Witam, tudzież cześć, tudzież Ha-aj...

Tu się witamy i pokazujemy swoje auta
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
Air
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2010, 00:43
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Witam, tudzież cześć, tudzież Ha-aj...

Post autor: Air »

Zapewne sporo z użytkowników forum mnie kojarzy z innych miejsc w Internecie lub zna osobiście. Jestem Tomek z Warszawy, znany też jako Air. Od wielu lat interesuję się amerykańską motoryzacją i - jak do tej pory - pozostaje też od wielu lat wierny mojemu autu - Chevroletowi Camaro IROC-Z z 1989 roku. Od pewnego czasu jednak chodzi mi po głowie uzupełnienie parku maszynowego o '70-72 Buicka Skylarka / GS, Chevelle lub GTO z podobnych roczników, tudzież Plymoutha Satelitte / RoadRunnera...

Wcześniej byłem członkiem niesławnego F-Body Klub Polska, jednak mając po dziurki w nosie "dziwnych klimatów" panujących w tej jakże zacnej :hihi: organizacji - od dobrego roku moja energia związana z udzielaniem się na polskiej scenie aut amerykańskich skupia się na inicjatywie, której współautorem jestem - AWSA (Amatorskie Wyścigi Samochodów Amerykańskich).

Poniżej kilka zdjęć mojego wozu...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
AmericanWheels.pl | AWSA - Amatorskie Wyścigi Samochodów Amerykańskich
Obrazek

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Witam, tudzież cześć, tudzież Ha-aj...

Post autor: KARLone »

Zatem serdecznie witamy! :) Zdradź jeszcze jak do nas trafiłeś, gdyż jesteśmy na etapie rozkręcania strony i takie informacje bardzo nam pomogą.

Poza tym gratulacje inicjatywy AWSA :) Tak trzymać.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Witam, tudzież cześć, tudzież Ha-aj...

Post autor: RadAg! »

Podejrzewam ze przez jedno z for FW lub AECC :)
Bardzo podoba mi sie to ze ktos organizuje takie wyscigi dla amatorow ale profesjonalnie zorganizowane.
Mam nadzieje ze zajrzysz do nas nie raz a poza tym jezeli masz jakis pomysl na wspolprace dwoch portali mozna cos razem zrobic.
Ja pozwololem sobie glownie poprzez dobre info od PistonaPL umiescic wasza impreze w naszym kalendarzu juz jakis czas temu ale milo ze napisales na forum , jako organizator, cos wiecej.
Aaa, jeszcze o samochodzie...
No Camaro to dosc popularna fura, troszke mi sie opatrzyla choc jestem wielkim wielbicielem firebirda akurat jezeli chodzi o trojke. Camaro troszke mniej. Za to 2 generacja szczegolnie 77-80 Camaro jest moim marzeniem albo wczesne Firebirdy Trans Am/Formula.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
Air
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2010, 00:43
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Witam, tudzież cześć, tudzież Ha-aj...

Post autor: Air »

Trafiłem oczywiście przez forum FW gdzie RadAg mocno promuje RR ;]

Camaro - fakt, opatrzyło się już, ale mi głównie dlatego, że widzę je codziennie ;)
W każdym razie na ulicach 3gen Camaro jak na lekarstwo (Firebirdów więcej, 4genów jeszcze więcej, a teraz z podobnych aut to najwięcej nowych Mustangów i Corvette ;] )...

Ja obecnie myślę, o zmianie (czy raczej dokupieniu) czegoś starszego - Buick GS, Chevelle, GTO... albo jakiś mopar - Satellite a może Road Runner?

Współpraca między portalami - czemu nie, pomyślimy (ale raczej to temat po 24 kwietnia - za dużo się teraz dzieje :)).
AmericanWheels.pl | AWSA - Amatorskie Wyścigi Samochodów Amerykańskich
Obrazek

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Witam, tudzież cześć, tudzież Ha-aj...

Post autor: RadAg! »

Nie ma co ukrywac ze muslce od Mopara to naprawde wyjatkowe fury ale tez i najdrozsze. Chyba nic nie osiaga tak zawrotnych cen jak biale Challengery nie wspominajac juz o Daytonie czy Superbirdzie.
Myslisz o czyms do restauracji czy juz odpicowane?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
Air
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2010, 00:43
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Witam, tudzież cześć, tudzież Ha-aj...

Post autor: Air »

Ani do kompletnej restauracji, ani odpicowane. Chcę samochód, którym będzie można spokojnie jeździć, co jakiś czas coś poprawiając... Koszta auta po kompletnej restauracji są ogromne (tak jak i jej przeprowadzenie) i szczerze powiedziawszy gdyby stać mnie na to było to bym najpierw kupił jakieś nowsze auto (np. nowego Challengera ;] ).

Trafiają się co jakiś czas ciekawe wozy w dobrej cenie np. http://tinyurl.com/yl6kkcj więc nie jest aż takim wielkim problemem znalezienie czegoś takiego...
AmericanWheels.pl | AWSA - Amatorskie Wyścigi Samochodów Amerykańskich
Obrazek


piotrekzet

Re: Witam, tudzież cześć, tudzież Ha-aj...

Post autor: piotrekzet »

A może interesuje Cię grand prix sedan z 1991? ;)
Niestety z gazem :razz: Za to wcale go nie używam, ale ktoś miał wizję i ją zrealizował...

ODPOWIEDZ