.
Skąd:

Re: Witam wszystkich Aurororowiczów

Post autor: zenobia2006 »

Panowie ! Bez przesady z tą ilością właścicieli mojej Aurory. Jestem czwarty, mam dokumenty podtwierdzające to. Co do jej wyposażenia, to drugi właściciel wymontował część audio i zabrał 17'' felgi. A sprzedaję , bo mam ochotę na Excalibura i tyle. W każdym starym aucie jest coś do zrobienia,chyba ,że jest w pobliżu odpowiedni serwisant, znający się na GM.Pozdrawiam Paweł.
P.S.
Moja ma ledy w tylnej atrapie, dodam zdjęcia za kilka dni.
Paweł

ODPOWIEDZ