witam z Wrocławia!

Tu się witamy i pokazujemy swoje auta

Topic author
mustang69
Posty: 82
Rejestracja: 19 wrz 2011, 09:34
Samochód: mustang 1969
Skąd: Wrocław

witam z Wrocławia!

Post autor: mustang69 »

Mam na imię Tomek. Jestem z Wrocławia. Nie mogę powiedzieć, że czymś jeżdżę, bo raczej tylko pojeżdżuję od awarii do awarii :)
3,5 roku temu zakupiłem Mustanga z 1969 roku.
Niestety pewien szeroko reklamowany w magazynie chrom i płomienie specjalista od mustangów spartolił robotę i już pół roku robimy remont poremontowy.
Mamy w rodzinie też Transama 1978 który był w zeszłym roku na zlocie w Radomiu, dzień później rozebrał się do malowania i nie wiadomo kiedy się poskłada. Oraz Forda Coupe 1934 który też wciąż nie jest na chodzie bo.. np. 3 miesiące się regenerowały gaźniki.
Także ogólnie cały czas na coś czekamy :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika

bomber
Posty: 183
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:54
Samochód: El Camino
Skąd: Wrocław

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: bomber »

Witamy, mustang piękny :) Trans Am'a może zobaczę w tygodniu, bo mam w planach odwiedzić warsztat w którym stoi :) a Ford hot rod. coś pięknego! a na żywo musi być jeszcze lepszy.
Classic Rental. Wszystko o zabytkowej motoryzacji. Fotorelacje ze zlotów, Kalendarz imprez, oferty wynajmu. Znajdź nas na Facebooku.

Awatar użytkownika

bomber
Posty: 183
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:54
Samochód: El Camino
Skąd: Wrocław

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: bomber »

a co do Mustanga, to wreszcie spotkałem samochód głośniejszy od mojego :P
Classic Rental. Wszystko o zabytkowej motoryzacji. Fotorelacje ze zlotów, Kalendarz imprez, oferty wynajmu. Znajdź nas na Facebooku.

Awatar użytkownika

grusiak
Posty: 690
Rejestracja: 25 paź 2010, 21:52
Skąd: Sulejówek k/Wawy

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: grusiak »

Witam i ja oraz gratuluje posiadania tych cacek. Nikt nie powiedział, ze będzie łatwo. Na tym czasem to cholerka polega, ze się trzeba tak ze swoim autem pierdaczyć. Ty masz 3, więc trzy razy więcej pierdaczenia ;)

Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie tematów !
http://www.grusgarage.pl
detroitiron.pl/forum

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: RadAg! »

Ford Coupe genialny, bardzo rzadkie auto na jakichkolwiek zlotach. Zycze bezproblemych remontow bo wiadomo ze z tym ciezko.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
mustang69
Posty: 82
Rejestracja: 19 wrz 2011, 09:34
Samochód: mustang 1969
Skąd: Wrocław

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: mustang69 »

Dzięki! :) akurat wracając ze zlotu miałem kolejną awarię, Zagotowała się woda w chłodnicy, mimo, że przez ostatni tydzień chodził idealnie i żadnych wycieków nie było. Dolałem wody i działa. Nie wiadomo co jest grane. To samo z uruchamianiem. Na zlocie nie chciał palić, czasem dopiero za 5-6 razem, a pod domem pali bezproblemowo :)

W takich problemach pomoże tylko wróżenie z fusów :medit:
Tak czy siak, poza miasto lepiej nie wyjeżdżać ;)

Awatar użytkownika

Shakin_Bacon
Posty: 485
Rejestracja: 24 paź 2010, 11:58
Samochód: Dodge Viper Burago
Skąd: Bielsko-Biała

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: Shakin_Bacon »

Fajne wozy!
American Way of Drive każe sobie drogo płacić za klimat, to fakt. Jednak wg mnie poprawnym podejściem jest uznawanie wszystkich usterek itd. jako część owego klimatu ;). Chociaż Wam akurat tego nie muszę tłumaczyć ^^. Masz 2 Fordy, jednego GM, a co z Chryslerem? ;D
Gratulację za każdy pojazd z osobna. Co '34 mieści pod maską?


kurczak
Posty: 404
Rejestracja: 18 sie 2010, 19:02
Skąd:

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: kurczak »

ooo tomaszek wśród swoich. Witaski kolego a ten tego co tam robi ten bandyta to mój wóz !!! :hah: :hah:

tomaszek jak nie nabroiłes mocno w hot rodzie to może na weekend wpadniemy nim na spota ja mam czas wpaśc do Ciebie po robocie w tygodniu jak by co

Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: hodik »

Witaj Tomku ! :)
Wczoraj się poznaliśmy na spocie, dzisiaj witam Cię tutaj :) Co do Mustanga to po prostu, brak pytań, auto jest obłędne a jego dźwięk śnił mi się po nocach :) Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zobaczyc twoje inne cacuszka.

Pozdrowienia !
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

jadaniel
Posty: 1728
Rejestracja: 05 maja 2010, 19:22
Samochód: Merc ML W164 3.5 V6 2008
Skąd: Barwice - PL ; Peterborough - UK

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: jadaniel »

witaj :) a auta masz super :) zyczę rychłego doprowadzenia ich do odpowiedniego stanu ;
Daniel
ex Chevy Tahoe 5.3 V8 '02
ex Chevy Camaro Z28 LS1 5.7 V8 '99
ex Chevy Caprice 5.0 V8 '91


kecaj73

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: kecaj73 »

Witam
gratki autek
zazdroszczę pontiaka-mam szjbę na pkt 2 gena :D
oby jak najszybciej autka wracały na drogi

Awatar użytkownika

bomber
Posty: 183
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:54
Samochód: El Camino
Skąd: Wrocław

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: bomber »

nie przejmuj się drobnymi usterkami... To normalne w staruszkach, nawet po remoncie. Ja głupio wierze, że takie delikatne usterki świadczą o charakterze i duszy klasyka, zawsze można się tak pocieszać :what:
Co do remontu, to nie jest tak źle, przyjrzałeś się mojemu Camino ? tu dopiero facet spartaczył robotę i mnie też czeka poremontowy remont. silnik już prawie zrobiłem, teraz uszycie nowej tapicerki bo ta ma już prawie rok i się sypie i nie powiem jak wygląda... jeszcze spasowanie elementów karoserii i będzie dobrze :viva:
Classic Rental. Wszystko o zabytkowej motoryzacji. Fotorelacje ze zlotów, Kalendarz imprez, oferty wynajmu. Znajdź nas na Facebooku.

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: KARLone »

Gratulacje świetne fury, szczególnie Ford z 34 przypadł mi go gustu.

co do awarii to mam podobnie, jeden spartolił i potem temat ciągnie się w nieskończoność.


Topic author
mustang69
Posty: 82
Rejestracja: 19 wrz 2011, 09:34
Samochód: mustang 1969
Skąd: Wrocław

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: mustang69 »

Nie mogę powiedzieć co ford 34 ma pod maską , bo chcę go mieć na żółtych blachach hehehe :P
Ale jest to taki standardzik hotrodowy budowany w latach 70tych
Niestety na najbliższym zlocie nie zawita bo nie jest jeszcze zarejestrowany. Nie było okazji zrobić przeglądu przez te wszystkie kłopoty. A na żółte blachy to nie takie hop siup z hotrodem, wiadomo o co chodzi ;)

Ale jeśli ktoś myśli, że wydech mustanga ma najlepszy głos to się myli, mamy już kupione do hotroda krótkie rury, nie nazwę tego wydechem, bo to poprostu rury :D a w środku będzie zamontowany flamethrower
Będzie chodził jak rasowy dragster :viva:

Awatar użytkownika

Jaca
Posty: 12
Rejestracja: 11 sty 2011, 16:47
Samochód: 99'Camaro SS, 89'Camaro IROC-Z, 01'Tahoe.
Skąd: Opole

Re: witam z Wrocławia!

Post autor: Jaca »

bomber pisze:a co do Mustanga, to wreszcie spotkałem samochód głośniejszy od mojego :P
Słabo się rozglądasz kolego :D


Piękne autka a jak dla mnie to najbardziej T/A, kojarzę go właśnie z Radomia. Odpalaj gablotę i wpadaj do nas do FKP na zakończenie sezonu za niecałe dwa tygodnie które przypadkowo też jest w Radomiu :]
1989 - Red Chevy Camaro IROC-Z
2000 - Black Chevy Camaro SS - SOLD
2001 - Chevy TAHOE V8 Vortec

Obrazek

ODPOWIEDZ