Czołem!

Tu się witamy i pokazujemy swoje auta
Awatar użytkownika

Topic author
GlareType
Posty: 14
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:47
Samochód: Dodge Charger R/T 2014
Skąd:

Re: Czołem!

Post autor: GlareType »

KARLone pisze:wrzuć trochę wiecej fotek auta i okolicy ;)
Zgodnie z prośbą, niektóre zdjęcia z ostatnich dwóch lat.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: Czołem!

Post autor: GAZDA »

fajne foty, fajny furacz mimo że 4o drzwiowy

Awatar użytkownika

bluecard88
Posty: 304
Rejestracja: 29 sie 2016, 15:56
Samochód: Lincoln Town Car '99 V8 4.6
Skąd: Łomża

Re: Czołem!

Post autor: bluecard88 »

Z takich zdjeć to zrobiłbym sobie swój własny kalendarz ;D
Zajebiste
1999 Lincoln Town Car Executive Series 4.6 105k mil


piotrekzet

Re: Czołem!

Post autor: piotrekzet »

Zajebiaszczy furacz :)

Awatar użytkownika

Pan Arek
Posty: 1079
Rejestracja: 09 lut 2015, 14:07
Samochód: nope
Skąd: Kiełczów k. Oleśnicy

Re: Czołem!

Post autor: Pan Arek »

Zdjęcia są świetne :) napatrzeć się nie można ! Aż człowiek żałuje, że na siłę nie został inżynierem :) Dodge prezentuje się wyjątkowo w tej zarówno pustynnej jak i parkingowej scenerii :)
Z ciekawości zapytam- czy widywane są tam takie nudne codzienne auta europejskie typu passat itp ? i czy poza "klasycznymi" zabytkami typu amcary, mercedes itp (bo nie wątpię, że takie też tam są) pojawiają się złomki zza wschodniej strony żelaznej kurtyny ? :)
był Chevrolet Caprice 1990 r. 5.0 V8
był Lincoln Mark VIII 1993 r. 4.6 V8
był Buick Park Avenue 1992 3.8 V6

Awatar użytkownika

Topic author
GlareType
Posty: 14
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:47
Samochód: Dodge Charger R/T 2014
Skąd:

Re: Czołem!

Post autor: GlareType »

Pan Arek pisze:Z ciekawości zapytam- czy widywane są tam takie nudne codzienne auta europejskie typu passat itp ? i czy poza "klasycznymi" zabytkami typu amcary, mercedes itp (bo nie wątpię, że takie też tam są) pojawiają się złomki zza wschodniej strony żelaznej kurtyny ? :)
W Emiratach rynek samochodów jest ogromny, dostępność prawie wszystkich marek i modeli. Najbardziej rozsądne cenowo do kupienia auta to koreańskie, japońskie, amerykańskie. Niemieckie auta są niestety drogie, nawet droższe niż w europie. Pamiętajmy że w Emiratach nie ma podatków, cła, więc cena naturalnie jest niższa.

Co do Passatów - oczywiście jeżdżą - VW cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza Golfy GTI lub R. Tutaj taka ciekawostka, część aut VW w podobnej cenie jak w Europie, a część (np. Passat, Jetta) w znacznie niższej - ze względu na fakt, że wyprodukowane są w Meksyku. Niestety widać to gołym okiem, ze okropna tandeta w wyposażeniu, masę plastiku. Nie umywa się do europejskiej wersji. Od czasu do czasu można spotkać na drodze jakiegoś Peugeota, Skodę, Fiata. Co do nudnych aut - takich których jeździ najwięcej w kolorze białym - można zaliczyć: toyota yaris sedan, różne brzydkie nissany almera, toyoty camry, hyundaie i inne. Niestety te auta są w pełni plastikowe i znacznie odbiegają od wersji na europę.

Co do sprowadzania "złomków" do Dubaju, myślę, że tutaj nie jest to opłacalne. Niestety brakuje porządnych fachowców: blacharzy, lakierników, którzy mogliby te auta składać, kompletować i nie zrobić fuszerki. Mechanikami w serwisach są ludzie z Indii i Pakistanu - i w każdej dziedzinie życia są niedorajdami..... Sporo "klasyków" ludzie sprowadzają z USA lub Japonii.

ODPOWIEDZ