Witam z Obornik :]

Tu się witamy i pokazujemy swoje auta
Awatar użytkownika

pietia30
Posty: 412
Rejestracja: 18 wrz 2011, 17:56
Samochód: Chrysler Newport 1972, Pontiac Firebird 1991
Skąd:

Re: Witam z Obornik :]

Post autor: pietia30 »

Witam i ja,
Zacna fura :)

Awatar użytkownika

ARON
Posty: 129
Rejestracja: 22 sty 2012, 12:49
Samochód: I've got a HEMI
Skąd:

Re: Witam z Obornik :]

Post autor: ARON »

LopezWLKP pisze:
ARON pisze:Świetny, po prostu świetny i to na dodatek w czerni. Jak dla mnie to właśnie ten Caddy kończył erę klasycznych modeli tej szacownej marki. Nowe też są super (zwłaszcza Escalade), ale to już raczej nie to co kiedyś...

LopezWLKP Ja lecę do Wrocka na R'n'Rmax, ale raczej nie będziesz przelatywał przez ZG, więc co najwyżej możemy się gdzieś bliżej zgadać... jakby co pisz na PRIV-a!

Siemasz. Również tak uważam, nowsze auta tej marki to już nie to... A mój Diabeł daje mi namiastkę takiego krążownika z dawnych lat.
Powiem ci, że może i nawet puściłbym się jakoś bliżej ZG, ale ja jadę do sielskiej więc pewnie w ten weekend jeszcze razem nie pociśniemy ;]
Jak masz ochotę i czas jechać tydzień później na zlot US Cars "American Dream" do Pragi w kilka autek, to się odezwij - kilka chętnych mam...
Poszukuję właścicieli aut amerykańskich z Zielonej Góry (lubuskie) oraz bliższych lub dalszych okolic - us.cars.zgora@gmail.com

Wyłącz światła - włącz myślenie www.DADRL.pl
Born to Ride, Ride to Live

Awatar użytkownika

Topic author
LopezWLKP
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:44
Samochód: Cadillac Deville 94 rok.
Skąd: Oborniki

Re: Witam z Obornik :]

Post autor: LopezWLKP »

ARON pisze: Jak masz ochotę i czas jechać tydzień później na zlot US Cars "American Dream" do Pragi w kilka autek, to się odezwij - kilka chętnych mam...
Niestety ale mam w planie pojawić się w tym terminie w Poznaniu na zlocie. Ale miło mi, że zaproponowałeś ;]
"And you can tell them all, that I'm a m**********n' cowboy baby!"

"I don't wanna be your friend
I wanna f**k you like I'm never gonna see you again
Yeah..."

ODPOWIEDZ